OOM Małopolska 2012 Puck – Skromny brąz Klaudii Szablińskiej to za mało

Na wodach Zatoki Puckiej zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie. Startowali przedstawiciele klas: Laser 4.7, L’Equipe i Techno 297 w tym oczywiście spora grupa zawodniczek i zawodników z Warmii i Mazur. Niestety, nie był to naszwyczajny występ. Zdobyliśmy zaledwie jeden brązowy medal za sprawą Klaudii Szablińskiej z Bazy Mrągowo w klasie Techno 293. Dużo było miejsc punktowanych tuż za podium, ale nasze oczekiwania były zdecydowanie większe. Szkoda, może lepiej będzie w drugiej części zmagań żeglarzy, kiedy wystąpia przedstawiciele klas: Optimisi i Cadet.

 

Klasyfikacje po 2 dniach

Klasa Laser 4,7 Dz15

1 Kwaśna Magdalena 98 CHKŻ CHOJNICE POM 1.0 1.0 1.0 1.0 (2.0) 1.0 2.0 7.0

2 Dubiel Agnieszka 97 TS KUŹNIA RYBNIK ŚL 6.0 (8.0) 3.0 2.0 1.0 5.0 1.0 18.0

3 Stawiarska Natalia 99 MKS DWÓJKA WARSZAWA MAZ 2.0 2.0 (19.0 BFD) 3.0 4.0 9.0 3.0 23.0

4 Podziewska Gracja 97 MBSW/UKŻR GIŻYCKO WM 8.0 (11.0) 4.0 4.0 6.0 7.0 4.0 33.0

5 Bak Anna 97 AZS UWM OLSZTYN WM 3.0 13.0 9.0 (14.0) 5.0 4.0 5.0 39.0

6 Kotowska Zofia 97 ŻMKS POZNAŃ WLP 5.0 10.0 2.0 6.0 (14.0) 10.0 7.0 40.0

………………………………………………………………………

7 Daniszewska Paulina 97 MBSW/UKŻR GIŻYCKO WM 9.0 3.0 5.0 7.0 (13.0) 8.0 8.0 40.0

16 Dąbrowska Gabriela 97 AZS UWM OLSZTYN WM 15.0 16.0 14.0 17.0 11.0 (18.0) 9.0 82.0

Klasa Laser 4,7 Dz17

1 Stefaniak Julia 95 TS KUŹNIA RYBNIK ŚL 2.0 1.0 1.0 7.0 (8.0) 6.0 1.0 3.0 2.0 23.0

2 Przygórzewska Zofia 95 AZS OS POZNAŃ WLP 7.0 2.0 3.0 4.0 1.0 (15.0) 4.0 2.0 1.0 24.0

3 Pawlak Małgorzata 96 ŻMKS POZNAŃ WLP 6.0 5.0 9.0 (10.0) 5.0 1.0 5.0 1.0 3.0 35.0

4 Kuczys Klaudia 95 MKŻ ARKA GDYNIA POM 4.0 14.0 5.0 (17.0) 4.0 2.0 3.0 7.0 4.0 43.0

5 Jankowiak Sandra 96 AZS OS POZNAŃ WLP 1.0 8.0 7.0 1.0 (19.0 DSQ) 7.0 10.0 6.0 5.0 45.0

6 Grzesiak Agnieszka 96 AZS OS POZNAŃ WLP 12.0 (17.0) 2.0 2.0 3.0 4.0 12.0 5.0 6.0 46.0

………………………………………………………..

