Puchar Trzech Ryb Giżycko 2014 – Dwieście optimistek – to jest widok…

W Giżycku zakończyły się z największych polskich regat o Puchar Trzech Ryb. W klasie optimist ( w grupach A i B) startuje ponad dwieście łódek a impreza jest zaliczana do cyklu Energa Sailing Cup. W starszej grupie zdecydowanie wygrał Mikołaj Staniul z Gdyni. Blisko podium byli: Maciej Abramowicz, Julia Szmit (pierwsza z dziewcząt) i Kinga Łozak (druga za Julią)–  MBSW Giżycko.

Rywalzowali również żeglarze klasy Laser 4.7, gdzie dominowali gospodarze. Zwyciężył Wojciech Klimaszewski. Druga w Optimistkach B Laura Banach z Bazy Mrągowo zajęła szóste miejsce.

Wyniki

Optimist A

1 Staniul Mikołaj 2000 YKP Gdynia 9,0 1 1 (6) 1 2 1 1 1 1

2 Butowski Tytus 2001 YKP Gdynia 24,0 2 4 3 1 1 3 (ocs) 7 3

3 Wałczyk Bartosz 1999 CHKŻ Chojnice 27,0 5 8 2 3 1 4 2 2 (12)

4 Silny Mikołaj 2002 Młodzieżowy Klub Żeglarski OPT 41,0 2 9 1 9 6 7 4 3 (47)

5 Abramowicz Maciej 2000 MBSW/UKŻR 48,0 3 4 (20) 2 4 1 13 6 15

6 Szmit Julia 2000 MBSW/UKŻR 56,0 4 2 14 6 (23) 7 2 12 9

7 Manikowska Michalina 1999 JKW Poznań 68,0 (ocs) 9 1 20 2 11 4 2 19

8 Łozak Kinga 1999 MBSW / UKŻR 76,0 7 1 17 9 6 9 8 19 (22)

9 Wysokinski Seweryn 1999 JK „Opty” Ustka 77,0 4 17 (21) 2 11 15 1 11 16

10 Paszek Kacper 2001 KS AZS AWFiS 78,0 14 14 16 5 7 5 16 1 (23)

………………………………………………………………………

11 Abramowicz Paweł 2002 MOS SSW IŁAWA 81,0 (34) 7 10 7 3 17 24 11 2

15 Malinowski Piotr 2001 MOS SSW Iława 89,0 5 11 2 32 8 6 17 8 (55)

21 Gołębiowska Wiktoria 2000 MOS SSW Iława 125,0 9 36 19 11 (52) 2 7 7 34

24 Gołębiowski Jakub 2002 MOS SSW Iława 131,0 6 3 26 8 9 10 dne (37) 6

28 Szmit Filip 2002 MBSW/UKŻR 140,0 19 40 8 17 9 18 (ocs) 21 8

32 Fenko Daniil 2001 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 147,0 7 39 15 31 18 27 7 3 (ocs)

53 Sawicki Konstanty 2002 KKS Warmia Olsztyn 210,0 17 3 33 37 dne 19 6 32 (48)

71 Rogalska Julia 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 229,0 (43) 38 32 33 24 26 23 26 27

82 Brajczewski Michał 2000 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 289,0 47 43 12 17 19 50 51 50 (dnf)

98 Bochan Kacper 2000 MBSW/UKŻR 333,0 49 56 45 36 33 36 41 (dnf) 37

111 Zujko Piotr 2000 Uks Mos Ełk 386,0 59 47 36 55 37 57 (dnf) dnf 32

Optimist B

1 Januszewska Anna Female 2002 Yacht Klub Stal Gdynia 5,0 1 1 2 1 (13)

2 Karsznia Maciej Male 2003 Zatoka Puck 15,0 2 6 (7) 4 3

3 Miłoszewski Filip Male 2003 UKS Barnim Goleniów 18,0 5 (16) 9 3 1

4 Lewandowski Tomasz Male 2003 KS AZS AWFiS 19,0 12 1 (14) 2 4

5 Szulc Laura Female 2004 CHKŻ Chojnice 19,0 3 (11) 4 4 8

6 Banach Laura Female 2004 Baza Mrągowo 24,0 14 4 1 5 (43)

7 Kalinowska Lidia Female 2002 Uks Mos Ełk 26,0 1 11 3 11 (22)

8 Hebel Juliusz Male 2003 Baza Mrągowo 31,0 10 2 2 (19) 17

9 Kazukiewicz Jakub Male 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 31,0 (18) 6 13 7 5

10 Linowska Amelia Female 2003 Baza Mrągowo 32,0 (24) 8 1 5 18

……………………………………………………..

