Puchar PZŻ (klasy nieoilimpijskie) – Sara i deskarze najwyżej

Tydzień po żeglarzach klas olimpijskich regaty o Puchar PZŻ rozegrali przedstawiciele pozostałych konkurencji. Na Zatoce Puckiej pojawili się też oczywiście zawodnicy Warmii i Mazur, ale żadnemu nie udało się odnieść zwycięstwa. Najbliżej celu byli: Sara Piasecka i Marek Kalinowski (Baza Mrągowo) w klasie 29 er, którzy przegrali mając te samą liczbę punktów co zwycięzcy. Na trzecich pozycjach uplasowali się deskarze: Barbara Dmochowska i Arkadiusz Brzozowski (oboje Baza).

 

 

Wyniki

 

klasa 29 er

1. Makowski Szymon 93r  Gontarz Marcin 93r „BAZA”MRĄGOWO 1 *7 3 3 1 3 4 1 16.0

2. Piasecka Sara 94r  Kalinowski Marek 94r „BAZA”MRĄGOWO 3 1 2 1 *5 5 2 2 16.0

3. Pruszko Hanna 93r  Marzeion Paulina 93r YKP GDYNIA 2 2 1 *6 6 1 3 6 21.0

4. Lipski Konrad  Żak Michał 95r 95r YKP GDYNIA 4 4 4 *7 3 2 1 3 21.0

5. Filipowicz Przemysław 92r  Dołęga Daniel 92r YKP GDYNIA 5 3 6 5 7 *8 5 4 35.0

6. Surowiec Jakub 93r  Stachurski Alan 93r YKP GDYNIA /AZS AWFIS GDAŃSK 7 6 7 2 2 6 7 *DNF 37.0

7. Rybicka Zuzanna 95r  Michałowski Rafał 93r „BAZA”MRĄGOWO/CHKŻ CHOJNICE 6 8 8 4 4 4 *DNF DNF 43.0

8. Sołtaniuk Karolina 97r  Śliwińska Marcelina 96r „BAZA”MRĄGOWO *8 5 5 8 8 7 6 5 44.0

 

klasa Cadet

1. Wierzbicka Natalia 94r Skibicka Zuzanna 02r ŻLKS KIEKRZ-POZNAŃ 2 1 5 2 1 *OCS 2 3 16.0 1 

2. Budzik Bartosz 94r Pietkiewicz Patryk 00r UKŻ”GROT”OSIR SUWAŁKI 4 2 2 4 4 *10 1 4 21.0

3. Kania Dawid 97r  Madoń Kacper 97r ŻLKS KIEKRZ-POZNAŃ 3 3 3 1 3 *8 6 2 21.0

4. Zembrzuski Karol 95r  Jakubowski Paweł 01r MKŻ MIKOŁAJKI 6 8 *15 3 2 1 4 1 25.0

5. Oczkowska Anna 96r  Gałązka Patrycja 99r MKS 2 WARSZAWA 5 *12 1 12 9 2 11 6 46.0 2

6. Kranciszewski Rafał 94r  Kulin Aleksandra 00r KST”WŁÓKNIARZ”CHEŁMŻA 7 5 *13 6 12 5 12 5 52.0

7. Grześkowiak Maciej 95r  Wegner Jakub 01r MKR”TRAMP”MIELNO 1 7 7 9 7 *16 10 14 55.0

8. Patroś Sławomir 95r  Brzeziński Hubert 01r MKS”SZKUNER”MYŚLIBÓRZ 12 *17 8 17 6 3 7 9 62.0

9. Bagan Paweł 95r  Ostrowski Szymon 98r UKŻ”GROT”OSIR SUWAŁKI 8 4 *DNF 5 11 11 13 12 64.0

10. Chmielewski Maciej 96r  Martynko Eryk 00r UKŻ”GROT”OSIR SUWAŁKI 11 9 11 *19 18 6 3 10 68.0

……………………………………………………………………………………………..

