OOM Małopolska Optimist i Cadet 2012 – Trzy medale, w tym złoty Julii Szmit

W Nowym Targu zakończyła się  Ogólnopolska Olimpiady Młodzieży Małopolska 2012 . Rywalizowali  żeglarze klas: Optimist i Cadet. Mieliśmy w stawce wielu reprezentantów Warmii i Mazur.  Znakomicie w cadetach rozpoczęli Karol Zembrzuski i Paweł Jakubowski z MKŻ Mikołajki, którzy prowadzili po I dniu, ale w środę żeglowali gorzej i spadli na drugie miejsce. W optimistkach nastapiła ofensywa naszych dziewcząt, które dominują, a liderką jest Julia Szmit z Giżycka przed Lidią Bochan (Mrągowo). W czwartek nie wiało, więc aktualna jest klasyfikacja ze środy. Bilans Warmii i Mazur: jeden złory i dwa srebrne krążki.

 

Wyniki końcowe

Optimist

Chłopcy

1 Głogowski Adam 99 YACHT KLUB STAL Gdynia POM (6.0) 2.0 3.0 1.0 3.0 4.0 4.0 5.0 22.0

2 Urbański Marcin 98 CHKŻ Chojnice POM 7.0 15.0 2.0 (44.0) 12.0 1.0 2.0 3.0 42.0

3 Marciniak Marcel 98 AZS Poznań WLKP 21.0 1.0 8.0 3.0 2.0 5.0 (41.0) 6.0 46.0

4 Kosmalski Damian 98 CHKŻ Chojnice POM 1.0 17.0 (18.0) 6.0 8.0 10.0 3.0 8.0 53.0

5 Jabłoński Kajetan 99 YACHT KLUB STAL Gdynia POM 13.0 (45.0) 1.0 13.0 5.0 6.0 8.0 11.0 57.0

6 Sawicki Michał 98 YACHT KLUB STAL Gdynia POM 2.0 25.0 4.0 2.0 13.0 25.0 6.0 (31.0) 77.0

7 Staniul Mikołaj 00 YKP Gdynia POM 4.0 4.0 26.0 23.0 1.0 14.0 (69.0 OCS) 13.0 85.0

8 Wałczyk Bartosz 99 CHKŻ Chojnice POM 16.0 10.0 6.0 26.0 11.0 2.0 16.0 (69.0 BFD) 87.0

9 Klimaszewski Wojciech 01 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 14.0 14.0 15.0 4.0 20.0 3.0 (33.0) 23.0 93.0

10 Zgrych Remigiusz 98 JACHT KLUB Kamień Pomorski ZPOM 18.0 3.0 16.0 24.0 4.0 20.0 (35.0) 15.0 100.0

……………………………………………….

11 Pszczółkowski Konrad 99 KS BAZA Mrągowo WM 19.0 8.0 14.0 21.0 (46.0) 12.0 23.0 16.0 113.0

21 Szmit Filip 02 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 24.0 39.0 32.0 17.0 41.0 (59.0) 1.0 1.0 155.0

27 Abramowicz Maciej 00 MOS SSW Iława WM 11.0 (69.0 OCS) 42.0 45.0 35.0 27.0 14.0 9.0 183.0

28 Śledzik Bartłomiej 00 KS BAZA Mrągowo WM (56.0) 5.0 31.0 11.0 37.0 39.0 19.0 43.0 185.0

36 Tarasiuk Mateusz 98 MOS SSW Iława WM 34.0 32.0 10.0 (50.0) 45.0 33.0 20.0 48.0 222.0

37 Szklanny Norbert 98 MOS SSW Iława WM 26.0 33.0 52.0 52.0 16.0 (58.0) 29.0 14.0 222.0

45 Graczyk Filip 99 MOS SSW Iława WM 58.0 40.0 27.0 (65.0) 64.0 26.0 27.0 19.0 261.0

47 Białaś Krzysztof 00 MOS SSW Iława WM 46.0 52.0 33.0 53.0 (63.0) 35.0 22.0 29.0 270.0

56 Strupiński Michał 00 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 35.0 56.0 (65.0) 59.0 50.0 44.0 60.0 33.0 337.0

