Puchar PZŻ (2) Puck 2015 – Wiktoria Gołębiowska najlepsza w klasie Laser 4.7

W Pucku zakończyła się  druga część pierwszych w nowym sezonie regat o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. Startowało wielu młodych zawodników z Warmii i Mazur. Rywalizowano w głównie w klasach nieolimpijskich,  w których też rozgrywa się imprezy międzynarodowe najwyższej rangi. Wyniki na pewno będa brane pod uwagę przy ustalaniu reprezentacji narodowej, W klasie 4.7 dziewczat triumfowała Wiktoria Gołębiowska (SSW MOS Iława)

Poza tym w czolowych trójkach uplasowali się:

Magdalena Majewska (Baza Mrągowo) w klasie Techno 293 – 2 miejsce

Emilia Koperska/Nikola Kociubska (Baza Mrągowo) w klasie Lequipe – 2 miejsce

Amelia Linowska/ Julia Chmiel (Baza Mrągowo) w klasie Lequipe – 3 miejsce

Mikołaj Strupiński (MBSW/UKŻR Giżycko)  w klasie Laser 4.7 – 2 miejsce

Marta Weiss (MBSW/UKŻR Giżycko) w klasie Laser 4.7 – 3 miejsce

Anna Aleksandra Bąk (AZS UWM Olsztyn) w klasie Laser Radial – 3 miejsce

Maciej Lipiński/Krystian Krysiak (PMOS Pisz) – w klasie Cadet 2 miejsce

Wojciech Stolarczyk/Damian Knorps (Baza Mrągowo) w klasie 29er – 3 miejsce

Julia Szmit/Hanna Dzik (MBSW/UKZR Gizycko-YKP Gdynia) w klasie 420 – 3 miejsce

Wyniki

Klasa 420

Kobiety

1 Agnieszka Urbas 1998 Agata Wisniewska 2000 Kobieta YKP Gdynia 6.0 5.0 (9.0) 5.0 2.0 6.0 1.0 3.0 28.0

2 Agata Błażewska 1998 Oliwia Korszun 1998 Kobieta KS „Spójnia” Warszawa/ KS”Baza” Mrągowo 8.0 3.0 5.0 2.0 6.0 2.0 3.0 (11.0) 29.0

3 Julia Szmit 2000 Hanna Dzik 2000 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko/YKP Gdynia 1.0 (10.0) 8.0 3.0 4.0 1.0 7.0 8.0 32.0

4 Agnieszka Łapińska 1998 Hania Siwek 2000 Kobieta MKS 2 Warszawa 4.0 6.0 3.0 9.0 (11.0) 9.0 11.0 4.0 46.0

5 Emilia Jarlińska 1998 Monika Jarlińska 1997 Kobieta MOS SSW Iława 12.0 1.0 14.0 10.0 3.0 5.0 (32.0 BFD) 7.0 52.0

6 Michalina Wróblewska 1998 Zofia Szabat 1999 Kobieta KS”Spójnia”Warszawa (15.0) 12.0 7.0 6.0 5.0 13.0 10.0 13.0 66.0

……………………………………………….

8 Magdalena Daniszewska 1999 Weronika Janowska 2000 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko/OPTI CWM Gdynia 7.0 (32.0 UFD) 15.0 8.0 7.0 15.0 18.0 14.0 84.0

13 Joanna Pierzchała 1997 Maria Chudek 1997 Kobieta KS”Baza”Mrągowo 28.0 27.0 29.0 31.0 (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 211.0

Mężczyźni

1 Maciej Krusiec 1999 Rafał Radecki 2000 Mężczyzna MKS 2 Warszawa 2.0 4.0 1.0 1.0 (13.0) 4.0 5.0 1.0 18.0

2 Grzegorz Olko 1998 Stanisław Rymkiewicz 1998 Mężczyzna KS”Spójnia”Warszawa 10.0 9.0 (32.0 UFD) 4.0 1.0 3.0 4.0 6.0 37.0

