W rankingu NSKO najwyżej Lidia Bochan – Na razie to mrowie łupinek…

Oficjalna strona Narodowego Stowarzyszenia Klasy Optimist opublikowała rankingi grup: A i B. Liczba miejsc w tej klasyfikacji świadczy o niebywałym zainteresowaniu żeglarstwem. Mamy całą armię młodych adeptów, potencjalnych medalistów największych imprez. Komu w przyszłości z nich uda się zrealizować marzenia?. Życzymy tego wszystkim, szczególnie tym z Warmii i Mazur, za których przez cały sezon (wtedy zbierało się punkty do rankingu), trzymaliśmy kciuki. W czołowej dziesiątce mamy troje reprezentantów. Czwarta jest Lidia Bochan (Baza Mrągowo), piata Julia Szmit (MBSW/UKŻR Giżycko) i dziesiąty Maciej Abramowicz (MOS SSW Iława)

 

Grupa A

1 Melzacka Aleksandra 1998 K YKP GDYNIA 1718,5

2 Urbański Marcin 1998 M CHKŻ CHOJNICE 1652,5

3 Staniul Mikołaj 2000 M YKP GDYNIA  1647,0

4 Bochan Lidia 1997 K BAZA MRĄGOWO 1640,5

5 Szmit Julia  2000 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 1612,5

6 Sawicki Michał 1998 M YK STAL GDYNIA 1587,0

7 Knapik Karolina1997 K CHKŻ CHOJNICE 1555,5

8 Kosmalski Damian 1998 M CHKŻ CHOJNICE 1538,0

9 Wałczyk Bartosz 1999 M CHKŻ CHOJNICE 1519,5

10 Abramowicz Maciej 2000 M MOS SSW IŁAWA 1494,0

…………………………………………………………………….. 

