Puchar Europy w kl. Laser Puck 2012 – Patryk Piasecki finiszował po srebro

Na wodach Zatoki Puckiej zakończyły się regaty Puchar Europy w klasie Laser Standard, Laser Radial i Laser 4.7. Ponieważ impreza odbywała się w kraju dużą część uczestników stanowili polscy żeglarze, w tym grupa z Warmii i Mazur. W kategoriach open najlepiej spisał sie Patryk Piasecki (AKS OSW Olsztyn) zajmując 2 miejsce w klasie Laser Standard , Wysoko znalazł się też Jakub Marciniak (MOS Iława). W klasie Laser 4.7 szósty był  Rafał Błażejczyk (AZS UWM Olsztyn), a w radialu piąty Stanisław Klimaszewski (MBSW Giżycko).

 

Klasyfikacje końcowe

Laser Standard (open)

1 Zieminski Kacper, Male, 1990(Polska) 7,0 1 1 1 1    2 (4) 1 (dnf)

2 Piasecki Patryk, Male, 1986 (Polska, AKS OSW Olsztyn) 12,0 3 2 (ocs) (6) 1 1 4 1

3 Stelmaszyk Jonasz, Male, 1985 (Polska) 15,0 2 3 2 2 3 (dnf) 3 (dnf)

4 Arian Aleksander, Male, 1992, U21(Polska) 21,0 (5) 4 5 4 (6) 3 2 3

5 Janulionis Karolis, Male, 1992, U21 (Litwa) 28,0 4 5 3     5 4 (9) (9) 7

6 Marciniak Jakub, Male, 1992, U21 (Polska, MOS Iława) 31,0 (dnf) 7 4 3 (11) 10 5 2

Laser Standard (do 21 lat)

1 Arian Aleksander, Male, 1992, U21 (Polska) 21,0 (5) 4 5 4 (6) 3 2 3

2 Janulionis Karolis, Male, 1992, U21 (Litwa) 28,0 4 5 3     5 4 (9) (9) 7

3 Marciniak Jakub, Male, 1992, U21 (Polska, MOS Iława) 31,0 (dnf) 7 4 3 (11) 10 5 2

Laser Radial (open)

1 Rudawski Marcin, Male, 1981 (Polska) 6,0 1 1 (7) 1 1 (8) 1 1

2 Roslon Jakub, Male, 1995, U19 (Polska) 18,0 2 (9) 1 4 4 3 4 (5)

3 Szymczyk Natalia, Female, 1985 (Polska) 20,0 5 (8) (8)    3 3 2 3 4

4 Weinzieher Anna, Female, 1990 (Polska) 23,0 (7) 3 4 (7) 2 6 6 2

5 Klimaszewski Stanislaw, Male, 1992 (Polska MBSW Giżycko) 32,0 (14) (10) 5 10 5 1 5 6

6 Novotny Stepan, Male, 1994,(Czechy) U19 33,0 (13) 4 9 2 6   5 (10) 7

……………………………………………..

12 Barwinska Agata, Female, 1995 U19 (Polska, MOS Iława)     59,0 10 6 14 9 13 7 (dnf) (dnf)

14 Barwinska Paulina, Female, 1993, U21 (Polska, MOS Iława) 76,0 12 12 15 (ocs) 14 (16) 14 9

28 Juchniewicz Magdalena, Female, 1995, U19 (Polska, AZS Olsztyn) 143,0 24 28 24 22 23 22 (dnf) (dnf)

Laser Radial (mężczyźni)

1 Rudawski Marcin, Male, 1981 (Polska) 6,0 1 1 (7)    1 1 (8) 1 1

2 Roslon Jakub, Male, 1995, U19 (Polska) 18,0 2 (9) 1 4 4 3 4   (5)

3 Klimaszewski Stanislaw, Male, 1992 (Polska MBSW Giżycko) 32,0 (14)    (10)  5 10 5   1 5 6

Laser Radial (kobiety)

1 Szymczyk Natalia, Female, 1985 (Polska) 20,0 5 (8) (8) 3     3 2 3 4

2 Weinzieher Anna, Female, 1990 (Polska) 23,0 (7) 3 4 (7) 2 6 6 2

3 Czubachowska Paulina, Female, 1993, U21(Polska) 39,0 9 (16) 2 5 7 (11) 8 8

………………………………………………………….

5 Barwinska Agata, Female, 1995, U19 (Polska, MOS Iława) 59,0 10 6 14 9 13 7 (dnf) (dnf)

6 Barwinska Paulina, Female, 1993, U21(Polska, MOS Iława) 76,0 12 12 15 (ocs) 14 (16) 14 9

12 Juchniewicz Magdalena, Female, 1995, U19 143,0 24 28 24 22 23 22 (dnf) (dnf)

Laser Radial (kobiety do 19 lat)

1 Hoest Line Flem, Female, 1995, U19 (Norwegia) 50,0 4    11 6 (15) (16) 10 7 12

2 POL 192860  Barwinska Agata, Female, 1995, U19 (Polska MOS Iława) 59,0 10 6 14 9 13 7(dnf) (dnf)

3 Urbas Zofia, Female, 1995, U19 (Polska) 84,0 (19) 7 (20) 17 19 9 18 14

………………………………………….

