Puchar Mazur Giżycko 2012 – Mrowie Optimistek na Niegocinie

Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego "Niegocin", Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych i UKSW Giżycko były organizatorami tradycyjnych młodzieżowych regat żeglarskich o Puchar Mazur. Impreza rozgrywana jest w kilku klasach, w tym roku szczególnie licznie obsadzona okazała rywalizacja w optymistkach (A i B), gdzie triumfowali Monika Anzel z Bazy Mrągowo i Stanisław Karmoliński z YKP Gdynia. Klasę Laser 4.7 wygrał oczywiście Sebastian Kalafarski, z MOS Iława, którego udział był spora atrakcją. Wśród „deskarzy” bezkonkurencyjny okazał się zawodnik gospodarzy Michał Warzocha, a w kadetach duet z Giżycka Grzegorz Ziółkowski/Kacper Szczygieł.

 

 Optimist (grupa A)

 1.Anzel Monika 1998 KS BAZA MRĄGOWO 18* 4 5 1 1 11.0

2. Szmit Jula 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 3 2 2 5 5* 12.0

3. Bochan Lidia 1997 KS BAZA MRĄGOWO 5 5* 1 4 4 14.0

4. Szmit Filip 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 1 1 18* 9 6 17.0

5. Abramowicz Maciej 2000 MOS SSW IŁAWA 2 7 3 28* 7 19.0 

6. Klimaszewski Wojciech 2001 MBSW/UKŻR Giżycko 4 8 13* 2 7 21.0

7. POL 1669 Gołebiewska Wiktoria 2000 MOS SSW IŁAWA 6 17* 4 6 13 29.0  

8. Korszun Oliwia 1998 KS BAZA MRĄGOWO 12 9 21* 8 2 31.0

9. Pszczółkowski Konrad 1999 KS BAZA MRĄGOWO 13 6 8 28* 8 35.0

10. POL 2007 Malinowski Piotr 2001 MOS SSW IŁAWA 7 3 6 28* 21 37.0

……………………………………………………………….. 

11 Łozak Kinga 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 8 14* 7 11 11 37.0

12. Granica Maria 2000 MOS SSW IŁAWA 11 10 9 28* 12 42.0

13. Folga Kacper 2000 MOS SSW IŁAWA 26* 13 12 7 15 47.0 

14. Szkalny Norbert 1998 MOS SSW IŁAWA 16 12 17 28* 8 53.0 

15. Daniszewska Magdalena 1999 UKS MOS EŁK 21 16 14 28* 3 54.0 

16. Strupiński Michał 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 23 11 23 3 24* 60.0

17. Białaś Krzysztof 2000 MOS SSW IŁAWA 9 18 16 28* 19 62.0 

18. Pietkiewicz Łukasz 1999 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 19 24 11 10 26* 64.0

19. Koperska Emilia 2000 KS BAZA MRĄGOWO 20 15 22 28* 14 71.0

20. Kamińska Paula 1998 MBSW/UKŻR Giżycko 15 20 19 28* 18 72.0

21. Chmielewska Aleksandra 1998 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 14 23 15 28* 23 75.0

22. Graczyk Filip 1999 MOS SSW IŁAWA 17 21 24 28* 16 78.0 

24. Wilk Franciszek 1999 UKS BARNIN GOLENIÓW 10 26 20 28* 26 82.0

23. Tarasiuk Mateusz 1998 MOS SSW IŁAWA 25 22 10 28* 25 82.0

25. Śledzik Bartłomiej 2000 KS BAZA MRĄGOWO 22 19 25 28* 17 83.0

26. Gubin Wiktoria 1999 MBSW/UKŻR Giżycko 27 27 25 28* 20 99.0

27. Zienkiewicz Karol 2000 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 24 25 28 28* 22 99.0

Optimist (grupa B)

1. Karmoliński Stanisław 2000 YKP Gdynia 1 2 2 27* 4 9.0

2. Leymańczyk Piotr 2000 UKŻ MOS Pisz 4 15* 3 2 6 15.0

3. Pietkiewicz Patryk 2000 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 2 5 7* 5 3 15.0

4. Abramowicz Paweł 2002 MOS SSW IŁAWA 12 1 1 32* 2 16.0

5. Waśkiewicz Patryk 2000 UKŻ MOS Pisz 6 3 9 1 14* 19.0

6. Jedrasik Jan 2000 NAUTICUS YK OLSZTYN 7 17* 4 3 10 24.0

7. Sawicki Konstanty 2002 KKS WARMIA OLSZTYN 11 7 5 26* 1 24.0

8. Mik Kacper 2002 UKS MOS Ełk 8 4 6 21* 16 34.0

9. Nowak Jacek 2001 NAUTICUS YK OLSZTYN 13 6 13* 10 7 36.0

10. Grabowski Paweł 2001 UKŻ MOS Pisz 5 11 15* 8 14 38.0

………………………………………………….

