Regaty o Puchar Prezydenta Suwałk 2014 – Cadeciarze wyłonili reprezentację

Regaty w klasie Cadet o Puchar Prezydenta Suwałk były II eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, jednocześnie kwalifikacją by wyłonić reprezentację Polski. W kadrze na mistrzostwa świata znalazły się trzy załogi z Warmii i Mazur: Tobiasz Wiśniewski/Zuzanna Zachłowska (PMOS Pisz) – zwycięzcy regat, Mikołaj Mickiewicz/Igor Prusinowski (MKKŻ Mikołajki) i Kamil Kozioł/Jacek Ślipy (Nauticus Olsztyn)

Klasyfikakcja końcowa

1 Wiśniewski Tobiasz 97/Zachłowska Zuzanna 05, PMOS Pisz 15,0 3 1 1 3 3 1 3 (4)          

2 Fidecka Kaja 98/Targos Daria 05, MKS DWÓJKA Warszawa 17,0 (5) 2 2 4 1 2 5 1 –1 miejsce dz.                   

3 Gałązka Patrycja 99/Cendrowska Karolina 02 MKS DWÓJKA Warszawa 26,0 (dnf) 5 3 5 4 5 1 3 – 2 miejsce dz.                                                                                             

4 Hochtaubel Maria 97/Hochtaubel Zofia 04, MKS DWÓJKA Warszawa 38,0 4 (16) 8 7 2 4 6 7 – 3 miejsce dz.   

5 Kozioł Kamil 99/Ślipy Jacek 02, NAUTICUS YC Olsztyn 44,0 1 7 4 (19) 10 9 2 11

6 Mickiewicz Mikołaj 98/Prusinowski Igor 03, MKŻ Mikołajki 49,0 6 8 5 (16) 14 10 4 2   

7 Lipiński Maciej 99/Łukaszewicz Maria 03, PMOS Pisz 54,0 2 3 10 15 5 6 (16) 13         

8 Dąbrowski Szczepan 97/Topolski Piotr 03, UKŻ GROT OSIR Suwałki 57,0 11 10 11 1 12 3 (25) 9 

9 Martynko Eryk 00/Ćwikowski Paweł 04 UKŻ GROT OSIR Suwałki 66,0 12 11 (15) 2 11 12 8 10 – 1 miejsce U-14                                                                                             

10 Jakubowski Paweł 01/Żyłka Aleksander 03, MKŻ Mikołajki 68,0 10 9 7 (21) 7 14 7 14 – 2 miejsce U-14

……………………………………………………………….                                                                               

12 Leymańczyk Piotr 00/ Jarmacz Gabriel 04, PMOS Pisz 96,0 (ret) 6 ret 6 6 7 11 6 – 3 miejsce U-14                   

17 Łachacz Adam 00/Arslan Can 01, MKŻ Mikołajki 115,0 13 15 19 11 16 19 (23) 22 – 5 miejsce U-14

25 Michalak Mateusz 01/Trzciński Mateusz 05, MKŻ Mikołajki 176,0 23 25 30 22 26 (39) 33 – 9 miejce U-14

26 Długozima Amelia 02/Zimecka Natalia 02, MKŻ Mikołajki 177.0 31 44 12 33 33 (ret) 19 5 –10 miejsce dz. 10 miejsce U-14

30 Pawlicki Paweł 01/Dołęga Miłosz 01, MBSW / UKŻR Giżycko 213,0 30 33 38 (47) 25 28 41 18  – 12 miejsce U-14

31Michniewicz Borys 01/Miłowski Aleksander 06, NAUTICUS YC Olsztyn 213,0 25 26 33 (38) 28 35 36 30 –13 miejsce U-14 

34 Grabowski Paweł 01/ Krystianiak Krystian 04, PMOS Pisz 218,0 (dnf) dnf dnf 18 18 20 18 36 – 14 miejsce U-14           

37 Brakoniecki Maciej 00/Zegarowicz Eryk 04, PMOS Pisz 225,0 29 32 34 36 38 30 26 (40) – 15 miejsce U-14 

38 Butkiewicz Daniel 00/Sitarek Grzegorz 03, BAZA Mrągowo 228,0 41 39 (42) 23 37 24 27 37 – 16 miejsce U-14            

40 Witkowski Jakub 01/Niegot Norbert 04, MKŻ Mikołajki 233,0 24 30 35 30 24 36 (dnf) dnf – 18 miejsce U-14           

42 Ligęza Bartosz 02/Ligęza Błażej 02, MBSW / UKŻR Giżycko 271,0 39 (46) 37 44 44 40 32 35 – 20 miejsce U-14              

44 Dawidczyk Klaudia 00/Sobótka Agata 99, BAZA Mrągowo 283,0 37 43 41 37 41 37 (47) 47-16 miejsce dziewcząt                                                                                            

46 Kisiel Mateusz 97, Ryzińska Wiktoria 02, PMOS Pisz 292,0 8 14 (dnf) dnf dnf dnf dnf dnf                                  

50 Guz Bartosz 01/ Zajkowski Filip 03, MBSW / UKŻR Giżycko 318,0 (dnf) 41 dnf 43 46 43 46 45 – 23 miejsce U-14                                                                                 

53 Szczygieł Kacper 01/Halczuk Wojciech 03, MBSW / UKŻR Giżycko 340,0 46 47 (dnf) 50 dnf dnf 45 44 – 26 miejsce U-14                                                                                      

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko mikołajki Mrągowo Olsztyn pisz Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x