Puchar PZŻ (II) Puck 2014 – Martyna Mik i Wojciech Pętlak wygrali klasę 29er

W Pucku zakończyła się druga część regat o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego.  Zwycięstwo  w klasie 29 er odniosła załoga Bazy Mrągowo: Martyna Mik/Wojciech Pętlak. W klasie Laser Radial drugie  miejsce zajęła Agata Barwińska z MOS Iława. W Radialu mężczyzn bardzo bliski podium był Sebastian Kalafarski z Węgorzewa.

Klasa 29er

1 Mik Martyna 1996/ Pętlak Wojciech 1996 „BAZA”MRĄGOWO (4.0) 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 13.0

2 Sołtaniuk Karolina 1997/Patermann Jakub 1997 „BAZA”MRĄGOWO (5.0) 3.0 2.0 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 1.0 15.0

3 Melzacka Aleksandra 1998/ Jabłoński Kajetan 1999 YKP GDYNIA 2.0 1.0 3.0 (4.0) 3.0 4.0 4.0 1.0 3.0 21.0

4 Stolarczyk Wojciech 1997/ Knorps Damian 1998 „BAZA”MRĄGOWO 3.0 (6.0) 4.0 3.0 4.0 3.0 3.0 4.0 5.0 29.0

5 Tydelska Aleksandra 1998/Wierzchnicka Sandra 1998 „BAZA”MRĄGOWO 6.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0 (10.0 DNC) 6.0 42.0

6 Marciniak Jan 1998/Wilk Łukasz 1998 KS”AQUA”WŁOCŁAWEK (7.0) 7.0n 7.0 7.0 6.0 6.0 6.0 5.0 4.0 48.0

Klasa 420

1 Romaniuk Ewa 1996/ Goralska Katarzyna 1996 YKP GDYNIA 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (33.0 DNC) 7.0

2 Błażewska Agata1998/ Trautman Katarzyna 1998 „SPÓJNIA”WARSZAWA (5.0) 2.0 3.0 4.0 2.0 2.0 2.0           4.0 19.0

3 Wawerek Tomasz 1996/ Banaś Antoni 1996 „BAZA”MRĄGOWO 4.0 4.0 2.0 2.0 3.0 (6.0) 3.0 2.0 20.0

4 Krusiec Maciej 1999/ Radecki Rafał 2000 MKS 2 WARSZAWA 2.0 6.0 10.0 3.0 4.0 5.0 6.0 (11.0) 36.0

5 Olko Grzegorz 1998/ Rymkiewicz Stanisław 1998 „SPÓJNIA”WARSZAWA 8.0 3.0 4.0 7.0 (33.0 RET) 8.0 4.0 3.0 37.0

6 Oczkowska Anna 1996/ Kopyra Katarzyna 1997 MKS 2 WARSZAWA 7.0  (9.0) 5.0 9.0 6.0 9.0 8.0 1.0 45.0

……………………………………………………….

7 Jarlińska Emilia 1998 Jarlińska Monika 1997 MOS SSW IŁAWA 3.0 5.0 7.0 5.0 13.0 4.0 (16.0) 9.0 46.0

10 Anzel Monika 1998/ Korszun Oliwia 1998 „BAZA”MRĄGOWO 15.0 8.0 8.0 (33.0 BFD) 8.0 15.0 10.0 12.0 76.0

25 Pszółkowski Konrad1999/ Chabowski Aleksy 1999 NAUTICUS”YC OLSZTYN 20.0 23.0 27.0 22.0 (33.0 DSQ) 21.0 31.0 27.0 171.0

Klasa Cadet

1 Lvov Igor1998/ Kylbashna Maria 2006 UKRAINE 1.0 1.0 1.0 3.0 (39.0 DNC) 3.0 9.0

2 Fidecka Kaja 1998/Targos Daria 2005 MKS 2 WARSZAWA 3.0 2.0 3.0 (39.0 BFD) 1.0 2.0 11.0

3 Wiśniewski Tobiasz1997/ Zachłowska Zuzanna 2005 PMOS PISZ 5.0 4.0 2.0 (9.0) 2.0 1.0 14.0

4 Dąbrowski Szczepan 1997/ Topolski Piotr 2003 UKŻ”GROT”OSIR SUWAŁKI (10.0) 8.0 5.0 2.0 3.0 4.0 22.0

5 Tkadlecova Sara 1999/ Vychova Eliska 2003 CZECH REPUBLIC 6.0 3.0 6.0 4.0 5.0 (11.0) 24.0

6 Gałązka Patrycja 1999/ Cendrowska Karolina 2002 MKS 2 WARSZAWA (8.0) 6.0 4.0 5.0 6.0 7.0 28.0

……………………………………………….

