Piotr Kula złożył ślubowanie olimpijskie – To zawsze doniosła chwila…

W sobotę (14 lipca) rano o godzinie 10:00 na molo w Sopocie Piotr Kula finnista z BTŻ Biskupiec wraz koleżankami i kolegami z żeglarskiej reprezentacji naszego kraju na Igrzyska Olimpijskie w Londynie złożyli w obecności Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego ślubowanie olimpijskie. Po ceremonii każdy olimpijczyk odebrał swoją nominację i złożył na pamiątkę podpis na fladze olimpijskiej, która ma zostać przekazana do Muzeum Sportu. W uroczystości uczestniczyły rodziny, byli także przyjaciele naszych olimpijczyków, a Piotr mógł się cieszyć szczególnie licznym gronem swoich wiernych kibiców z Biskupca, Mrągowa, Węgorzewa, Włocławka, Olsztyna i Gdańska.

 

Nasz olimpijczyk na tę uroczystość przyleciał ze Szczyrku gdzie odbywa się ostatnie przed igrzyskami zgrupowanie, podczas którego mają naładować się jego sportowe akumulatory. Jazdy rowerem po górskich bezdrożach, treningi na siłowni i piesze wędrówki mają ostatecznie nastroić go do decydującego starcia na wodach Weymouth.

{AdmirorGallery}kula15{/AdmirorGallery}

For. Piot Kula.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x