3 Adam Głogowski 1999 Jakub Sztorch 2000 Mężczyzna YKP Gdynia 5.0 2.0 2.0 7.0 (12.0) 7.0 6.0 9.0 38.0

4 Stanisław Karmoliński 2000 Jakub Świątkiewicz 2000 Mężczyzna YKP Gdynia 3.0 11.0 11.0 13.0 (18.0) 11.0 8.0 15.0 72.0

5 Kamil Kozioł 1999 Maciej Abramowicz 2000 Mężczyzna KS” Baza” Mrągowo/ MBSW/ UKŻR Giżycko 16.0 16.0 12.0 (17.0) 9.0 8.0 9.0 10.0 80.0

6 Jan Błaszczyszyn 1999 Szymon Nowosielski 1998 Mężczyzna UKS”Fir”Warszawa 9.0 13.0 (16.0) 12.0 14.0 14.0 15.0 5.0 82.0

Klasa 29er

Mężczyźni

1 Mikołaj Staniul 2000 Kajetan Jabłoński 1999 Mężczyzna YKP Gdynia 4.0 3.0 1.0 (5.0) 1.0 2.0 3.0 2.0 16.0

2 Michał Sawicki 1998 Mikołaj Jaworski 1998 Mężczyzna YKP Gdynia 2.0 (7.0) 5.0 2.0 2.0 3.0 2.0 3.0 19.0

3 Wojciech Stolarczyk 1997 Damian Knorps 1998 Mężczyzna KS”Baza”Mrągowo (7.0) 6.0 3.0 4.0 4.0 4.0 1.0 4.0 26.0

4 Jan Marciniak 1998 Łukasz Wilk 1998 Mężczyzna KS”AQUA”Włocławek 5.0 4.0 (7.0) 3.0 5.0 5.0 4.0 6.0 32.0

5 Paweł Jakubowski 2001 Mikołaj Mickiewicz 1998 Mężczyzna KS”Baza”Mrągowo (8.0) 5.0 2.0 8.0 7.0 6.0 5.0 8.0 41.0

6 Jan Jędrasik 2000 Sandra Wierzchnicka 1998 Mężczyzna KS”Baza”Mrągowo 6.0 8.0 (9.0) 7.0 6.0 8.0 8.0 7.0 50.0

Cadet

Kobiety

1 Kaja Fidecka 1998 Targos Daria 2005 Kobieta MKS 2 Warszawa 1.0 (7.0) 1.0 3.0 1.0 1.0 1.0 8.0

2 Weronika Sawicka 2000 Urbanik Wiktoria 2003 Kobieta MKS 2 Warszawa 5.0 10.0 (14.0) 2.0 6.0 4.0 4.0 31.0

3 Patrycja Gałązka 1999 Hochtaubel Zofia 2004 Kobieta MKS 2 Warszawa 8.0 (14.0) 8.0 8.0 5.0 8.0 7.0 44.0

4 Aleksandra Chmielewska 1998 Michalina Hościłowicz 2003 Kobieta UKŻ”Grot”OSiR Suwałki 12.0 (35.0) 11.0 13.0 10.0 15.0 20.0 81.0

5 Maria Wiśniewska 1998 Oliwia Gontowska 2004 Kobieta „Elektryk”Grudziądz 16.0 20.0 15.0 10.0 18.0 (23.0) 12.0 91.0

6 Julia Hościłowicz 2000 Amelia Piasecka 2003 Kobieta UKŻ”Grot”OSiR Suwałki 19.0 6.0 13.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 9.0 5.0 93.0

………………………………………………………

8 Amelia Długozima 2002 Natalia Zimecka 2002 Kobieta MKŻ Mikołajki 27.0 31.0 35.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 14.0 18.0 166.0

9 Magdalena Leymańczyk 2002 Maria Łukaszewicz 2003 Kobieta PMOS Pisz 28.0 16.0 18.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 185.0