8 Jakubowski Paweł 2001/ Żyłka Aleksander 2003 MKŻ MIKOŁAJKI 2.0 (16.0) 9.0 10.0 11.0 6.0 38.0

9 Kozioł Kamil/ 1999 Ślipy Jacek 2002 „NAUTICUS”YC OLSZTYN (11.0) 5.0 11.0 11.0 7.0 8.0 42.0

11 Mickiewicz Mikołaj 1998/Prusinowski Igor 2003 MKŻ MIKOŁAJKI (17.0) 10.0 10.0 7.0 12.0 9.0 48.0

13 Lipiński Maciej 1999/Łukaszewicz Maria 2003 PMOS PISZ 7.0 13.0 15.0 8.0 9.0 (16.0) 52.0

15 Leymańczyk Piotr 2000 Jermacz Gabriel 2004 PMOS PISZ 16.0 17.0 16.0 15.0 (22.0) 5.0 69.0

21 Łachacz Adam        2000/ Can Arslan 2001 MKŻ MIKOŁAJKI (30.0) 19.0 18.0 17.0 28.0 24.0 106.0

25 Długozima Amelia 2002/ Zimecka Natalia 2002 MKŻ MIKOŁAJKI (33.0) 31.0 25.0 14.0 29.0 27.0 126.0

26 Kisiel Mateusz 1997/Ryzińska Wiktoria 2002 PMOS PISZ 19.0 12.0 (39.0 DSQ) 20.0 39.0 DNC 39.0 DNC 129.0

28 Michalak Mateusz 2001 /Trzciński Mateusz 2005 MKŻ MIKOŁAJKI 27.0 25.0 28.0 24.0 26.0 (32.0) 130.0

30 Michniewicz Borys 2001/ Miłowski Aleksander 2006 „NAUTICUS”YC OLSZTYN 34.0 35.0 (36.5) 16.0 33.0 20.0 138.0

32 Witkowski Jakub 2001/Niegot Norbert 2004 MKŻ MIKOŁAJKI 26.0 30.0 (33.0) 29.0 30.0 30.0 145.0

Laser Radial kobiet

1 Weinzieher Anna 1990 AZS UW WARSZAWA 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (6.0) 2.0 2.0 11.0

2 Barwińska Agata 1995 MOS SSW IŁAWA 3.0 1.0 2.0 3.0 (4.0) 1.0 1.0 1.0 12.0

3 Czubachowska Paulina 1993 UKS”FIR”WARSZAWA/WKS”FLOTA”GDYNIA 1.0 3.0 3.0 2.0 2.0 2.0 (7.0) 3.0 16.0

4 Kwaśna Magdalena 1998 CHKŻ CHOJNICE/WKS”FLOTA”GDYNIA 4.0 4.0 (8.0) 4.0 3.0 5.0 3.0 5.0 28.0

5 Brzozowska Anna 1993 KS CŻ SZCZECIN 5.0 (7.0) 4.0 5.0 6.0 4.0 4.0 4.0 32.0

6 Urbaś Zofia 1995 AZS UW WARSZAWA 6.0 5.0 7.0 7.0 5.0 (8.0) 6.0 7.0 43.0

……………………………………………

17 Daniszewska Paulina 1997 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 19.0 (20.0) 18.0 19.0 16.0 15.0 12.0 12.0 111.0

