Regaty Halloweenowe na Krzywym – Każda okazja jest dobra…

To jedna z ostatnich okazji w tym roku. W najbliższą sobotę (27 października) na jeziorze Ukiel (Krzywe) w Olsztynie (przystań OSiR - Plaża Miejska) odbędą się Regaty Halloweenowe na jachtach Omega Standard. Załogi mogą liczyć 3-5 osób. Odprawa sterników: 09.00 Starty: 10.00- 15.00. Po regatach odbędzie się biesiada żeglarska połączona z ogłoszeniem wyników. Zapisy: biuro@skysail.pl lub telefonicznie 698 691 479, wpisowe 150 zł (w tym: czarter jachtu, zabezpieczenie WOPR, ubezpieczenie NNW, napitek i jadło podczas biesiady żeglarskiej).

Fot.lkz.mbaza.home.pl

To jedna z ostatnich okazji w tym roku. W najbliższą sobotę (27 października) na jeziorze Ukiel (Krzywe) w Olsztynie (przystań OSiR – Plaża Miejska) odbędą się Regaty Halloweenowe na jachtach Omega Standard. Załogi mogą liczyć 3-5 osób. Odprawa sterników: 09.00 Starty: 10.00- 15.00. Po regatach odbędzie się biesiada żeglarska połączona z ogłoszeniem wyników. Zapisy: biuro@skysail.pl lub telefonicznie 698 691 479, wpisowe 150 zł (w tym: czarter jachtu, zabezpieczenie WOPR, ubezpieczenie NNW, napitek i jadło podczas biesiady żeglarskiej).

Fot.lkz.mbaza.home.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x