18 Łozak Kinga 1999 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 1365,0

20 Pszczółkowski Konrad 1999 M BAZA MRĄGOWO 1340,0

24 Malinowski Piotr 2001 M MOS SSW IŁAWA 1290,5

25 Szklanny Norbert 1998 M MOS SSW IŁAWA 1282,0

27 Gołębiowska Wiktoria 2000 K MOS SSW IŁAWA 1273,5

28 Klimaszewski Wojciech 2001 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 1272,0

31 Daniszewska Magdalena 1999 K UKS MOS EŁK 1247,5

44 Granica Maria 2000 K MOS SSW IŁAWA 1126,5

45 Anzel Monika 1998 K BAZA MRĄGOWO   1113,5

50 Szmit Filip 2002 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 1063,5

55 Graczyk Filip 1999 M MOS SSW IŁAWA   1031,0

59 Strupiński Michał 2000 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 934,0

70 Korszuń Oliwia 1998 K BAZA MRĄGOWO 838,0

74 Białaś Krzysztof 2000 M MOS SSW IŁAWA 811,0

77 Tarasiuk Mateusz 1998 M MOS SSW IŁAWA 788,0

78 Leonik Tomasz 1999 M BAZA MRĄGOWO 778,0

85 Folga Kacper 2000 M MOS SSW IŁAWA   738,0

102 Koperska Emilia 2000 K BAZA MRĄGOWO 604,0

122 Śledzik Bartłomiej 2000 M BAZA MRĄGOWO 526,0

131 Kamińska Paula 1998 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 496,0

170 Gubin Wiktoria 1999 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 368.0

258 Siwik Wiktoria 1999 K BAZA MRĄGOWO 158,0

270 Abramowicz Paweł 2002 M MOS SSW IŁAWA 137,5

288 Gołębiowski Jakub 2002 M MOS SSW IŁAWA 107,5

291 Dzik Barbara 2001 K MOS SSW IŁAWA          100,0

292 Kaczyński Adrian 1999 M UKS MOS EŁK 98,0

309 Bochan Kacper 2000 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 80,0

413 Kowalik Joanna 1998 K UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 4,0

Grupa B

1Kosmalski Patryk 2002 M CHKŻ CHOJNICE 735

2Danowski Bartosz 2001 M YK STAL GDYNIA   732

3Krasodomski Michał 2003M YKP GDYNIA 720

4Placzke Magdalena 2001 K UKS FIR WARSZAWA 719

5Karmoliński Stanisław 2000 M YKP GDYNIA  718

6Bielecki Borys 2000 M YKP GDYNIA       717

7Rospond Marek 2000 M YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 717

8Dyniewski Igor 2001 M BTŻ BYDGOSZCZ 713

9Graczykowski Maciej 2000 M BTŻ BYDGOSZCZ 709

10Sztorch Jakub 2000 M YK STAL GDYNIA 699

……………………………………………………

24 Dzik Barbara 2001 K MOS SSW IŁAWA 651

29 Abramowicz Paweł 2002 M MOS SSW IŁAWA 644

39 Gołębiowski Jakub 2002 M MOS SSW IŁAWA   580

46 Gołaś Jakub 2002 M MOS SSW IŁAWA 551

47 Jędrasik Jan 2000 M NAUTICUS OLSZTYN 547

56 Sawicki Konstanty 2002 M KKS WARMIA OLSZTYN 517

64 Nowak Jacek 2001 M NAUTICUS OLSZTYN 502

67 Waśkiewicz Patryk 2000 M UKŻ MOS PISZ       488

80 Grabowski Paweł 2001 M UKŻ MOS PISZ 460

108 Robaczewski Wiktor 2003 M NAUTICUS OLSZTYN 407

112 Brakoniecki Maciej 2000 M UKŻ MOS PISZ 395

122 Rogalska Julia 2002 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 378

137 Szymanek Tobiasz 2002 M MOS SSW IŁAWA 359

146 Leymończyk Piotr 2000 M UKŻ MOS PISZ 347

165 Jankowska Michalina 2002 KMOS SSW IŁAWA 313

169 Fiałkowski Nikodem 2002 M MOS SSW IŁAWA  311

184 Leymończyk Magdalena 2002 K UKŻ MOS PISZ  288

197 Bochan Kacper 2000 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 274

201 Ostrowski Mateusz 2001 M NAUTICUS OLSZTYN 271

214 Filipczyk Gabriela 2000 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 249

225 Miehlau Maciej 2001 M MOS SSW IŁAWA 232

227 Brach Dominik 2001 M MOS SSW IŁAWA 228

235 Osiński Filip 2000 M UKŻ MOS PISZ 222

236 Krystochowicz Adrianna 2002 K  UKS MOS EŁK  222

237 Mik Kacper 2002 M UKS MOS EŁK 219

253 Ziółkowska Daria 2002 K MOS SSW IŁAWA 208

280 Sulkowski Patryk 2002 M MOS SSW IŁAWA 191

288 Zagajewski Dawid 2002 M MOS SSW IŁAWA 186

293 Krawczyk Michał 2001 M AZS UWM OLSZTYN 185