Mężczyźni

1 Eryk Martynko 2000 Piotr Topolski 2003 Mężczyzna UKŻ”Grot”OSiR Suwałki 4.0 2.0 (12.0) 6.0 2.0 2.0 2.0 18.0

2 Maciej Lipiński 1999 Krystian Krysiak 2004 Mężczyzna PMOS Pisz 7.0 1.0 4.0 1.0 (8.0) 3.0 3.0 19.0

3 Jan Kumala 1998 Kopyra Jan 2006 Mężczyzna MKS 2 Warszawa 3.0 3.0 10.0 4.0 (11.0) 6.0 8.0 34.0

4 Kamil Śmigielski 1998 Karol Płaczkowski 2005 Mężczyzna UKS”Żeglarz”Wrocław 10.0 23.0 5.0 5.0 4.0 5.0 (41.0 DSQ) 52.0

5 Piotr Leymańczyk 2000 Gabriel Jermacz 2004 Mężczyzna PMOS Pisz 9.0 9.0 9.0 (41.0 DSQ) 3.0 12.0 11.0 53.0

6 Rafał Łojko 1998 Remigiusz DZIERBUN 2003 Mężczyzna MKŻ”Drawa”Drawno 15.0 13.0 (41.0 OCS) 7.0 7.0 7.0 9.0 58.0

………………………………………………………………..

8 Filip Graczyk 1999 Aniela Graczyk 2006 Mężczyzna MKŻ Mikołajki 2.0 5.0 (41.0 OCS)

41.0 DNF 12.0 16.0 6.0 82.0

12 Miłosz Dołęga 2001 Wojtek Halczuk 2003 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 22.0 8.0 6.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 24.0 13.0 114.0

13 Paweł Pawlicki 2001 Aleksander Drwal 2003 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 24.0 (34.0) 24.0 12.0 16.0 21.0 25.0 122.0

15 Paweł Grabowski 2001 Zuzanna Zachłowska 2005 Mężczyzna PMOS Pisz 6.0 11.0 19.0 (41.0 DNC) 14.0 41.0 DNC 41.0 DNC 132.0

18 Mateusz Michalak 2001 Jowita Ogonowska 2001 Mężczyzna MKŻ Mikołajki 21.0 26.0 25.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 20.0 15.0 148.0

19 Jakub Witkowski 2001 Mateusz Trzciński 2005 Mężczyzna MKŻ Mikołajki 17.0 21.0 36.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 19.0 16.0 150.0

23 Bartek Ligęza 2002 Błażej Ligęza 2003 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 31.0 22.0 23.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 199.0

25 Bartek Guz 2001 Filip Zajkowski 2003 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 32.0 27.0 26.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 208.0

27 Kacper Szukajt 2001 Kacper Szczygieł 2001 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 37.0 30.0 32.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 222.0

Laser Radial

Kobiety

1 Magdalena Kwaśna 1998 Kobieta ChKŻ Chojnice/WKS”Flota”Gdynia 3.0 (34.0 UFD) 34.0 BFD 8.0 3.0 4.0 2.0 1.0 55.0

2 Natalia Stawiarska 1999 Kobieta MKS 2 Warszawa 5.0 10.0 11.0 15.0 18.0 18.0 (22.0) 15.0 92.0

3 Anna Aleksandra Bak 1997 Kobieta AZS UWM Olsztyn 8.0 16.0 20.0 20.0 24.0 (29.0) 12.0 14.0 114.0

4 Akvile Jarmalaviciute 1998 Kobieta LITHUANIA 13.0 20.0 2.0 (31.0) 20.0 23.0 17.0 26.0 121.0

5 Zofia Kotowska 1997 Kobieta ŻMKS Poznań 12.0 (29.0) 12.0 16.0 23.0 27.0 26.0 16.0 132.0

6 Julia Oleksiuk 1999 Kobieta AZS UW Warszawa 21.0 18.0 (34.0 BFD) 21.0 34.0 DNC 21.0 11.0 20.0 146.0

…………………………………..

