Puchar Dziwnowa w klasie Optimist A 2020 – Rywale byli mocniejsi

Fot. Marek Wilczek
W niedzielę (28 czerwca) zakończył się Puchar Dziwnowa w klasie Optimist (grupa A). Startowało ponad 100 żeglarzy, w tym duża grupa z sekcji warmińsko-mazurskich(Nauticus YK Olsztyn, Gizycka Grupa regatowa i SSW MOS Iława). Rozegrano osiem wyścigów, ale tylko w pierwszych dwóch dniach, bowiem w niedziele przestało wiać. Były to eliminacje do reprezentacji na mistrzostwa Europy i świata.

Nasi reprezentacji tym razem nie zachwycili, najwyższe lokaty wywalczyli iławianie: Oskar Wielczyk – 9 miejsce i Alicja Michalewska również dziewiąte, tuż za nią sklasyfikowano Aleksandrę Zybert (Nauticus)

Wyniki

1 Ewa Lewandowska 14 KS AZS AWFiS Gdańsk 1 21,0 4 (19) 2 2 2 8 1 2

2 Paulina Rutkowska 15 YKP Gdynia 2 22,0 2 2 6 2 1 6 3 (19)

3 Filip Nosol 13 CHKŻ Chojnice 1 27,0 1 3 3 1 6 9 4 (15)

4 Filip Jarosiewicz 14 YKP Gdynia 2 29,0 1 9 9 3 3 1 (11) 3

5 Jacek Kalinowski 14 CHKŻ Chojnice 3 30,0 4 1 2 7 5 (20) 10 1

6 Michał Jaroszek 14 KSW Baltic Dziwnów 4 43,0 2 9 4 4 (42) 12 6 6

…………………………………..

12 Oskar Wielczyk 13 SSW MOS Iława 9 73,0 18 8 6 9 4 (33) 16 12

22 Patryk Chełkowski 14 Giżycka Grupa Regatowa 17 120,0 7 5 8 4 (43) 24 34 38

23 Filip Rostek 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 123,0 12 (ufd) 31 17 7 44 2 10

27 Mateusz Gigielewicz 15 Giżycka Grupa Regatowa 21 136,0 12 24 7 5 19 32 37 (41)

36 Mikołaj Bujalski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 28 167,0 10 (42) 3 35 36 36 13 34

37 Alicja Alka Michalewska 13 SSW MOS Iława 9 168,0 27 21 16 23 28 (51) 14 39

38 Aleksandra Zybert 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 176,0 22 20 1 12 50 40 31 (51)

43 Mikołaj Głąb 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 194,0 32 15 25 18 48 17 39 (53)

44 Jan Rohde 12 SSW MOS Iława 32 203,0 10 29 43 25 35 38 23 (50)

46 Magdalena Skórnóg 14 Giżycka Grupa Regatowa 13 221,0 47 16 11 20 45 39 43 (49)

53 Jan Fuk 14 Giżycka Grupa Regatowa 37 244,0 19 39 23 28 (49) 42 45 48

………………………………………………………………………………………..

64 Maciej Kasprzak 12 SSW MOS Iława 44 140,0 24 14 35 36 (bfd) 19 9 3

72 Natalia Chojnowska 13 SSW MOS Iława 23 180,0 (42) 25 34 26 22 14 26 33

86 Michał Karnacewicz 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 59 226,0 28 25 53 27 (bfd) 31 18 39

87 Mateusz Kozłowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 60 229,0 46 44 17 41 (bfd) 37 15 29

89 Bartosz Bilicki 13 SSW MOS Iława 62 261,0 14 45 49 29 (bfd) 44 37 43

90 Kinga Furmanek 13 SSW MOS Iława 28 262,0 25 31 44 43 (bfd) 41 40 38

91 Michał Ciechanowicz 12 Giżycka Grupa Regatowa 63 262,0 (47) 43 39 31 29 39 45 36

92 Mikołaj Czałbowski 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 64 263,0 (51) 38 39 38 28 47 29 44

94 Ewa Fabisiak 13 Giżycka Grupa Regatowa 29 267,0 45 43 43 45 (bfd) 42 38 11

98 Maksymilian Luto 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 68 282,0 53 49 36 (ufd) bfd 38 34 18

101 Miłosz Wyszyński 14 Giżycka Grupa Regatowa 71 295,0 (51) 41 47 38 34 46 44 45

105 Maciej Dudek 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 74 323,0 44 (ufd) 48 47 bfd 45 36 49

giżycko iława Olsztyn sport młodzieżowy Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x