19 Gutkowska Iga 1996 AZS UWM OLSZTYN 17.0 (23.0) 19.0 20.0 19.0 14.0 18.0 19.0 126.0

20 Jasiewicz Karina 1996 AZS UWM OLSZTYN (21.0) 19.0 17.0 18.017.0 20.0 20.0 15.0 126.0

Laser Radial mężczyzn

1 Rudawski Marcin 1981 MKS 2 WARSZAWA 1.0 1.0 1.0 (52.0 BFD) 11.0 1.0 1.0 1.0 17.0

2 Raczkowski Adrian 1996 UKŻ”WIKING”TORUŃ 4.0 6.0 3.0 (52.0 BFD) 1.0 4.0 2.0 2.0 22.0

3 Kalafarski Sebastian 1996 WTR WĘGORZEWO 5.0 3.0 8.0 1.0 (14.0) 6.0 3.0 5.0 31.0

4 Rodziewicz Jakub 1998 SEJK”POGOŃ”SZCZECIN 9.0 5.0 4.0 4.0 4.0 5.0 (12.0) 4.0 35.0

5 Rosłoń Jakub 1995 UKS”FIR”WARSZAWA 3.0 4.0 2.0 3.0 17.0 2.0 5.0 (52.0 BFD) 36.0

6 Klimaszewski Stanisław 1992 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (12.0) 8.0 5.0 2.0 3.0 11.0 4.0 3.0 36.0

Klasa L’Equipe

1 Roszkowska Aleksandra 2002/Wocial Natalia 2002 „SPÓJNIA”WARSZAWA 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (8.0) 6.0

2 Jędrasik Jan  2000/ Ostrowski Mateusz 2001 „NAUTICUS”YC OLSZTYN 1.0 2.0 2.0 2.0 (5.0) 1.0 8.0

3 Popielarczyk Alicja 1999/Ziarko Alicja 1999 „NAUTICUS”YC OLSZTYN 4.0 3.0 3.0 (5.0) 4.0 2.0 16.0

4 Terpiłowska Barbara 2000/Suchorzewski Kacper 2003 MKS 2 WARSZAWA (6.0) 4.0 4.0 4.0 3.0 3.0 18.0

5 Koperska Emilia 2000/ Kociubska Nikola 2001 „BAZA”MRĄGOWO 3.0 (7.0) 7.0 3.0 2.0 4.0 19.0

6 Zdunek Gabriela 2002 /Zowczak Franciszek 2003 „SPÓJNIA”WARSZAWA 5.0 5. 6.0 (9.0) 7.0 5.0 28.0

…………………………………………………

8 Szewczyk Denis 2001 Świąć Karol 2000 „BAZA”MRĄGOWO 10.0 (11.0) 10.0 8.0 8.0 6.0 42.0

10 Nowak Jacek 2001 /Wąsikowska Aleksandra 1999 „NAUTICUS”YC OLSZTYN 8.0 9.0 8.0 10.0 (11.0) 11.0 46.0

12 Kamiński Kacper 2001/Zieliński Wojciech 2002 „NAUTICUS”YC OLSZTYN (13.0 DNF) 10.0 11.0 12.0 12.0 12.0 57.0

Klasa OK Dynghy

1 Gaj Tomasz 1967 MKS 2 WARSZAWA 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 (4.0) 6.0

2 Pawlaczyk Paweł 1964 JKW POZNAŃ (3.0) 2.0 1.0 3.0 2.0 1.0 9.0

3 Kania Jakub1975 ŻLKS POZNAŃ/ 2.0 4.0 3.0 2.0 (5.0) 2.0 13.0

4 Popłonyk Mieczysław 1972 AZS POZNAŃ 11.0 3.0 4.0 4.0 3.0 (19.0 DNF) 25.0

5 Jarocki Marek 1970 ŻLKS POZNAŃ 5.06.0 7.0 (8.0) 4.0 3.0 25.0

6 Kraś Dariusz 1967 MKS 2 WARSZAWA 6.0 5.0 5.0 5.0 (7.0) 5.0 26.0

……………………………………..

13 Bernat Marek 1962 KKS”WARMIA”OLSZTYN 7.0 8.0 8.0 (19.0 DNF) 19.0 DNC 19.0 DNC 61.0

Klasa RS:X

1 Furmański Radosław 1996 DKŻ DOBRZYŃ (22.0 OCS) 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 3.0 16.0

2 Tsirkun Mikita 1997 BELARUS 2.0 2.0 1.0 3.0 2.0 3.0 4.0 2.0 4.0 (7.0) 2.0 25.0

3 Javadav Artem 1997 BELARUS 3.0 8.0 4.0 1.0 (10.0) 6.0 2.0 3.0 1.0 1.0 1.0 30.0

4 Kluszczyński Maciej 1996 DKŻ DOBRZYŃ 1.0 3.0 3.0 4.0 3.0 2.0 3.0 5.0 3.0 6.0 (22.0 DNC) 33.0

5 Grochowski Mateusz 1997 SKŻ”HESTIA”SOPOT 7.0 5.0 (10.0) 5.0 4.0 4.0 7.0 7.0 6.0 8.0 4.0 57.0

6 Sarol Piotr 1997 GKŻ GDAŃSK (9.0) 4.0 8.0 7.0 7.0 5.0 6.0 8.0 8.0 3.0 6.0 62.0

…………………………………………………………….