8 Paulina Daniszewska 1997 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko 24.0 22.0 25.0 29.0 28.0 (34.0 DNC) 30.0 34.0 DNC 192.0

Mężczyźni

1 Jerzy Bajko 1997 Mężczyzna SEJK”Pogoń”Szczecin 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 5.0 (8.0) 4.0 15.0

2 Jakub Rodziewicz 1998 Mężczyzna SEJK”Pogoń”Szczecin 9.0 2.0 (34.0 BFD) 1.0 5.0 1.0 3.0 5.0 26.0

3 Marius Eidukevicius 1998 Mężczyzna LITHUANIA 6.0 7.0 5.0 3.0 2.0 2.0 (10.0) 6.0 31.0

4 Domantas Juskevicius 1998 Mężczyzna LITHUANIA 10.0 5.0 (34.0 BFD) 6.0 7.0 6.0 1.0 7.0 42.0

5 Wojciech Lipke 1997 Mężczyzna SEJK”Pogoń”Szczecin (22.0) 6.0 8.0 5.0 14.0 3.0 6.0 3.0 45.0

6 Tomasz Lobert 1997 Mężczyzna JKW Poznań (14.0) 8.0 10.0 10.0 9.0 7.0 4.0 9.0 57.0

……………………………………………………

12 Rafał Błażejczyk 1997 Mężczyzna AZS UWM Olsztyn 17.0 11.0 14.0 4.0 4.0 10.0 (34.0 DNF) 34.0 DNC 94.0

Klasa Laser 4.7 (niebieska)

Kobiety

1 Ekaterina Sanko 1999 Kobieta BELARUS 3.0 1.0 1.0 5.0 4.0 (19.0) 12.0 7.0 33.0

2 Hanna Romanowska 1997 Kobieta ChKŻ Chojnice 9.0 14.0 12.0 18.0 12.0 (28.0) 24.0 16.0 105.0

3 Marta Weiss 1999 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko 7.0 3.0 (31.0) 26.0 15.0 15.0 28.0 17.0 111.0

4 Monika Kłopotowska 1999 Kobieta MKS 2 Warszawa 19.0 19.0 17.0 6.0 25.0 13.0 (26.0) 14.0 113.0

5 Karolina Mikulec 1999 Kobieta KŻ”Horn”Kraków 17.0 13.0 19.0 23.0 26.0 (27.0) 3.0 24.0 125.0

6 Emilia Pic 1999 Kobieta ŻMKS Poznań 20.0 (39.0 UFD) 20.0 19.0 17.0 11.0 22.0 16.5 RDGl 125.5

……………………………………………………

11 Wiktoria Gubin 1999 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko 30.0 22.0 24.0 (35.0) 19.0 32.0 29.0 25.0 181.0

16 Aleksandra Wąsikowska 1999 Kobieta AZS UWM Olsztyn 36.0 (39.0 UFD) 36.0 39.0 DNC 39.0 DNC 39.0 DNC 39.0 DNC 39.0 DNC 267.0

Mężczyźni

1 Damian Kosmalski 1998 Mężczyzna ChKŻ Chojnice 4.0 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 2.0 (5.0) 16.0

2 Wojciech Kamiński 1998 Mężczyzna JKW Poznań 2.0 4.0 (7.0) 7.0 1.0 5.0 1.0 4.0 24.0

3 Szymon Kowalski 1998 Mężczyzna TKŻ Toruń 1.0 10.0 4.0 (15.0) 2.0 4.0 6.0 2.0 29.0

4 Łukasz Oriol 1999 Mężczyzna MKŻ”Arka”Gdynia 10.0 5.0 9.0 2.0 (16.0) 10.0 4.0 3.0 43.0

5 Marcel Marciniak 1998 Mężczyzna AZS Poznań 6.0 7.0 5.0 9.0 (21.0) 9.0 10.0 8.0 54.0

6 Maksim Dziahel 1999 Mężczyzna BELARUS 5.0 (39.0 UFD) 3.0 4.0 39.0 BFD 1.0 5.0 1.0 58.0

………………………………………………………….

