Puchar PZŻ (cz. II) Puck 2013 – Najczęściej na podium mrągowianie

W Pucku zakończyła się druga część regat o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, tym razem startowali przede wszystkim przedstawiciele klas nieolimpijskich. Nie zabrakło reprezentantów Warmii i Mazur. Na podium stanęli w klasie Cadet: Tobiasz Wiśniewski i Zuzanna Zachłowska (MOS Pisz) – 3 miejsce najlepsi z Polaków, w klasie 29er Martyna Mik i Karolina Sołtaniuk (Baza Mrągowo) - 3 miejsce i w klasie LeQuipe: Monika Anzel/Nicola Kociubska oraz Aleksandra Dyderska i Sandra Wierzchnicka (wszystkie Baza) – 2 i 3 miejsce.

 

Wyniki

Klasa 29er

1 Lipski Konrad   1995/Żak Michał 1995 YKP GDYNIA 2.0 2.0 1.0 1.0 (8.0 OCS) 1.0  1.0 2.0 10.0

2 Rybicka Zuzanna 1995/Śliwińska Marcelina 1996 CHKŻ CHOJNICE/YKP GDYNIA 3.0 1.0 3.0 2.0 (8.0 OCS) 3.0 2.0 1.0 15.0

3 Mik Martyna 1996 /Sołtaniuk Karolina 1997 „BAZA”MRĄGOWO 5.0 3.0 2.0  3.0 (8.0 OCS) 2.0 3.0 4.0 22.0

……………………………………………………………..

5 Stolarczyk Wojciech 2006/Knorps Damian 1998 „BAZA”MRĄGOWO (6.0) 6.0 6.0 6.0 1.0 6.0 6.0 5.0 36.0

6 Gontarz Marcin 1994/ Kalinowski Marek 1994 „BAZA”MRĄGOWO 4.0 4.0 5.0 4.0 (8.0 OCS) 5.0 8.0 DNC 8.0 DNC 38.0

Klasa 420

1 Romaniuk Ewa 1996/Goralska Katarzyna 1996 Female YKP GDYNIA  6.0 (22.0 DSQ) 2.0 2.0 4.0 3.0 1.0 9.0 27.0

2 Błażewska Agata 1998/ Trautman Katarzyna 1998 Female „SPÓJNIA”WARSZAWA (11.0) 7.0 1.0 10.0 1.0 1.0 7.0 3.0 30.0

3 Jaskólski Damian 1997/ Sikora Adam 1997 Male SEJK”POGOŃ”SZCZECIN 2.0 2.0 5.0 4.0 9.0 4.0 11.0 (22.0 BFD) 37.0

…………………………………………………………

4 Marciniak Antonina 1995   /Matwiejczuk Anna 1996 Female „BAZA”MRĄGOWO/MOS IŁAWA 1.0 (6.0) 3.0 1.0 2.0 5.0 5.0 22.0 DNE 39.0

6 Cesarski Kamil 1996/  Waszkiewicz Beniamin 1997 Male „BAZA”MRĄGOWO 4.0 8.0 7.0 6.0 6.0 (14.0) 6.0 5.0 42.0

7 Anzel Karolina 1995/   Rutkowska Wioletta 1997 Female „BAZA”MRĄGOWO 5.0 (22.0 BFD) 9.0 3.0 5.0 6.0 9.0 8.0 45.0

8 Jarlińska Emilia 1998   /Jarlińska Monika 1997 Female    MOS IŁAWA 3.0 1.0 10.0 7.0 10.0 11.0 10.0 (13.0) 52.0

9 Bochan Lidia 1997/Korszun Oliwia 1998 Female „BAZA”MRĄGOWO 8.0 10.0 8.0 5.0 3.0 2.0 (16.0) 16.0 52.0

18 Pętlak Wojciech 1996/ Chabowski Aleksy 1999 Male NAUTICUS YC OLSZTYN 14.0 17.0 16.0 18.0 (20.0) 19.0 17.0 12.0 113.0

Klasa Cadet

1 Kriutsova Nastasia1996/ Melnichonak Veranica 2003 Female BELARUS 6.0 (14.0) 3.0  4.0 1.0 1.0 1.0 1.0 17.0

2 Lvov Igor 1998/ Yamenko Vlad 2001 Male UKRAINE (7.0) 1.0 1.0 7.0 3.0 6.0 4.0 2.0 24.0

3 Wiśniewski Tobiasz 1997/Zachłowska Zuzanna 2005 Male PMOS PISZ 4.0 (13.0) 7.0   1.0 2.0 4.0 2.0 4.0 24.0

………………………………………………………….