14. Kozłowski Michał 95r  Michalak Mateusz 01r MKŻ MIKOŁAJKI 13 13 17 *18 5 4 8 DNE 84.0

18. Ślipy Magda 95r ” Walczak Michalina 95r NAUTICUS”YC OLSZTYN 15 14 9 15 16 19 *DNF DNF 112.0 4

 

Klasa 420

1. Florek Filip 94r  Szpuła Robert 93r CHKŻ CHOJNICE 2 1 1 1 1 *5 3 1 10.0 1

2. Rokosz Julia 93r  Szopińska Joanna 94r „SPÓJNIA”WARSZAWA 1 2 3 2 *4 3 1 2 14.0 1 1

3. Bartosiewicz Ewa 94r  Ostrowska Katarzyna 94r „SPÓJNIA”WARSZAWA 3 3 2 3 3 2 *4 3 19.0 2 2

4. Kalinowska Justyna 93r  Reszka Jagoda 94r YKP WARSZAWA MKS 2 WARSZAWA 4 4 5 4 5 1 7 *DSQ 30.0 3 3

5. Jędrzejewska Olga 94r YKP WARSZAWA Goralska Katarzyna 96r *7 5 4 5 2 6 5 7 34.0 4 4

6. Marciniak Antonina 95r Matwiejczuk Anna 96r MOS IŁAWA  8 6 7 *19 6 11 2 6 46.0 5 5

7. Anzel Karolina 95r Demska Klaudia 95r „BAZA”MRĄGOWO 5 7 9 8 7 7 6 *10 49.0 6 6

8. Sawicki Emil 93r  Pajączkowski Wojciech 94r MKS 2 WARSZAWA 9 10 6 6 8 4 *15 8 51.0 2

9. Sikorska Sandra 95r  Sikorska Sara 96r LKS CHARZYKOWY 6 8 8 11 11 8 *14 5 57.0 7 7

10. Tomaszewski Michał 95r Dzik Kajetan 95r MOS IŁAWA *14 9 12 7 9 9 11 9 66.0 3

………………………………………………………………………………………………………..

11. Cesarski Kamil 96r Suchecki Robert 96r „BAZA”MRĄGOWO 12 11 10 10 13 *14 13 4 73.0 4

24. Wawryk Tymoteusz 96r  Pętlak Adam 95r YC”NAUTICUS”OLSZTYN *DNF DNF DNF 18 19 21

DSQ 18 154.0 14

 

Klasa Laser Radial

1. Strzeszyński Andrzej 92r ŻMKS POZNAŃ 2 2 1 1 1 1 1 *DNF 9.0

2. Lahn Mikołaj 93r CHKŻ CHOJNICE *3 1 2 2 3 2 2 2 14.0

3. Klimaszewski Stanisław 92r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 1 *OCS 3 3 2 4 3 1 17.0

4. Małecki Krzysztof 93r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 4 4 *DNF 5 4 3 4 3 27.0

5. Puczkowski Jakub 95r „BAZA”MRĄGOWO *5 3 4 4 5 5 5 4 30.0

6. Pszczółkowski Mikołaj 96r „BAZA”MRĄGOWO 7 5 5 7 7 6 6 *DNF 43.0

7. Żelazny Piotr 93r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 6 *DNF DNF 6 6 DNF DNF DNF 50.0

 

Klasa Laser 4,7

1. Ciszkiewicz Filip 95r MKŻ”ARKA”GDYNIA *DNF 2 2 2 1 6 1 9 23.0

2. Raczkowski Adrian 96r MKŻ”ARKA”GDYNIA *9 3 1 5 4 4 4 7 28.0

3. Rosłoń Jakub 95r UKS”FIR”WARSZAWA 1 1 3 *DSQ 10 15 6 1 37.0

4. Kalafarski Sebastian 96r MOS SSW IŁAWA 3 11 4 8 2 10 2 *14 40.0

5. Sapiejka Maciej 95r MKŻ”ARKA”GDYNIA 7 5 10 3 *16 1 3 13 42.0

6. Biernaczyk Marta 94r JKW POZNAŃ 6 10 16 7 6 *BFD 5 8 58.0 1

7. Barwińska Agata 95r MOS SSW IŁAWA 5 6 17 *24 11 13 8 2 62.0 2

8. Kowalczyk Cyprian 95r UKS”FIR”WARSZAWA 4 8 13 11 7 14 7 *OCS 64.0

9. Gołda Cezary 94r MKS 2 WARSZAWA 2 4 5 1 5 *BFD DSQ 3 72.0

10. Cerniauskas Mantvydas 94r LITWA*20 9 19 12 9 7 11 6 73.0

………………………………………………………………………………………..