10 Lis Patrycja 1996 „BAZA”MRĄGOWO 6.0 10.0 6.0 6.0 8.0 8.0 10.0 10.0 (12.0) 9.0 10.0 83.0

11 Samoraj Wiktor 1996 „BAZA”MRĄGOWO 8.0 11.0 13.0 11.0 13.0 14.0 (17.0) 11.0 10.0 4.0 8.0 103.0

12 Szablińska Klaudia 1996 „BAZA”MRĄGOWO 10.0 9.0 12.0 14.0 9.0 7.0 9.0 12.0 (22.0 RET) 12.0 12.0 106.0

14 Chojnicki Patryk 1999 „BAZA”MRĄGOWO 13.0 14.0 (16.0) 10.0 15.0 13.0 12.0m 13.0 13.0 15.0 16.0 134.0

15 Makowczenko Monika 1997 „BAZA”MRĄGOWO 11.0 15.0 15.0 (22.0 DNF) 16.0 18.0 18.0 15.0 22.0 DNF 14.0 15.0 159.0

21 Kondracka Klaudia 1998 „BAZA”MRĄGOWO (22.0 DNC) 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 21.0 20.0 22.0 DNF 22.0 DNF 22.0 DNC 22.0 DNC 22.0 DNC 217.0

Klasa Techno 293

1 Zych Michał 1998 SKŻ”HESTIA”SOPOT (52.0 OCS) 1.0 1.0 5.0 1.0 10.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 25.0

2 Gulczyński Jakub 1998 UJKS”SZTURWAŁ”KALISZ (15.0) 2.0 7.0 3.0 5.0 11.0 10.0 6.0 4.0 2.0 3.0 53.0

3 Mańkucki Mikołaj 1999 GKŻ GDAŃSK 13.0 (52.0 BFD) 10.0 7.0 8.0 21.0 1.0 1.0 5.0 3.0 4.0 73.0

4 Sulikowska Lidia 2000 SKŻ”HESTIA”SOPOT 4.0 (52.0 BFD) 16.0 4.0 2.0 2.0 4.0 8.0 6.0 21.0 7.0 74.0

5 Zalewski Maciej 2001 „BAZA”MRĄGOWO 2.0 4.0 2.0 2.0 7.0 4.0 5.0 16.0 (52.0 DNF) 19.0 16.0 77.0

6 Napłoszek Julia 1998 SKŻ”HESTIA”SOPOT 9.0 (52.0 BFD) 3.0 8.0 4.0 3.0 16.0 13.0 7.0 13.0 13.0 89.0

………………………………………………

11 Majewska Magdalena 1999 „BAZA”MRĄGOWO (52.0 OCS) 52.0 BFD 6.0 1.0 3.0 1.0 8.0 11.0 13.0 11.0 11.0 117.0

13 Warzocha Michał 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 17.0 9.0 (22.0) 11.0 10.0 9.0 20.0 10.0 8.0 9.0 17.0 120.0

18 Kozioł Patrycja 1998 „BAZA”MRĄGOWO 22.0 12.0 17.0 14.0 17.0 18.0 18.0 17.0 18.0 16.0 (23.0) 169.0

36 Larenta Maciej 2001 „BAZA”MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC52.0 DNC 52.0 DNC 30.0 30.0 34.0 52.0 DNF 52.0 DNC 30.0 52.0 DNC 436.0

39 Szydlik Mateusz 2001 „BAZA”MRĄGOWO (52.0 DNC) 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 37.0 38.0 35.0 52.0 DNF 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 474.0

43 Cituk Jędrzej 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (52.0 DNC) 52.0 BFD 25.0 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 52.0 DNC 493.0

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Mrągowo Olsztyn Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x