294 Hapanowicz Natan 2002 M KSCZ SZCZECIN 185

307Chyła Magdalena 2003 K MKSW OLSZTYNIAK   178

329 Jurczak Jakub 2003 M MOS SSW IŁAWA 168

341 Werpachowski Olaf 2001 M AZS UWM OLSZTYN 162

342 Bartoszewska Weronika 2001 K AZS UWM OLSZTYN 162

347 Lewicka Joanna 2001 K AZS UWM OLSZTYN 160

352 Zujko Piotr 2000 M UKS MOS EŁK 158

358 Łęgowski Wiktor 2002 M MOS SSW IŁAWA 156

363 Kowalewski Tomasz 2001 M AZS UWM OLSZTYN 154

373 Przygodzka Maja 2001 K KKS WARMIA OLSZTYN 147

376 Kazukiewicz Jakub 2002 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 144

381 Szymanowska Urszula 2001 K UKS MOS EŁK 143

395 Kwieciński Wiktor 2001 M MKŻ ŻNIN 129

396 Dobaczewska Kornelia 2005 K MKŻ ŻNIN     129

397 Paliwoda Marta 2003 K UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 125

398 Kobylec Mateusz 2003 M UKŻ 7 BIAŁYSTOK 123

399 Płonka Zuzanna 2004 K UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 123

400 Piasecka Martyna 2000 K UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 123

406   Steer Zofia 2002 K UKS MOS EŁK 118

407 Grzanka Bartosz 2001 M UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 117

414 Butkiewicz Daniel 2000 M BAZA MRĄGOWO 107

417 Gołaś Brandon 2000 M UKŻ MOS PISZ 104

427 Wiecheć Mateusz 2001 M UKS MOS EŁK 97

438 Jagodyńska Julia 2000 K UKS MOS EŁK 93

439 Niemira Oskar 2001 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 92

446 Sulich Daniel 2002 M MKSW OLSZTYNIAK 91

463 Korejwo Maciej 2000 M MKSW OLSZTYNIAK 88

475 Kluk Damian 2001 M MUSTANG GIŻYCKO 87

487 Uminowicz Damian 2001 M MUSTANG GIŻYCKO 85

492 Dziąba Amelia 2003 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 84

507 Siedlecki Mateusz 2002 M MUSTANG GIŻYCKO 82

508 Jankowska Malwina 2001 K NAUTICUS OLSZTYN 81

511 Tybelski Krzysztof 2000 M BAZA MRĄGOWO 81

512 Przybylak Oliwier 2004 M BAZA MRĄGOWO 81

514 Dziąba Konrad 2004 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 81

519 Jońca Maciej 2003 M MKSW OLSZTYNIAK 80

523 Fiećko Kacper 2002 M MUSTANG GIŻYCKO 80

527 Poczynek Weronika 2003 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 79

535 Mikołajczyk Przemysław 2003 M UKS KONIECZKI EŁK 78

537 Niemira Maja 2003 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 77

543 Kapuścińska Iga 2001 K AZS UWM OLSZTYN 76

556 Szewczyk Denis 2001 M BAZA MRĄGOWO 74

557 Werpachowska Martyna 2003 K  AZS UWM OLSZTYN 73

562 Osak Julia 2001 K UKS MOS EŁK 73

565 Sowiński Adrian 2002 M MUSTANG GIŻYCKO 72

566 Orłowski Amadeusz 2002 M BAZA MRĄGOWO   71

567 Truchan Wiktor 2004 M UKS MOS EŁK 71

568 Kociubska Nikola 2001 K BAZA MRĄGOWO 70

570 Grzesiuk Barbara 2003 K UKS MOS EŁK 70

572 Banach Hubert 2001 M MKŻ MIKOŁAJKI 69

573 Dropczyk Martyna 2003 K PTG SOKÓŁ CZERNICHÓW 69

574 Kowalewska Klaudia 2002 K BAZA MRĄGOWO 69

575K amiński Jakub 2003 M MUSTANG GIŻYCKO 69

578 Denkiewicz Laura 2001 K BAZA MRĄGOWO 68

580 Kędzierska Eliza 2001 K UKS MOS EŁK 68

590 Trajnowicz Tomasz 2003 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 64

614 Zalewski Igor 2003 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 56

617 Radecka Julia 2004 K MBSW UKŻR GIŻYCKO 54

624 Dann Stanisław 2004 M MBSW UKŻR GIŻYCKO 52

629 Zwierzykowska Nadia 2001 K UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 50

637 Kubajka Kacper 2001 M UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 45

639 Gasperowicz Maciej 2000 M UŻKS SPINAKER WĘGORZEWO 43

643 Poterański Aleksander 2003 M  MOS SSW IŁAWA 41

652 Dzik Pola 2004 K MOS SSW IŁAWA 1

656 Caban Jakub 2002 M MOS SSW IŁAWA  1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x