7 Juchniewicz Magdalena, Female, 1995, U19 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 143,0 24 28 24 22 23 22 (dnf) (dnf)

Laser Radial (kobiety do lat 21)

1 Czubachowska Paulina, Female, 1993, U21(Polska) 39,0 9 (16) 2 5 7 (11) 8 8

2 Hoest Line Flem, Female, 1995, U19 (Norwegia) 50,0 4  11 6 (15) (16) 10 7 12

3 Barwinska Agata, Female, 1995, U19 (Polska, MOS Iława) 59,0 10 6 14 9 13 7 (dnf) (dnf)

……………………………………………………………………………..

4 Barwinska Paulina, Female, 1993, U21(Polska, MOS Iława) 76,0 12 12 15 (ocs) 14 (16) 14 9

10 Juchniewicz Magdalena, Female, 1995, U19 143,0 24 28 24 22 23 22 (dnf) (dnf)

Laser 4.7 (open)

1 Kowalski Mikołaj, Male, 1996, U18 (Polska) 8,0 (2) 1 2 1 2 1    1 (12)

2 Kwasna Magdalena, Female, 1998, U16 (Polska) 15,0 (5) 3 4 3 (9) 2 2 1

3 Pilarczyk Marcin, Male, 1996, U18 (Polska) 32,0 9 (17) (15) 2 6 6 3 6

4 Blaszczyk Cyprian, Male, 1997, U16 (Polska) 34,0 1 8 6 4 (25) (30) 7 8

5 Stefaniak Julia, Female, 1995, U18 (Polska) 37,0 3 7 7 8 (12) 3 9 (13)

6 Blazejczyk Rafal, Male, 1997, U16 (Polska AZS UWM Olsztyn) 42,0 8 2 (11) 7 10 (17) 11 4

…………………………………………………

20 Burczynska Agata, Female, 1996, U18 (Polska, Warmia Olsztyn) 104,0 22 23 (24) 13 5 20 21 (dnf)

22 Podziewska Gracja, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko) 120,0 21 (29) 12 22 21 (26) 23 21

24 Kisiel Karolina, Female, 1995, U18 (Polska AZS UWM Olsztyn)       128,0 23 24 28 (30) 20 (31) 15 18

26 Bak Anna, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 134,0 19    (28) 23 28 (29) 25 24 15

28 Daniszewska Paulina, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko)145,0 30 30      26 26 19 14 (dnf) (dnf)

30 Dabrowska Gabriela, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 166,0 32 31 30 29 17  27 (dnf) (dnf

Laser 4,7 (mężczyźni)

1 Kowalski Mikołaj, Male, 1996, U18 (Polska) 8,0 (2) 1 2 1 2 1 1 (12)

2 Pilarczyk Marcin, Male, 1996, U18 (Polska) 32,0 9 (17) (15) 2 6 6 3 6

3 Blaszczyk Cyprian, Male, 1997, U16 (Polska) 34,0 1 8 6 4 (25) (30) 7 8

………………………………………………………….

4 Blazejczyk Rafal, Male, 1997, U16 (Polska AZS UWM Olsztyn) 42,0 8 2 (11) 7 10 (17) 11 4

Laser 4.7 (mężczyźni do 16 lat)

1 Blaszczyk Cyprian, Male, 1997, U16 (Polska) 34,0 1 8 6 4 (25) (30) 7 8

2 Blazejczyk Rafal, Male, 1997, U16 (Polska AZS UWM Olsztyn) 42,0 8 2 (11) 7 10 (17) 11

3 Ovcinnikov Romas, Male, 1997, U16 (Litwa) 53,0 14 (25) 10 (23) 4 12 8 5

Laser (kobiety)

1 Kwasna Magdalena, Female, 1998, U16 (Polska) 15,0 (5) 3 4 3 (9) 2 2 1

2 Stefaniak Julia, Female, 1995, U18 (Polska) 37,0 3 7 7 8 (12) 3 9 (13)

3 Dubiel Agnieszka, Female, 1997, U16 (Polska) 57,0 (16) 13 (17) 6 1 5 16 16

………………………………………………….

 

7   Burczynska Agata, Female, 1996, U18 (Polska, Warmia Olsztyn) 104,0 22 23 (24) 13 5 20 21 (dnf)

8   Podziewska Gracja, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko) 120,0 21 (29) 12 22 21 (26) 23 21

9   Kisiel Karolina, Female, 1995, U18 (Polska AZS UWM Olsztyn)  128,0 23 24 28 (30) 20 (31) 15 18

10 Bak Anna, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 134,0 19 (28) 23 28 (29) 25 24 15

12 Daniszewska Paulina, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko)145,0 30 30 26 26 19 14 (dnf) (dnf)

13 Dabrowska Gabriela, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 166,0 32 31 30 29 17 27 (dnf) (dnf

Laser 4.7 (kobiety do 16 lat)

1 Kwasna Magdalena, Female, 1998, U16 (Polska) 15,0 (5) 3 4 3 (9) 2 2 1

2 Dubiel Agnieszka, Female, 1997, U16 (Polska) 57,0 (16) 13 (17) 6 1 5 16 16

3  Kneizyte Kotryna, Female, 1998, U16 (Litwa) 61,0 (20)  6 18 19 (23) 10 6 2

……………………………………………..

4   Podziewska Gracja, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko) 120,0 21 (29) 12 22 21 (26) 23 21

5   Bak Anna, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 134,0 19 (28) 23 28 (29) 25 24 15

6   Daniszewska Paulina, Female, 1997, U16 (Polska, MBSW Giżycko)145,0 30 30 26 26 19 14 (dnf) (dnf)

7   Dabrowska Gabriela, Female, 1997, U16 (Polska, AZS UWM Olsztyn) 166,0 32 31 30 29 17  27 (dnf) (dnf

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x