12. Maląg Mateusz 96r „BAZA”MRĄGOWO 11 19 7 6 3 21 14 *25 81.0

24. Malinowska Agnieszka 95r MOS SSW IŁAWA 12 29 *32 28 12 31 29 17 158.0 6

29. Juchniewicz Magdalena 95r AZS UWM OLSZTYN 26 23 26 30 34 *BFD 28 23 190.0 8

41. Kisiel Karolina 95r AZS UWM OLSZTYN 32 33 28 29 29 *BFD DNF DNF 255.0 11

49. Jasiewicz Karina 96r AZS UWM OLSZTYN 47 46 47 48 44 *DNS 43 40 315.0 14

 

Klasa L’Equipe

1. Skrzypkiewicz Michał 96r Marczak Przemysław 99r „SPÓJNIA”WARSZAWA 1 1 1 1 1 *6 1 5 11.0

2. Obuchowicz Julia 98r  Okońska Julia 98r „SPÓJNIA”WARSZAWA 3 3 2 3 2 *9 4 7 24.0

3. Wójcik Aneta 97r Rybacka Katarzyna 98r „SPÓJNIA”WARSZAWA *10 2 5 2 5 2 8 4 28.0

4. Pętlak Wojciech 96r Jankowski Radosław 99r YC”NAUTICUS”OLSZTYN 5 6 3 4 7 1 5 *9 31.0

5. Żmich Sebastian 96r  Białek Dominik 97r LKS CHARZYKOWY 4 4 7 6 *11 3 9 3 36.0

6. POL 2572 Papka Sandra 97r  Zielińska Martyna 97r LKS CHARZYKOWY 9 10 *12 5 4 5 2 6 41.0

7. POL 2537 Włodarczyk Patryk 97r  Knorps Damian 98r „BAZA”MRĄGOWO 2 5 *DSQ DSQ 3 8 7 1 45.0

8. POL 2153 Seroczyński Michał 97r  Kozłowska Marta 97r WTW WARSZAWA 6 9 6 10 10 13 *15 2 56.0

9. Rola-Janicki Michał 97r Niemyjski Mateusz 99r „SPÓJNIA”WARSZAWA 8 14 4 7 12 10 3 *DNF 58.0

10. Niedzielska Eliza 96r Niedzielska Natalia 98r SKŻ”HESTIA”SOPOT 7 7 *DSQ 8 9 11 10 8 60.0

………………………………………………………………………………………………………..

12. Tydelska Aleksandra 98r Rutkowska Wioletta 97r „BAZA”MRĄGOWO *14 11 14 9 6 4 11 12 67.0

15. Bak Anna 97r  Ziarko Alicja 99r YC”NAUTICUS”OLSZTYN 16 15 15 15 14 12 12 *DSQ 99.0

18. Stolarczyk Wojciech 97r  Bughacki Piotr 97r „BAZA”MRĄGOWO 13 *17 16 14 17 17 17 13 107.0

 

Klasa OK-Dinghy

1. Pawlaczyk Paweł 64r JKW POZNAŃ 1 1 5 1 1 2 *6 1 12.0

2. Pawłowski Antoni 67r AZS POZNAŃ 3 3 1 2 3 1 1 *6 14.0

3. Stobiński Janusz 68r AZS POZNAŃ 2 4 3 3 2 *7 4 5 23.0

4. Gaj Tomasz 67r MOS 2 WARSZAWA 4 2 2 5 4 5 *OCS 2 24.0

5. Kania Jakub 75r ŻLKS KIEKRZ-POZNAŃ 5 5 *6 4 6 6 2 3 31.0

6. Popłonyk Mieczysław 72r AZS POZNAŃ *6 6 4 6 5 3 3 4 31.0

7. Parzuchowski Bartosz 90r ŻLKS KIEKRZ-POZNAŃ 7 9 7 8 9 *DNF 5 7 52.0

8. Dobrzyński Arkadiusz 93r ŻLKS KIEKRZ-POZNAŃ 8 11 8 7 8 8 *OCS 9 59.0 1

9. Kierzek Konrad 92r MKR”TRAMP”MIELNO 9 7 *11 9 10 10 9 10 64.0 2

10. Bernat Marek 62r PAŁAC MŁ. OLSZTYN 10 10 *14 11 11 4 8 12 66.0

 

