OOM w klasach: Techno i Laser 4.7 – Hegemonia Warmii i Mazur

W Nieporęcie zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie.  Rywalizacji przedstawiciele klas: Techno 297 i Laser 4.7. Mieliśmy tu swoje atuty. i je w pełni wykorzystalismy. Trzy złote medale i jeden srebrny  W Techno dziewczat zwyciężyła Klaudia Szablińska (Baza Mrągowo), przed Żanetą Szymańską (Baza Mrągowo) w klasie Laser Open złoto wywalczył Sebastian Kalafarski (MOS SSW Ilawa), a wśród dziewcząt pierwsza była Agata Barwińska (MOS SSW Iława).

 

Techno 297

Dziewczęta

1 Klaudia Szablińska, 96, KS Baza Mrągowo 19,0 (6) 3 1 5 1 1 2 2 2 2

2 Żaneta Szymańska, 96, KS Baza Mrągowo 27,0 2 4 6 (7) 7 4 1 1 1 1

3 Karolina Lipińska, 95, SKŻ Hestia Sopot 31,0 1 2 3 2 2 6 6 4 5 (ocs)

4 Patrycja Lis, 96, KS Baza Mrągowo 39,0 3 6 2 (12) 5 2 4 5 4 8

5 Monika Makowczenki, 96, KS Baza Mrągowo 43,0 9 1 (10) 4 6 5 7 3 3 5

6 Zuzanna Czuryło, 96, AZS OS Poznań 44,0 4 (8) 4 1 4 8 8 6 6 3

…………………………………………………………………………………

15 Martyna Nowicka, 97, MBSW/UKŻR Giżycko 139,0 17 17 14 17 12 16 16 15 15 (dnf)

16 Julia Wośko, 95, SKŻ Hestia Sopot 143,0 15 16 19 14 14 15 13 16 (dnf) dnf

17 Julia Czuryło, 99, AZS OS Poznań 145,0 16 15 18 20 11 18 17 (dnf) 17 13

18 Iga Kaczmarek, 98, KS Baza Mrągowo 160,0 (dnf) 18 16 15 18 dnf dnf dnf 16 14

19 Patrycja Kozioł, 98, KS Baza Mrągowo 167,0 (dnf) 19 15 18 17 17 dnf dnf 18 dnf

Chłopcy

1 Radosław Furmański, 96, DKŻ Dobrzyń 18,0 (15) 1 1 2 1 4 3 4 1 1

2 Maciej Kluszczyński, 96, DKŻ Dobrzyń 32,0 (14) 4 7 6 3 2 4 1 2 3

3 Adam Sosnowski, 96, SKŻ Hestia Sopot 44,0 (19) 3 5 1 2 13 2 6 7 5

4 Szymon Piekarski, 95, DKŻ Dobrzyń 53,0 5 9 4 3 6 1 9 (10) 6 10

5 Marcin Komar, 97, SKŻ Hestia Sopot 56,0 17 7 8 9 4 5 1 (ocs) 3 2

6 Michał Sekuła, 96, SKŻ Hestia Sopot 61,0 6 2 9 11 (12) 8 7 2 4 12

…………………………………………………………

11 Wiktor Samoraj, 96, KS Baza Mrągowo 98,0 16 6 14 22 (23) 3 10 7 11 9

14 Kacper Warzocha, 95, MBSW/UKŻR Giżycko 119,0 11 16 (21) 5 9 16 21 13 17 11

19 Krzysztof Tumanowicz, 96, KS Baza Mrągowo 140,0 10 (dnf) 12 29 13 9 5 dnf 8 19

Klasa Laser 4.7

Open

1  Sebastian Kalafarski, 96, MOS SSW Iława 36,0 1 5 9 4 3 6 2 (13) 4 2

2  Jakub Olejnik, 98, SEJK Pogoń Szczecin 49,0 2 11 5 1 9 2 4 (15) 1 14

3 Aleksander Bajko, 97, JK Kamień Pomorski 53,0 7 2 2 12 2 9 5 12 2 (17)

4 Mateusz Kuder, 96, UKS Fir Warszawa 54,0 6 7 6 7 (ocs) 11 3 2 8 4

5  Barbara Walczak, 96, ŻMKS Poznań 65,0 (17) 9 3 5 13 3 14 3 7 8

6 Adrian Raczkowski, 96, MKŻ Arka Gdynia 66,0 3 8 1 13 (14) 12 1 14 13 1

………………………………………………………………….

15 Mateusz Maląg, 96, KS Baza Mrągowo 112,0 9 22 (ocs) 16 12 18 19 1 5 10

Dziewczęta

1Agata Barwińska, 95, MOS SSW Iława 22,0 (8) 2 4 1 3 2 1 2 3 4

2 Marta Biernaczyk, 94, JKW Poznań 36,0 2 4 1 7 4 1 7 (dsq) 1 9

3 Zofia Przygórzewska, 95, AZS OS Poznań 39,0 7 5 5 5 6 5 3 1 2 (17)

4 Julia Stefaniak, 95, TS Kuźnia Rybnik 43,0 4 10 3 2 (dnf) 3 5 8 7 1

5 Klaudia Kuczys, 95, MKŻ Arka Gdynia 48,0 5 1 2 8 2 (12) 9 6 9 6

6 Katarzyna Szyfter, 95, AZS OS Poznań 55,0 10 3 13 3 9 6 (16) 4 5 2

……………………………………………………..

11 Magdalena Juchniewicz, 95, AZS UWM Olsztyn 103,0 9 6 15 16 (22) 11 6 7 17 16

12 Agnieszka Malinowska, 95, MOS SSW Iława 108,0 16 11 6 (22) 8 17 10 21 8 11

13 Karolina Kisiel, 95, AZS UWM Olsztyn 111,0 3 (dsq) 19 11 18 8 20 11 13 8

17 Iga Gutkowska, 96, AZS UWM Olsztyn 141,0 (dnc) dnc dnc 10 10 13 21 20 12 5

19 Karina Jasiewicz, 96, AZS UWM Olsztyn 151,0 21 16 14 19 13 4 (dnf) 18 dnf 21

Chłopcy

1 Lew Cezary Gołda, 94, MKS Dwójka Warszawa 59,0 4 1 2 (21) 18 14 1 3 2 14

2 Filip Ciszkiewicz, 95, MKŻ Arka Gdynia 62,0 2 12 18 (28) 9 3 5 2 1 10

3 Jakub Rosłoń, 95, UKS Fir Warszawa 68,0 1 5 8 (26) 13 2 16 6 14 3

4 Maciej Figiel, 95, SEJK Pogoń Szczecin 74,0 8 16 1 9 12 11 12 4 (17) 1

5  Mikołaj Willimowski, 95, UKS Fir Warszawa 82,0 3 19 5 (36) 7 18 9 1 4 16

6 Cyprian Kowalczyk, 95, UKS Fir Warszawa 85,0 5 4 (21) 20 5 13 6 12 12 8

……………………………………………………………….

35 Michał Pietrzak, 95, AZS UWM Olsztyn 263,0 22 40 (bfd) 24 27 28 25 31 35 31

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x