Trofeo Princesa Sophia 2013 foto z półdystansu – Niesamowite wrażenia…

Codziennie informowaliśmy o wynikach żeglarzy z Warmii i Mazur w regatach otwierających światowy sezon – Trofeo Princesa Sophia 2013. Startowała tam reprezentacja Polski i nasi żeglarze (Piotr Kula w klasie Finn, Agata Barwińska w klasie Laser Radial, Patryk Piasecki w klasie Laser i załoga: Tomasz Januszewski/JacekNowak w klasie 49er). Regaty bacznie obserwował Pan Jarosław Kula – ojciec naszego olimpijczyka. Mając stosowną akredytację mógł wykonać serię fotek z wody. Część z nich (za stroną Piotr Kula - News ) już zamieściliśmy. Dziś kolejne. Trzeba przyznać, że wrażenia są niesamowite…

 

– W drugim dniu finałów zaokrętowałem się dzięki uzyskanej akredytacji prasowej na podstawioną do dyspozycji fotoreporterów motorówkę prasową – pisze Jarosław Kula Jej przewaga nad łodzią trenerską była taka, że podpływała bliżej trasy regat, a wszelkie uwagi jurorów jej sternik kwitował okrzykiem: „press boat” i dalej manewrował w pobliżu znaku kursowego. Ponieważ na tej łodzi byli dziennikarze zainteresowani wszystkimi ścigającymi się klasami, zwiedziłem z nimi całą zatokę Palma i wykonałem kilka fajnych fotek naszym zawodników z klasy 49-er oraz Laser.
Przy tej okazji informuję, iż kolejne zgrupowanie kadry finnistów rozpoczęło się we Włoszech nad jeziorem Garda gdzie Piotr wraz z kolegami będą doskonalili głównie technikę żeglugi z wiatrem.

Pozdrawiam wszystkich Piotra kibiców.

{AdmirorGallery}kulaf16{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x