18 Radosław Jankowski 1999 Mężczyzna KKS”Warmia”Olsztyn 27.0 32.0 (37.0) 33.0 27.0 24.0 16.0 21.0 180.0

Laser 4.7 (zielony)

Kobiety

1 Wiktoria Gołebiowska 2000 Kobieta MOS SSW Iława 5.0 1.0 24.0 (25.0) 16.0 8.0 3.0 2.0 59.0

2 Katarzyna Harc 2000 Kobieta TS”Kuźnia”Rybnik 11.0 25.0 (64.0 UFD) 8.0 7.0 4.0 7.0 5.0 67.0

3 Wiktoria Lehmann 2001 Kobieta AZS Poznań 17.0 33.0 (39.0) 3.0 8.0 15.0 2.0 3.0 81.0

10 Natalia Bazylko 2000 Kobieta MKŻ”Arka”Gdynia 37.0 6.0 8.0 9.0 10.0 (64.0 DSQ) 9.0 4.0 83.0

4 Magdalena Placzke 2001 Kobieta UKS”Fir”Warszawa 8.0 18.0 (21.0) 10.0 12.0 16.0 21.0 19.0 104.0

5 Ksenia Kobelak 2000 Kobieta KS”Spójnia”Warszawa 16.0 31.0 12.0 (64.0 DNC) 33.0 13.0 12.0 28.0 145.0

6 Patrycja Rechlicz 2000 Kobieta KS”Spójnia”Warszawa 19.0 24.0 (42.0) 33.0 17.0 26.0 36.0 30.0 185.0

………………………………………………………..

7 Julia Rogalska 2002 Kobieta MBSW/UKŻR Giżycko 36.0 34.0 14.0 (64.0 DNC) 36.0 25.0 30.0 12.0 187.0

Mężczyźni

1 Kacper Stanisławski 2000 Mężczyzna MKŻ”Arka”Gdynia 7.0 (20.0) 10.0 1.0 1.0 1.0 4.0 11.0 35.0

2 Michał Strupiński 2000 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 6.0 9.0 1.0 7.0 4.0 2.0 8.0 (32.0) 37.0

3 Piotr Ostrowski 2000 Mężczyzna UKS”Fir”Warszawa 4.0 12.0 (64.0 UFD) 2.0 2.0 10.0 5.0 7.0 42.0

4 Krzysztof Szot 2000 Mężczyzna UKS”Silesia”Chełm Śląski 9.0 10.0 2.0 5.0 5.0 7.0 11.0 (15.0) 49.0

5 Jakub Domagała 2000 Mężczyzna ChKŻ Chojnice 20.0 21.0 4.0 6.0 6.0 6.0 6.0 (34.0) 69.0

6 Wojciech Klimaszewski 2001 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko 3.0 3.0 22.0 (64.0 DNC) 3.0 12.0 1.0 29.0 73.0

………………………………..

7 Krzysztof Białaś 2000 Mężczyzna MOS SSW Iława 10.0 13.0 31.0 13.0 11.0 5.0 (47.0) 1.0 84.0

11 Piotr Malinowski 2001 Mężczyzna MOS SSW Iława 15.0 5.0 (37.0) 28.0 25.0 14.0 10.0 18.0 115.0

22 Mateusz Siedlecki 2002 Mężczyzna MBSW/UKŻR Giżycko (47.0) 39.0 33.0 24.0 35.0 38.0 33.0 24.0 226.0

38 Michał Krawczyk 2001 Mężczyzna AZS UWM Olsztyn 55.0 60.0 48.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 44.0 49.0 42.0 362.0

Klasa Lequipe

Kobiety

1 Aleksandra Roszkowska 2001 Natalia Wocial 2002 Kobieta KS”Spójnia”Warszawa 1.0 1.0 1.0 (4.0) 2.0 1.0 1.0 7.0

2 Emilia Koperska 2000 Nikola Kociubska 2001 Kobieta KS”Baza”Mrągowo 2.0 4.0 3.0 1.0 1.0 (7.0) 3.0 14.0

3 Amelia Linowska 2003 Julia Chmiel 2003 Kobieta KS”Baza”Mrągowo 7.0 8.0 5.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 4.0 6.0 45.0

4 Barbara Terpiłowska 2000 Julia Szymczak 2003 Kobieta MKS 2 Warszawa 11.0 11.0 (15.0 DNF) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 82.0