28 Krystochowicz Adrianna Female 2002 Uks Mos Ełk 50,0 8 20 21 1 (28)

31 Sternicki Cezary Male 2001 Baza Mrągowo 60,0 6 9 23 22 (33)

34 Leymańczyk Magdalena Female 2002 UKŻ PISZ 66,0 4 26 11 25 (34)

36 Merkler Mikołaj Male 2004 Baza Mrągowo 68,0 6 13 20 29 (44)

39 Brakoniecki Mateusz Male 2004 UKŻ PISZ 71,0 15 17 (dnf) 23 16

41 Raszczyk Piotr Male 2005 UKŻ Pisz 83,0 16 18 25 24 (48)

43 Przybylak Oliwier Male 2004 Baza Mrągowo 86,0 (42) 24 4 26 32

44 Julia Chmiel Female 2003 Baza Mrągowo 86,0 20 21 24 21 (49)

49 Kuliś Miłosz Male 2002 UKŻ Pisz 100,0 (dnf) 26 15 14 45

50 Gigielewicz Mateusz Male 2005 Baza Mrągowo 105,0 25 17 26 37 (38)

55 Andrzejak Bartosz Male 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,0 21 31 26 (34) 8

56 Dziąba Amelia Female 2003 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 89,0 22 (27) 22 27 18

57 Zofia Ciesińska Female 2002 Baza Mrągowo 89,5 31 (34) 33 19 6

58 Mik Kacper Male 2002 Uks Mos Ełk 92,0 34 22 (dnf) 20 16

67 Jędrasik Julia Female 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 117,0 33 (35) 29 28 27

69 Szymanowska Urszula Female 2001 Uks Mos Ełk 126,0 (dnf) 36 dnf 30 9

70 Alicja Chmiel Female 2003 Baza Mrągowo 126,5 (dnf) 38 39 34 15

71 Mikołajczyk Przemysław Male 2003 Uks Mos Ełk 128,0 30 38 28 32 (dnf)

72 Raszczyk Patrycja Female 2003 UKŻ Pisz 129,0 27 34 34 (36) 34

75 Jurek Maksymillian Male 2002 Uks Mos Ełk 135,0 (dnf) 24 31 42 38

77 Adam Sokołowski Male 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 137,0 31 36 (dnf) dnf 19

78 Pasiuk Jan Male 2002 Baza Mrągowo 137,0 38 32 38 (dnf) 29

79 Paweł Kuszewski Male 2004 MBSW/UKŻR Niegocin 139,0 41 41 17 40 (dnf)

83 Marcel Wolętek Male 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 152,0 44 (dnf) 37 38 33

84 Dziąba Konrad Male 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 153,0 (dnf) dnf dns 31 20

86 Leymańczyk Izabela Female 2004 UKŻ Pisz 154,0 29 (dnf) 38 36 dnf

88 Kalicki Bartosz Male 2003 Uks Mos Ełk 159,0 (dnf) dnf 35 32 41

89 Gałuszka Stanisław Male 2004 UKŻ Pisz 162,0 (dnf) 37 dnf 39 35

92 Wiszniowiecka Aleksandra Female 2004 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 175,0 43 (dnf) dnf dnf 30

Laser 4.7

1 Klimaszewski Wojciech 2001 MBSW/UKŻR Giżycko 13,0 (ocs) 2 3 2 4 1 1

2 Strupiński Michał 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 20,0 (ocs) 3 2 3 2 6 4

3 Daniszewska Magda 1999 MBSW/UKŻR Giżycko 26,0 (ocs) 1 ocs 1 3 3 2

4 Weiss Marta 1999 MBSW/UKŻR Giżycko 26,0 2 4 1 (9) 8 5 6

5 Dąbrowski Piotr 1998 MBSW/UKŻR Giżycko 29,0 1 5 6 4 1 12 (ocs)

6 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 35,0 (dnf) 7 11 7 5 2 3

7 Gubin Wiktoria 1999 MBSW/UKŻR Giżycko 43,0 8 6 4 (12) 7 11 7

8 Gerasimavicius Antanas 1998 Nacionaline Buriavimo Akademij 43,0 (ocs) 8 5 5 9 8 8

9 Keller Kinga 1997 UKŻ 7 50,0 (ocs) 9 7 6 6 13 9

10 Niezbecki Bruno 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 51,0 5 13 9 10 10 4 (ocs)

11 Zienkiewicz Karol 2000 UKŻ 7 51,0 4 11 (12) 8 11 7 10

12 Kamińska Paula 1998 MBSW/UKŻR Giżycko 53,0 3 10 8 11 (13) 10 11

13 Klimowicz Izabela 1999 UKŻ 7 54,0 6 12 10 (15) 12 9 5

14 Siedlecki Mateusz 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 76,0 9 (15) 13 14 14 14 12

15 Pietkiewicz Łukasz 1999 UKŻ GROT SUWAŁKI 80,0 7 14 14 13 (dnf) dnf dnf

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko iława Mrągowo Olsztyn pisz Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x