57 Leonik Tomasz 99 KS BAZA Mrągowo WM 47.0 57.0 36.0 60.0 44.0 (62.0) 55.0 38.0 337.0

61 Malinowski Piotr 01 MOS SSW Iława WM 23.0 (69.0 OCS) 61.0 47.0 49.0 49.0 58.0 65.0 352.0

Dziewczęta

1 Szmit Julia 00 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 3.0 3.0 3.0 3.0 5.0 11.0 (17.0) 3.0 31.0

2 Bochan Lidia 97 KS BAZA Mrągowo WM 5.0 5.0 13.0 8.0 2.0 2.0 5.0 (24.0) 40.0

3 Jędryczka Aleksandra 99 YACHT KLUB STAL Gdynia POM 11.0 6.0 10.0 2.0 4.0 (18.0) 8.0 2.0 43.0

4 Knapik Karolina 97 CHKŻ Chojnice POM 4.0 19.0 1.0 4.0 1.0 4.0 (43.0 OCS) 11.0 44.0

5 Trejter Joanna 99 JKW Poznań WLKP 6.0 13.0 5.0 5.0 3.0 9.0 (15.0) 4.0 45.0

6 Mikulec Karolina 99 YACHT KLUB STAL Gdynia POM 7.0 2.0 6.0 20.0 11.0 (24.0) 3.0 5.0 54.0

7 Łozak Kinga 99 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 8.0 1.0 8.0 (39.0) 19.0 10.0 10.0 1.0 57.0

8 Karsznia Katarzyna 97 ZATOKA Puck POM 9.0 (23.0) 19.0 1.0 22.0 6.0 1.0 6.0 64.0

9 Anzel Monika 98 KS BAZA Mrągowo WM 16.0 14.0 4.0 9.0 14.0 1.0 (19.0) 8.0 66.0

10 Łapińska Agnieszka 98 WTW Warszawa MAZ 12.0 7.0 18.0 11.0 6.0 8.0 (43.0 OCS) 12.0 74.0

………………………………………..

13 Gołębiowska Wiktoria 00 MOS SSW Iława WM 20.0 21.0 9.0 6.0 10.0 14.0 7.0 (25.0) 87.0

17 Korszun Oliwia 98 KS BAZA Mrągowo WM 15.0 17.0 16.0 12.0 16.0 25.0 6.0 (29.0) 107.0

21 Granica Maria 00 MOS SSW Iława WM 34.0 34.0 (35.0) 13.0 9.0 15.0 11.0 27.0 143.0

26 Daniszewska Magdalena 99 UKS MOS Ełk WM 17.0 (41.0) 15.0 18.0 23.0 30.0 36.0 23.0 162.0

30 Gubin Wiktoria 99 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM (36.0) 28.0 22.0 21.0 29.0 28.0 33.0 30.0 191.0