Mężczyźni

1 Maciej Kawka 2001 Aleksander Rybacki 2001 Mężczyzna KS”Spójnia”Warszawa 4.0 6.0 (7.0) 2.0 3.0 2.0 2.0 19.0

2 Denis Szewczyk 2001 Karol Świąć 2000 Mężczyzna KS”Baza”Mrągowo 5.0 5.0 (8.0) 5.0 5.0 5.0 4.0 29.0

3 Gabriela Zdunek 2002 Franciszek Zowczak 2003 Mężczyzna KS”Spójnia”Warszawa 10.0 9.0 (11.0) 3.0 4.0 3.0 5.0 34.0

4 Kamil Kalitowski 2002 Adrian Dubowski 2002 Mężczyzna KS”Spójnia”Warszawa 6.0 10.0 10.0 6.0 (15.0 DNC) 6.0 7.0 45.0

5 Paweł Ortmann 2002 Jakub Stencel 2002 Mężczyzna AZS AWFiS Gdańsk 3.0 2.0 4.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 54.0

6 Gabriela Niekowal 2000 Kacper Suchorzewski 2003 Mężczyzna MKS 2 Warszawa 8.0 3.0 2.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 58.0

…………………………………………………….

8 Mateusz Ostrowski 2001 Tomasz Zaniewski 2003 Mężczyzna YC”Nauticus”Olsztyn 9.0 12.0 9.0 (15.0 DNC) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 75.0

9 Bartosz Łowicki 2001 Antoni Wiśniewski 2004 Mężczyzna YC”Nauticus”Olsztyn 13.0 13.0 (15.0 DNF) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNC 86.0

10 Szymon Miłowski 2004 Kacper Kowalczyk 2003 Mężczyzna YC”Nauticus”Olsztyn 14.0 14.0 (15.0 DNF) 15.0 DNC 15.0 DNC 15.0 DNF 15.0 DNC 88.0

Klasa OK Dynghy

1 Janusz Stobinski 1968 AZS Poznań 1.0 1.0 2.0 3.0 (4.0) 1.0 8.0

2 Tomasz Gaj 1967 MKS 2 Warszawa 2.0 (5.0) 1.0 2.0 3.0 2.0 10.0

3 Jakub Kania 1975 ŻLKS Poznań 3.0 2.0 3.0 (13.0 DNF) 2.0 4.0 14.0

4 Pawel Pawlaczyk 1964 JKW Poznań 5.0 (8.0) 6.0 1.0 1.0 3.0 16.0

5 Marek Bernat 1962 KKS”Warmia”Olsztyn 4.0 6.0 5.0 (13.0 DNF) 5.0 5.0 25.0

6 Grzegorz Salamon 1971 KŻ”Horn”Kraków 8.0 4.0 4.0 (13.0 DNF) 6.0 6.0 28.0

RS:X Juniorzy

1 Mateusz Grochowski 1997 SKŻ”Hestia”Sopot 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (19.0 RET) 3.0 15.0

2 Marcel Jagniewski 1998 SKŻ”Hestia”Sopot 2.0 8.0 12.0 (19.0 OCS) 1.0 5.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 35.0

3 Piotr Sarol 1997 GKŻ Gdańsk 8.0 5.0 5.0 5.0 (10.0) 2.0 3.0 3.0 3.0 1.0 RDGr 6.0 41.0

4 Michał Zych 1998 SKŻ”Hestia”Sopot 5.0 3.0 2.0 1.0 3.0 4.0 (8.0) 7.0 7.0 3.0 7.0 42.0

5 Krzysztof Miedzierski 1997 GKŻ Gdańsk 3.0 4.0 3.0 3.0 5.0 3.0 (9.0) 9.0 5.0 4.0 4.0 43.0

6 Jakub Filipczyk 1998 SKŻ”Hestia”Sopot 4.0 6.0 8.0 7.0 6.0 (9.0) 4.0 5.0 8.0 6.0 2.0 56.0

………………………………….