11. Dreger Mikołaj 2000 AZS UW WARSZAWA 19* 9 10 4 17 40.0

12. Fenko Daniil 2001 FPSK KALININGRAD 3 21* 11 20 8 42.0

13. Zujko Piotr 2000 UKS MOS Ełk 10 14 8 15 19* 47.0

14. Rogalska Julia 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 16 18 12 6 22* 52.0

15. Perkowska Paulina 2000 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 24* 8 17 17 11 53.0

16. Krystochowicz Adrianna 2002 UKS MOS Ełk 9 16 18* 14 15 54.0

17. Ostajewski Gustaw 2002 ZATOKA PUCK 23 12 14 29* 9 58.0

18. Jagodyńska Julia 2000 UKS MOS Ełk 14 10 16 19 20* 59.0

19. Bochan Kacper 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 18 20 22* 11 18 67.0

20. Chodak Fabian 2002 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 35* 31 26 7 5 69.0

21. Brakoniecki Maciej 2000 UKŻ MOS Pisz 22 13 19 24* 23 77.0

22. Leymańczyk Magdalena 2002 UKŻ MOS Pisz 20 19 23 18 25* 80.0

23. Brajczewski Filp 2000 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 28* 27 24 9 24 84.0

24. POL 1524 Kalinowska Lidia 2002 UKS MOS Ełk 15 22 21 41* 27 85.0

25. Osiński Filip 2000 UKŻ MOS Pisz 17 23 28* 25 26 91.0

26. Kazukiewicz Jakub 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 26 24 30 13 31* 93.0

27. Chodak Jakub 2003 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 33 32 33* 23 12 100.0

28. Mieczkowska Wiktoria 2002 UKŻ MOS Pisz 25 25 20 30 37* 100.0

29. Gołaś Brandon 2000 UKŻ MOS Pisz 21 26 25 28 34* 100.0

30. Robaczewski Wiktor 2003 NAUTICUS YK OLSZTYN 38* 29 31 12 30 102.0

31. Kiersnowski Grzegorz 2001 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 29 36 37* 16 21 102.0

32. Banach Hubert 2001 MKŻ Mikołajki 31 28 27 36* 28 114.0

33. Szymanowska Urszula 2001 UKS MOS Ełk 36* 33 29 22 33 117.0

34. Korsak Zofia 2002 MKS DWÓJKA WARSZAWA 27 35 35* 34 29 125.0

35. Ciszek Natalia 2002 MKS DWÓJKA WARSZAWA 32 42* 34 31 35 132.0

36. Stell Zofia 2002 UKS MOS Ełk 30 30 39 51* 36 135.0

37. Trajnowicz Tomasz 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 37 34 32 35 38* 138.0

38. Rajchert Filip 2003 MKS DWÓJKA WARSZAWA 34 38 36 45 51* 153.0

39. Wróblewski Maciej 2002 MKS DWÓJKA WARSZAWA 39 37 41 42 51* 159.0

40. Dziąba Amelia 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 42 41 44* 35 43 161.0

41. Dziąba Konrad 2004 MBSW/UKŻR Giżycko 41 40 43 37 51* 161.0

42. Jagiełło Magda 2002 MKS DWÓJKA WARSZAWA 44 39 38 46* 41 162.0

43. Niemira Maja 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 40 43 45 39 46* 167.0

44. Rajchert Halina 2004 MKS DWÓJKA WARSZAWA 45 44 40 51* 42 171.0

45. Zalewski Igor 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 43 45 51* 40 45 173.0

46. Schiele Maciej 2004 MKS DWÓJKA WARSZAWA 46 51 42 51* 44 183.0

47. Radecka Julia 2004 MBSW/UKŻR Giżycko 51* 48 46 44 47 185.0

48. Poczynek Weronika 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 51* 46 48 43 48 185.0

49.Dann Stanisław 2004 MBSW/UKŻR Giżycko 51* 47 47 51 49 194.0

50. Filipczyk Gabriela 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 51* 51 51 51 51 204.0

Klasa Laser 4.7

1 Kalafarski Sebastian 1996 MOS IŁAWA 1 1 1 2* 1 4.0

2 Walicki Michał 1996 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 2 2 2 3* 2 8.0

3 Podziewska Gracja 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 4 3 3 7* 3 13.0

4 Dąbrowski Piotr 1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 6* 5 4 1 5 15.0

5 Daniszewska Paulina 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 3 4 5 6* 4 16.0

6 Halicki Daniel 1999 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 5 6 6 4 6* 21.0

7 Cemka Kacper 1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 13* 7 7 5 7 26.0

8 Piotrowski Wojciech 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 9 8 9 10* 8 34.0

9 Rogowski Jan 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 13* 9 8 8 9 34.0

10 Klimowicz Izabella 1999 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK 7 11 13* 9 11 38.0

11 Niezbecki Bruno 2000 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 8 10 13* 11 10 39.0

12 Dąbrowska Katarzyna 1996 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 13 12 13 13 13* 51.0

Techno 293

1 Warzocha Michał 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 1 1 1 2 2* 5.0

2 Nowicka Martyna 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 2 2 2* 1 1 6.0

3 Daraż Dominik 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 3 3 3 3 3* 12.0

4 Szydłowski Adam 1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 4 4 4 4 4* 16.0

5 Niemira Oskar 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 5 5 7 6 7* 23.0

6 Ziółkowska Katarzyna 2000 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 7 7 7* 5 5 24.0

Klasa Cadet

1 Ziółkowski Grzegorz 1998 MBSW/UKSW GIŻYCKO Szczygieł Kacper 2001 MBSW/UKSW GIŻYCKO 1 1 1 3.0

2 Pawlicki Paweł 2001 MBSW/UKSW GIŻYCKO Guz Bartek 2001 MBSW/UKSW GIŻYCKO 2 2 2 6.0

3 Szydłowska Ewa MBSW/UKSW GIŻYCKO Karpińska Karolina 2001 MBSW/UKSW GIŻYCKO 3 3 3 9.0

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x