7 Olbryś Mateusz 1996/ Żyłka Aleksander 2003 Male MKŻ MIKOŁAJKI 9.0 2.0 6.0 (14.0) 12.0 8.0 11.0 8.0 56.0

8 Mickiewicz Mikołaj 1998/Windorbski Franciszek 2001 Male MKŻ MIKOŁAJKI (13.0) 5.0 11.0 12.0 13.0 7.0 3.0 9.1 RDGa  60.1

11 Grabowska Magda 1996 /Skrodzka Ada 2003 Female PMOS PISZ (20.0) 12.0 8.0 5.0 16.0 14.0 6.0 10.0 71.0

13 Kisiel Mateusz 1997/ Ryzińska Wiktoria 2002 Male PMOS PISZ 11.0 (18.0) 12.0 11.0 8.0 18.0 7.0 12.0 79.0

20 Jakubowski Paweł 2001/ Witkowski Jakub 2001 Male MKŻ MIKOŁAJKI 15.0 21.0 14.0 17.0 (23.0) 19.0 18.0 18.0 122.0

21 Kozioł Kamil 1999/ Gołaś Brandon 2000 Male NAUTICUS YC OLSZTYN 17.0 19.0 21.0 20.0 22.0 20.0 (23.0) 19.0 138.0

Klasa Laser 4.7 kobiety

1 Grzesiak Agnieszka 1996 OŚ AZS Poznań 1.0 3.0 (7.0) 1.0 2.0 5.0 5.0 3.0 20.0

2 Dubiel Agnieszka 1997    TS”Kuźnia”Rybnik   2.0 10.0 3.0 (17.0) 4.0 4.0 1.0 2.0 26.0

3 Kwaśna Magdalena  1998 CHKŻ Chojnice (10.0) 5.0 1.0 2.0 3.0 9.0 2.0 5.0  27.0

…………………………………………….

9  Burczyńska Agata 1996 KKS”WARMIA”OLSZTYN 6.0 6.0 (20.0) 3.0 14.0 8.0 12.0 7.0 56.0

10 Gutkowska Iga  1996 AZS UWM OLSZTYN 16.0 12.0 5.0 5.0 9.0 10.0 18.0 (24.0) 75.0

16 Bak Anna 1997 AZS UWM OLSZTYN 5.0 (27.0) 16.0   21.0 23.0 7.0 13.0 27.0 112.0

19 Jasiewicz Karina  1996 AZS UWM OLSZTYN 11.0 16.0 15.0 24.0 26.0 13.0 15.0 (29.0) 120.0

22 Daniszewska Magdalena 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (32.0 DNC) 32.0 DNC     32.0 DNC 13.0 10.0 16.0 19.0 21.0 143.0

23 Podziewska Gracja 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO   (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 12.0 16.0 24.0 14.0 15.0 145.0

26 Dąbrowska Gabriela 1997 AZS UWM OLSZTYN 19.0 25.0 21.0 19.0 (28.0) 18.0   26.0 28.0 156.0

29 Daniszewska Paulina 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 18.0 27.0 26.0 16.0 17.0 168.0

Klasa Lase 4.7 mężczyźni

1 Jabłecki Maksymilian 1996 UKS”FIR”Warszawa 1.0 (37.0) 1.0 4.0 2.0 3.0 11.0 11.0 33.0

2 Benesiewicz Mikołaj   1996 KW LOK Garland 4.0 2.0 14.0 8.0 7.0 (16.0) 7.0 5.0 47.0

3 Kowalski Mikołaj 1996 UKS”FIR”Warszawa 7.0 (34.0) 3.0 1.0 5.0 2.0 12.0 25.0 55.0

……………………………………………………

35 Błażejczyk Rafal 1997 AZS UWM OLSZTYN 22.0 42.0 6.0 27.0 27.0 35.0 (61.0 DNC) 61.0 DNC 220.0

55 Strupiński Michał   2000 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (61.0 DNC)  61.0 DNC 61.0 DNC 45.0 56.0 46.0 26.0 30.0 325.0

60  Niezbecki Bruno  2000 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (61.0 DNC) 61.0 DNC 61.0 DNC 60.0 60.0 56.0 53.0 50.0 401.0

Klasa Lequipe

1 Obuchowicz Julia 1998/ Obuchowicz Filip 2001 AZS WARSZAWA 1.0 2.0 (9.0) 4.0 2.0 1.0 1.0 1.0 12.0

2 Anzel Monika 1998/Kociubska Nikola    2001 „BAZA”MRĄGOWO 3.0 3.0 (8.0) 3.0 1.0 2.0 2.0 4.0 18.0

3 Tydelska Aleksandra  1998/ Wierzchnicka Sandra 1998 „BAZA”MRĄGOWO (6.0) 1.0 1.0 5.0 6.0 4.0 4.0 3.0 24.0

……………………………………………….

8  Popielarczyk Alicja 1999/Ziarko Alicja 1999 NAUTICUS YC OLSZTYN 5.0 (13.0) 7.0 11.0 7.0 8.0 7.0 9.0 54.0

11 Pszczółkowski Konrad 1999/Jędrasik Jan 2000 NAUTICUS YC OLSZTYN 8.0 12.0 4.0 (15.0) 11.0 12.0 13.0 10.0 70.0

13 Tydelski Krzysztof 2001/    Tumińska Marta 2001 „BAZA”MRĄGOWO (15.0) 15.0 13.0 12.0 15.0 9.0 10.0 8.0 82.0

14 Kamiński Kacper 2001 Machura Piotr 1999 NAUTICUS YC OLSZTYN 13.0 10.0 11.0 13.0 14.0 11.0 (16.0) 11.0 83.0

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x