Piotr Kula wyśrubował niezły rekord – Nowe siły, nowa energia…

Piotr Kula po raz trzeci został Mistrzem Polski w żeglarskiej klasie Finn, a styl jaki zdobył tytuł w tym roku był naprawdę imponujący. Wygrał osiem wyścigów eliminacyjnych i mając już zapewnione złoto w biegu medalowym przypłynął drugi, co dla klasyfikacji nie miało większego znaczenia, ale przerwało wyjątkową passę finnisty z Biskupca – 20 kolejnych zwycięstw w wyścigach o mistrzostwo kraju. Z Piotra znów tryska energia, nabrał pewności i tej tezy nie przekreśli nawet trochę słabszy od oczekiwań start w Igrzyskach Olimpijskich. Nadal jest bardzo młodym zawodnikiem, ale już z dużym bagażem doświadczeń pozytywnych i negatywnych. To musi przenieść efekty także w międzynarodowej stawce.

 

Piotr Kula na swej stronie internetowej www.piotr-kula.pl podzielił się swymi wrażenia z regat o Mistrzostwo Polski. Zachęcamy do przeczytania, jest tam wiele bardzo interesujących spostrzeżeń. Ja między wierszami znalazłem optymizm, wiarę i determinację. I na pewno się nie pomyliłem.

{AdmirorGallery}kuli2{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x