W Piszu rozstrzygnięcia w klasie Cadet – Tobiasz i Zuza najlepsi na swojej wodzie

Puchar Jeziora Roś w Piszu był ostatnią eliminacją kadry do tegorocznych mistrzostw świata w klasie Cadet. Do reprezentacji zakwalifikowały się trzy załogi z Warmii i Mazur: dwie z Mikołajek: Karol Zembrzuski/Paweł Jakubowski i Mikołaj Mickiewicz/Arslan Can oraz jedna z Pisza: Tobiasz Wiśniewski/Zuzanna Zachłowska. Tobiasz i Zuza odnieśli na własnym akwenie podwójny sukces, wygrali bowiem regaty pucharowe, a jednocześnie zdobyli tytuł mistrzów województwa, wyprzedzając w klasyfikacji wspominanych zawodników z MKŻ. Impreza bardzo interesująca, szkoda, że zabrakło kilku mocnych załóg, ale emocji i tak nie zabrakło.

 

Puchar Jeziora Pisz

1.Wiśniewski Tobiasz 97/Zachłowska Zuzanna 05 PMOS PISZ 3 *10 1 1 3 1 1 2 1 13.0

2.ZembrzuskiKarol 95/Jakubowski Paweł 01 MKŻ MIKOŁAJKI 1 1 2 *7 1 5 2 1 2 15.0

3. Chmielewski Macie 96/Martynko Eryk 00 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 2 2 3 *11 2 3 5 4 5 26.0

4.Bagan Dorota 97/Hościłowicz Julia 00 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 4 5 6 2 8 7 7 8 *11 47.0

5. Waszkiewicz Bartłomiej 97/Grudzińska Aleksandra 00 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI *DNF 3 4 9 9 6 4 5 10 50.0

6. Mickiewicz Mikołaj 98/Windorbski Franciszek 01 MKŻ MIKOŁAJKI 9 11 *13 8 4   2 3 11 4 52.0

7. Ślipy Magda 95/Walczak Zofia 00 NAUTICUS YC OLSZTYN 8 6 7 3 7 10 6 *12 7 54.0

8. Kisiel Mateusz 97/Ryzińska Wiktoria 02 PMOS PISZ 5 8 9 5 *12 9 8 3 9 56.0

9.Kozłowski Michał 95/Witkowski Jakub 01 MKŻ MIKOŁAJKI 6 4 5 10  *13 12 10 7 8 62.0

10. Dąbrowski Szczepan 97/Topolski Mateusz 99 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI *DNF 13 8 6 5 8 9 9 6 64.0

……………………………………………………………………………………………………………………….

11. Olbryś Mateusz 96/Żyłka Aleksander 03 MKŻ MIKOŁAJKI 7 9 10 4 11 4 13 *14 12 70.0

13. Kozioł Kamil 99/Radomski Jakub 00 NAUTICUS YC OLSZTYN 10 7 12 14 6 *15 11 10 14 84.0

14. Lipiński Maciej 99/Sobolewski Jan 04 PMOS PISZ 13 12 *14 13 14 13 14 13 13 105.0

16.Jaszowska Anna 98/Walczak Michalina 95 NAUTICUS YC OLSZTYN 14 16 15 15 *OCS  16 16 15 15 122.0

17.Grabowska Magda 96/Wierzbowska Natalia 03 PMOS PISZ *DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 152.0

18. Skrodzki Damian 99/Skrodzka Aga 03 PMOS PISZ *DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF 152.0

Dziewczęta

1.Bagan Dorota 97/Hościłowicz Julia 00 UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI 4 5 6 2 8 7 7 8 *11 47.0

2. Ślipy Magda 95/Walczak Zofia 00 NAUTICUS YC OLSZTYN 8 6 7 3 7 10 6 *12 7 54.0

3.Jaszowska Anna 98/Walczak Michalina 95 NAUTICUS YC OLSZTYN 14 16 15 15 *OCS 16 16 15 15 122.0

4.Grabowska Magda 96/Wierzbowska Natalia 03 PMOS PISZ *DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF

Zawodnicy do lat 14

1. Mickiewicz Mikołaj 98/Windorbski Franciszek 01 MKŻ MIKOŁAJKI 9 11 *13 8 4 2 3 11 4 52.0

2. Kozioł Kamil 99/Radomski Jakub 00 NAUTICUS YC OLSZTYN 10 7 12 14 6 *15 11 10 14 84.0

3. Lipiński Maciej 99/Sobolewski Jan 04 PMOS PISZ 13 12 *14 13 14 13 14 13 13 105.0

4. Skrodzki Damian 99/Skrodzka Aga 03 PMOS PISZ *DNF DNF DNF DNF DNF   DNF DNF DNF DNF 152.0

 

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego

1 Wiśniewski Tobiasz 97/Zachłowska Zuzanna 05 PMOS Pisz 1 2* 1 1 2 1 6.0

2 Zembrzuski Karol 95/Zakubowski Paweł 01 MKŻ Mikołajki 5*1 4 2 1 2 10.0

3 Mickiewicz Mikołaj 98/Windorbski Franciszek 01 MKŻ Mikołajki 6* 3 2 3 6 3 17.0

4 Ślipy Magda 95/Walczak Zofia 00  NAUTICUS YC Olsztyn 2 5 6 4 7* 4 21.0

5 Kisiel Mateusz 97/Ryzińska Wiktoria 02 PMOS Pisz 4 7* 5  5 3 6   23.0

6 Olbryś Mateusz 96/Żyłka Aleksander 03 MKŻ Mikołajki 3 6 3 8 9* 7 27.0

7 Kozłowski Michał 95/Witkowski Jakub 01 MKŻ Mikołajki 7 8* 7 6 4 5 29.0

8 Kozioł Kamil 99/Radomski Jakub   00 NAUTICUS YC Olsztyn 9* 4 9 7 5 9 34.0

9 Lipiński Maciej 99/Sobolewski Jan 04 PMOS Pisz 8 9* 8 9 8 8 41.0

10 Jaszowska Anna 98/Walczak Michalina 95 NAUTICUS YC Olsztyn 10 13* 10 10 10 10 50.0

11 Grabowska Magda 96/Wierzbowska Natalia 03 PMOS Pisz 13* 13 13 13 13 13 65.0

12 Skrodzki Damian 99/Skrodzka Aga 03 PMOS Pisz 13* 13 13 13 13 13 65.0

Klasyfikacja dziewczat

1 Ślipy Magda 95/Walczak Zofia 00  NAUTICUS YC Olsztyn 2 5 6 4 7* 4 21.0

2 Jaszowska Anna 98/Walczak Michalina 95 NAUTICUS YC Olsztyn 10 13* 10 10 10 10 50.0

3 Grabowska Magda 96/Wierzbowska Natalia 03 PMOS Pisz 13* 13 13 13 13 13 65.0

Ranking wyznaczył skład na MŚ

1 Kania Dawid / Pochylska Katarzyna ŻLKS Poznań  46

2 Szlachcic Piotr / Czerwiec Łukasz UKS ŻEGLARZ Wrocław 42

3 Zembrzuski Karol / Jakubowski Paweł MKŻ Mikołajki 40

4 Chmielewski Maciej / Martynko Eryk UKŻ GROT OSIR Suwałki 36

5 Mickiewicz Mikołaj / Can Arslan MKŻ Mikołajki 32

6 Wiśniewski Tobiasz / Zachłowska Zuzanna PMOS Pisz 30

7 Oczkowska Anna / Gałązka Patrycja MKS DWÓJKA Warszawa 29

………………………………………………………………………..

8 Olbryś Mateusz / Michalak Mateusz MKŻ Mikołajki 28

9 Kowalczyk Jakub / Kowalczyk Bartosz ŻLKS Poznań 26

10 Waszkiewicz Bartłomiej – Grudzińska Aleksandra UKŻ GROT OSIR Suwałki 25

11 Kozłowski Michał / Witkowski Jakub MKŻ Mikołajki 23

12 Ślipy Magda / Walczak Zofia NAUTICUS YC Olsztyn 22

13 Nowicki Paweł / Klimek Jakub ELEKTRYK Grudziądz 19

14 Patroś Sławomir / Brzezinski Hubert MKS MOS SZKUNER Myślibórz 16

Fot. Polskie stowarzyszenie klasy cadet

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x