9 Juchniewicz Magdalena 95 AZS UWM OLSZTYN WM 14.0 10.0 6.0 3.0 6.0 13.0 (16.0) 13.0 11.0 76.0

10 Gutkowska Iga 96 AZS UWM OLSZTYN WM 11.0 7.0 13.0 6.0 (15.0) 12.0 7.0 14.0 14.0 84.0

12 Burczyńska Agata 96 KKS WARMIA OLSZTYN WM 8.0 12.0 (19.0 DNF) 9.0 10.0 5.0 13.0 16.0 15.0 88.0

14 Kisiel Karolina 95 AZS UWM OLSZTYN WM 10.0 3.0 10.0 14.0 16.0 (17.0) 17.0 8.0 13.0 91.0

Klasa Laser 4,7 Ch15

1 Olejnik Jakub 98 SEJK POGOŃ SZCZECIN ZPM 2.0 5.0 4.0 (18.0) 1.0 3.0 6.0 21.0

2 Błaszczyk Cyprian 97 KS KUŹNIA RYBNIK ŚL 8.0 1.0 (18.0) 11.0 2.0 1.0 8.0 31.0

3 Lipke Wojciech 97 CHKŻ CHOJNICE POM 10.0 12.0 1.0 1.0 10.0 6.0 (33.0 DNC) 40.0

4 Bajko Jerzy 97 JK KAMIEŃ POMORSKI ZPM 3.0 3.0 6.0 7.0 14.0 (33.0 BFD) 7.0 40.0

5 Rodziewicz Jakub 98 JK KAMIEŃ POMORSKI ZPM 5.0 6.0 11.0 3.0 15.0 (33.0 BFD) 1.0 41.0

6 Bajko Aleksander 97 JK KAMIEŃ POMORSKI ZPM 11.0 8.0 7.0 (27.0) 3.0 10.0 4.0 43.0

……………………………………………………….

7 Błażejczyk Rafał 97 AZS UWM OLSZTYN WM 1.0 4.0 8.0 25.0 6.0 (33.0 BFD) 10.0 54.0

Klasa Laser 4,7 Ch17

1 Kuder Mateusz 96 UKS FIR WARSZAWA MAZ 4.0 3.0 2.0 2.0 1.0 (15.0) 4.0 1.0 2.0 19.0

2 Rosłoń Jakub 95 UKS FIR WARSZAWA MAZ 1.0 1.0 3.0 4.0 4.0 1.0 (39.0 BFD) 5.0 3.0 22.0

3 Kowalczyk Cyprian 95 UKS FIR WARSZAWA MAZ 8.0 (39.0 OCS) 4.0 5.0 20.0 6.0 8.0 3.0 1.0 55.0

4 Sapiejka Maciej 95 MKZ ARKA GDYNIA POM 13.0 4.0 (31.0) 3.0 3.0 7.0 16.0 10.0 7.0 63.0

5 Raczkowski Adrian 96 MKŻ ARKA GDYNIA POM 6.0 5.0 5.0 6.0 9.0 13.0 6.0 17.0 (19.0) 67.0

6 Wiliams Gerard 96 UKS FIR WARSZAWA MAZ 9.0 2.0 9.0 9.0 (15.0) 10.0 15.0 6.0 9.0 69.0

…………………………………………………

11 Maląg Mateusz 96 BAZA MRĄGOWO WM 7.0 11.0 11.0 10.0 11.0 11.0 26.0 7.0 (39.0 DSQ) 94.0

28 Pietrzak Michał 95 AZS UWM OLSZTYN WM 36.0 17.0 26.0 (37.0) 34.0 31.0 13.0 8.0 29.0 194.0

Klasa L’Equipe

1 Rola-Janicki Michał 97 Niemyjski Mateusz 98 KS”SPÓJNIA”WARSZAWA MAZ 1.0 (15.0 DSQ) 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 11.0

2 Obuchowicz Julia 98 Krysiak Paweł 98 KS”SPÓJNIA”WARSZAWA MAZ 2.0 1.0 4.0 3.0 (15.0 OCS) 1.0 1.0 4.0 2.0 18.0

3 Papka Sandra 97 Zielińska Martyna 97 LKS CHARZYKOWY POM 3.0 2.0 1.0 4.0 2.0 (6.0) 3.0 2.0 6.0 23.0

4 Wójcik Aneta 97 Rybacka Katarzyna 98 KS”SPÓJNIA”WARSZAWA MAZ 4.0 3.0 3.0 2.0 3.0 4.0 4.0 (6.0) 4.0 27.0

5 Stolarczyk Wojciech 97 Knorps Damian 98 „BAZA”MRĄGOWO WM 6.0 4.0 8.0 5.0 6.0 5.0 9.0 3.0 (10.0) 46.0

6 Tydelska Aleksandra 98 Rutkowska Wioletta 97 „BAZA”MRĄGOWO WM 5.0 5.0 7.0 6.0 4.0 3.0 8.0 8.0 (9.0) 46.0

……………………………………………………………………

12 Popielarczyk Alicja 99 Ziarko Alicja 99 NAUTICUS YC OLSZTYN WM 12.0 7.0 (15.0 DSQ) 10.0 15.0 DNF 7.0 10.0 13.0 12.0 86.0