klasa RS:X chłopcy

1. Tarnowski Paweł 94r SKŻ”HESTIA”SOPOT 1 1 1 1 1 1 2 *DNF 8.0

2. Urbanowicz Marcin 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT 2 2 2 2 3 2 5 *DNF 18.0

3. Brzozowski Arkadiusz 93r „BAZA”MRĄGOWO *8 7 6 3 4 3 1 1 25.0

4. Banach Artur 93r AZS POZNAŃ 3 3 3 4 2 8 *9 2 25.0

5. Siewierski Maksymilian 93r „BAZA”MRĄGOWO 10 5 5 5 *12 5 3 4 37.0

6. Bednarczyk Fabian 94r „BAZA”MRĄGOWO 7 4 8 7 5 6 4 *9 41.0

7. Buderaski Łukasz 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT 4 6 4 6 6 *DNF DNF 7 50.0

8. Skorupski Jakub 93r KS CŻ SZCZECIN 5 8 7 *12 8 12 8 3 51.0

9. Pellowski Robert 94r SKŻ”HESTIA”SOPOT 6 9 *13 11 11 7 6 5 55.0

10. Furmański Dawid 94r DKŻ DOBRZYŃ 11 12 11 *13 9 4 7 6 60.0

…………………………………………………………………………………

12. POL 295 Łożyński Adam 93r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 13 14 *15 8 10 10 11 8 74.0

14. POL 122 Trzciński Jakub 96r „BAZA”MRĄGOWO 12 10 9 *15 14 13 14 14 86.0

 

klasa RS:X dziewczęta

1. Bilska Agnieszka 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT 3 1 1 4 *5 2 2 1 14.0

2. Smektała Kamila 93r YKP WARSZAWA 5 3 *6 1 1 1 3 3 17.0

3. Dmuchowska Barbara 94r „BAZA”MRĄGOWO 1 4 4 2 2 4 *5 5 22.0

4. Skwarczyńska Sylwia 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT 2 2 5 3 4 *7 6 6 28.0

5. Zajączkowska Karolina 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT *9 6 8 5 3 3 4 2 31.0

6. Valkevich Anastasya 94r BIAŁORUŚ6 5 3 *7 6 6 7 7 40.0

7. Kacprzyk Natalia 94r KS CŻ SZCZECIN 4 7 2 6 7 9 8 *10 43.0

8. Kraszewska Monika 94r „BAZA”MRĄGOWO 8 *10 9 8 10 5 1 4 45.0

9. Myszkowska Monika 94r AZS POZNAŃ 7 8 7 *10 9 8 9 8 56.0

10. Pellowska Sonja 93r SKŻ”HESTIA”SOPOT *10 9 10 9 8 10 10 9 65.0

 

klasa Techno 293

1. Vavadov Artem 97r BIAŁORUŚ1 1 1 *3 1 1 3 8.0

2. Tsirkun Nikita 97r BIAŁORUS *3 2 2 1 2 3 1 11.0

3. Furmański Radosław 96r DKŻ DOBRZYŃ 2 3 3 2 4 *6 2 16.0

4. Sosnowski Adam 96r SKŻ”HESTIA”SOPOT 5 4 4 *10 3 4 5 25.0

5. Komar Marcin 97r SKŻ”HESTIA”SOPOT 4 *8 5 7 5 5 4 30.0

6. Kluszczyński Maciej 96r DKŻ DOBRZYŃ 11 5 *12 5 7 2 6 36.0

7. Lipińska Karolina 95r SKŻ”HESTIA”SOPOT 8 *10 8 9 6 8 9 48.0 1

8. Lis Patrycja 96r „BAZA”MRĄGOWO 10 6 6 13 9 *18 7 51.0 2

9. Czuryło Zuzanna 96r AZS POZNAŃ *14 9 7 6 8 13 8 51.0 3

10. Samoraj Wiktor 96r „BAZA”MRĄGOWO 13 13 11 *19 12 14 11 74.0

………………………………………………………………………………

13. Szablińska Klaudia 96r „BAZA”MRĄGOWO 12 11 10 16 10 *25 20 79.0 4

16. Szymańska Żaneta 96r „BAZA”MRĄGOWO 15 16 15 *30 14 11 23 94.0 6

 

28. Warzocha Kacper 95r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 30 19 *32 31 22 32 19 153.0

43. POL 292 Nowicka Martyna 97r MBSW/UKŻR GIŻYCKO 39 *DNF DNF 39 DNF 43 39 268.0 16

46. POL 506 Makowczenko Monika 97r „BAZA”MRĄGOWO 16 *DNF DNF DNF DNF DNF DNF 286.0 17

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x