32 Koperska Emilia 00 KS BAZA Mrągowo WM (40.0) 16.0 27.0 38.0 32.0 35.0 31.0 16.0 195.0

37 Kamińska Paula 98 MBSW UKŻR NIEGOCIN Giżycko WM 19.0 35.0 20.0 35.0 34.0 (39.0) 34.0 38.0 215.0

Cadet

Chłopcy

1 Kania Dawid 97/Pochylska Katarzyna 01 ŻLKS Poznań WLKP (30.0 DNF) 3.0 4.0 1.0 6.0 1.0 3.0 3.0 21.0

2 Zembrzuski Karol 95/Jakubowski Paweł 01 MKŻ Mikołajki WM 4.0 1.0 1.0 2.0 2.0 5.0 (11.0) 8.0 23.0

3 Chmielewski Maciej 96/Martynko Eryk 00 UKŻ GROT OSIR Suwałki WM 1.0 2.0 (9.0) 8.0 1.0 4.0 5.0 4.0 25.0

4 Szlachcic Piotr 96/ Czerwiec Łukasz 00 UKS ŻEGLARZ Wrocław DSL 2.0 5.0 8.0 5.0 (17.0) 2.0 6.0 5.0 33.0

5 Waszkiewicz Bartłomiej 97/Grudzińska Aleksandra 00 UKŻ GROT OSIR Suwałki POD 3.0 4.0 2.0 12.0 4.0 8.0 (13.0) 2.0 35.0

6 Wiśniewski Tobiasz 97/Zachłowska Zuzanna 05 PMOS Pisz WM 10.0 8.0 7.0 (11.0) 10.0 3.0 1.0 1.0 40.0

7 Olbryśœ Mateusz 96/Michalak Mateusz 01 MKŻ Mikołajki WM 7.0 7.0 3.0 6.0 12.0 7.0 (18.0) 11.0 53.0

8 Nowicki Paweł 97/Klimek Jakub 02 ELEKTRYK Grudziądz KPOM 5.0 (14.0) 12.0 10.0 5.0 10.0 2.0 14.0 58.0

9 Kozłowski Michał 95/Witkowski Jakub 01 MKŻ Mikołajki WM 9.0 6.0 10.0 3.0 8.0 14.0 8.0 (19.0) 58.0

10 Dąbrowski Szczepan 97/Ostrowski Szymon 98 UKŻ GROT OSIR Suwałki POD 6.0 15.0 17.0 (20.0) 9.0 13.0 4.0 9.0 73.0

………………………………………………….

11 Mickiewicz Mikołaj 98/Windorbski Franciszek 01 MKŻ Mikołajki WM (30.0 DNF) 13.0 11.0 17.0 3.0 12.0 7.0 15.0 78.0

18 Kisiel Mateusz 97/Ryzińska Wiktoria 02 PMOS Pisz WM 12.0 (21.0) 18.0 16.0 14.0 15.0 12.0 17.0 104.0

19 Kozioł Kamil 99/ Radomski Jakub 00 NAUTICUS YC Olsztyn WM 17.0 12.0 16.0 (21.0) 18.0 19.0 10.0 21.0 113.0

21 Lipiński Maciej /99Sobolewski Jan 04 PMOS Pisz WM 19.0 (23.0) 19.0 18.0 21.0 23.0 17.0 16.0 133.0

23 Wilk Igor 95/Długozima Amelia 02 NAUTICUS YC Olsztyn WM 18.0 22.0 22.0 23.0 23.0 (25.0) 20.0 25.0 153.0

Dziewczęta

1 Oczkowska Anna 96/Gałązka Patrycja 99 MKS 2 Warszawa MAZ 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 (6.0) 6.0 4.0 17.0

2 Hochtaubel Maria/97Sawicka Weronika 00 MKS 2 Warszawa MAZ 4.0 (5.0) 3.0 4.0 1.0 5.0 3.0 2.0 22.0

3 Bagan Dorota 97/ Hościłowicz Julia 00 UKŻ GROT OSIR Suwałki POD 3.0 1.0 6.0 6.0 (15.0 OCS) 3.0 4.0 1.0 24.0

4 Kopyra Katarzyna 97/Klecuń Olga 00 MKS 2 Warszawa MAZ 2.0 7.0 2.0 3.0 (15.0 OCS) 1.0 2.0 9.0 26.0

5 Fidecka Kaja 98/Bolkowska Iga 99 MKS 2 Warszawa MAZ 7.0 4.0 4.0 2.0 (15.0 OCS) 7.0 5.0 5.0 34.0

6 Zielaskowska Izabela 95/Lewandowska Natalia 02 ELEKTRYK Grudziądz KPOM (9.0) 9.0 7.0 7.0 5.0 4.0 1.0 7.0 40.0

7 Ślipy Magdalena 95/Walczak Zofia 00 NAUTICUS YC Olsztyn WM 8.0 3.0 8.0 9.0 3.0 (11.0) 9.0 6.0 46.0

8 Grabowska Magda 96/Wierzbowska Natalia 03 PMOS Pisz WM (15.0 DNF) 8.0 11.0 10.0 7.0 2.0 7.0 3.0 48.0

9 Dubielak Sonia 97/Domek Paulina 02 MKR TRAMP Mielno ZPOM 6.0 (15.0 DNS) 5.0 5.0 6.0 8.0 8.0 10.0 48.0

10 Klecuń Anna 98/ Targos Anna 02 MKS 2 Warszawa MAZ 5.0 6.0 (15.0 DNF) 15.0 DNF 4.0 9.0 10.0 8.0 57.0

………………………………………….

14 Jaszowska Anna 98/ Walczak Michalina 95 NAUTICUS YC Olsztyn WM 12.0 13.0 12.0 13.0 11.0 (14.0) 14.0 12.0 87.0

Fot. mbsw gizycko

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x