7 Patryk Chojnicki 1999 KS”Baza”Mrągowo 7.0 (12.0) 4.0 9.0 7.0 8.0 5.0 4.0 4.0 5.0 8.0 61.0

9 Bartłomiej Waszkiewicz 1997 KS”Baza”Mrągowo 6.0 (16.0) 10.0 10.0 13.0 15.0 7.0 8.0 6.0 10.0 5.0 90.0

14 Michał Warzocha 1999 KS”Baza”Mrągowo 16.0 13.0 11.0 13.0 11.0 12.0 13.0 (19.0 DNC) 19.0 DNC 13.0 14.0 135.0

17 Krzysztof Nadolski 1997 KS”Baza”Mrągowo 14.0 17.0 16.0 15.0 15.0 14.0 (19.0 DNC) 19.0 DNC 19.0 DNC 16.0 19.0 DNF 164.0

Techno 293

Dziewczęta

1 Lidia Sulikowska 2000 SKŻ”Hestia”Sopot 6.0 5.0 4.0 4.0 6.0 4.0 11.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 10.0 10.0 109.0

2 Magdalena Majewska 1999 KS”Baza”Mrągowo 3.0 7.0 10.0 11.0 4.0 7.0 20.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 13.0 11.0 135.0

3 Weronika Marciniak 2000 SKŻ”Hestia”Sopot 20.0 14.0 21.0 16.0 8.0 20.0 13.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 16.0 12.0 189.0

4Agnieszka Szpak 2000 SKŻ”Hestia”Sopot 25.0 16.0 8.0 24.0 9.0 12.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNF 15.0 256.0

5 Antonina Chrząszcz 2000 GKŻ Gdańsk (49.0 OCS) 15.0 13.0 23.0 14.0 17.0 12.0 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 290.0

6 Maja Kuchta 2001 SKŻ”Hestia”Sopot 27.0 25.0 27.0 15.0 26.0 21.0 24.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 312.0

…………………………………………….

11 Julia Fabisiak 2001 MBSW/UKŻR Giżycko (49.0 DNC) 49.0 DNF 25.0 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 466.0

13 Alicja Stępkowska 2001 MBSW/UKŻR Giżycko (49.0 DNC) 49.0 DNC 31.0 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 472.0

14 Maria Urban 2001 MBSW/UKŻR Giżycko (49.0 DNC) 46.0 42.0 49.0 DNF 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 480.0

15 Martyna Niezbecka 2001 MBSW/UKŻR Giżycko (49.0 DNC) 45.0 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 486.0

Chłopcy

1 Mikołaj Michalski 2000 GKŻ Gdańsk 2.0 (19.0) 7.0 2.0 5.0 10.0 1.0 1.0 3.0 5.0 7.0 43.0

2 Jakub Sykuła 2001 SKŻ”Hestia”Sopot (11.0) 8.0 5.0 6.0 1.0 1.0 3.0 5.0 8.0 3.0 5.0 45.0

3 Bartosz Pawłowski 2000 SKŻ”Hestia”Sopot 19.0 9.0 18.0 3.0 3.0 3.0 4.0 (49.0 DNF) 1.0 2.0 1.0 63.0

4 Aleksander Przychodzeń 2000 SKŻ”Hestia”Sopot 1.0 6.0 11.0 (49.0 DSQ) 20.0 16.0 6.0 2.0 2.0 1.0 2.0 67.0

5 Piotr Pawlak 1999 DKŻ Dobrzyń 13.0 32.0 12.0 7.0 15.0 14.0 15.0 (49.0 DNC) 7.0 4.0 6.0 125.0

…………………………………..

7 Maciej Zalewski 2001 KS”Baza”Mrągowo 15.0 12.0 22.0 5.0 2.0 2.0 5.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 11.0 9.0 132.0

13 Dawid Litwinek 2001 KS”Baza”Mrągowo 7.0 2.0 1.0 8.0 7.0 11.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 17.0 49.0 DNF 200.0

17 Bartosz Przybylak 2001 KS”Baza”Mrągowo 29.0 34.0 35.0 27.0 32.0 32.0 16.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 14.0 14.0 282.0

22 Jędrzej Cituk 2001 MBSW/UKŻR Giżycko 21.0 27.0 29.0 13.0 28.0 28.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 342.0

28 Jakub Pyrek 2003 KS”Baza”Mrągowo 34.0 37.0 37.0 32.0 34.0 39.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 49.0 DNC 409.0

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko iława Mrągowo Olsztyn sport młodzieżowy Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x