14 Kamiński Kacper 01 Machura Piotr 99 NAUTICUS YC OLSZTYN WM 14.0 (15.0 DNF) 13.0 13.0 15.0 DNF 14.0 14.0 14.0 14.0 111.0

Klasa Techno 293 Dz

1 Czuryło Zuzanna 96 AZS POZNAŃ WLP (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0

2 Mossakowska Martyna 97 UKS”HALS”SOPOT POM (6.0) 2.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 4.0 2.0 20.0

3 Szablińska Klaudia 96 „BAZA”MRĄGOWO WM 4.0 6.0 4.0 (12.0) 4.0 4.0 4.0 2.0 4.0 32.0

4 Sarol Daria 96 GKŻ GDAŃSK POM 5.0 7.0 (8.0) 2.0 3.0 5.0 3.0 3.0 7.0 35.0

5 Szymańska Żaneta 96 „BAZA”MRĄGOWO WM 3.0 5.0 7.0 5.0 (11.0) 9.0 6.0 5.0 10.0 50.0

6 Tarnowska Maria 96 SKŻ”HESTIA”SOPOT POM 8.0 11.0 2.0 9.0 6.0 6.0 (12.0) 7.0 3.0 52.0

…………………………………………………….

7 Lis Patrycja 96 „BAZA”MRĄGOWO WM 2.0 3.0 (20.0 DNF) 4.0 10.0 7.0 7.0 9.0 11.0 53.0

8 Makowczenko Monika 97 „BAZA”MRĄGOWO WM 7.0 4.0 6.0 18.0 5.0 3.0 8.0 (20.0 DNC) 12.0 63.0

10 Kozioł Patrycja 98 „BAZA”MRĄGOWO WM 10.0 (16.0) 9.0 10.0 7.0 12.0 13.0 6.0 8.0 75.0

Klasa Techno 293 Ch

1 Sosnowski Adam 96 SKŻ”HESTIA”SOPOT POM 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (5.0) 1.0 2.0 2.0 13.0

2 Furmański Radosław 96 DKŻ DOBRZYŃ KPM 1.0 (38.0 OCS) 2.0 2.0 1.0 5.0 6.0 3.0 3.0 3.0 26.0

3 Kluszczyński Maciej 96 DKŻ DOBRZYŃ KPM 3.0 (38.0 OCS) 4.0 3.0 3.0 4.0 8.0 4.0 1.0 1.0 31.0

4 Gulczyński Jakub 98 UJKS”SZTURWAŁ”KALISZ WLP 5.0 3.0 7.0 5.0 6.0 2.0 2.0 2.0 (15.0) 5.0 37.0

5 Sarol Piotr 97 GKŻ GDAŃSK POM 6.0 7.0 6.0 7.0 4.0 (8.0) 1.0 5.0 6.0 4.0 46.0

6 Miedzierski Krzysztof 97 GKŻ GDAŃSK POM 9.0 4.0 5.0 (15.0) 7.0 6.0 10.0 7.0 5.0 9.0 62.0

……………………………………………………………..

10 Samoraj Wiktor 96 „BAZA”MRĄGOWO WM 8.0 5.0 8.0 9.0 10.0 (17.0) 9.0 9.0 13.0 16.0 87.0

23 Chojnicki Patryk 99 „BAZA”MRĄGOWO WM 12.0 (38.0 OCS) 12.0 20.0 26.0 25.0 21.0 28.0 35.0 23.0 202.0

29 Warzocha Michał 99 MBSW/UKŻR GIŻYCKO WM (38.0 DNF) 38.0 DNF 38.0 DNF 34.0 22.0 26.0 27.0 18.0 26.0 11.0 240.0

30 Adasiewicz Rafał 97 MBSW/UKŻR GIŻYCKO WM (38.0 DNF) 38.0 DNF 34.0 17.0 32.0 28.0 38.0 DNF 22.0 24.0 8.0 241.0

Fot. zagle rybnik.pl

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x