Zapraszamy do Tawerny Tortuga – Regaty na symulatorach prawie jak w realu

W sobotę (11 lutego) o godz. 17 w Tawernie Tortuga  (ul Pieniężnego 15) w Olsztynie odbędą się Wirtualne Regaty Żeglarskie na symulatorach Virtual Skipper. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych by spróbowali swych sił w zmaganiach żeglarskich na symulatorach, wstęp wolny (bez wpisowego). Dla kibiców - transmisja na ekranie rzutnika.Emocje i świetna zabawa gwarantowane! To nowa ,bardzo atrakcyjna, a jednocześnie pouczająca zabawa, która stała się hitem ostatnich miesięcy.

 

 Dla osób regularnie żeglujących, wirtualne zawody pozwalają na doskonalenie taktyki regatowej. Dla laików, to szansa zapoznania się z przepisami i zasadami sztuki poruszania się po wodzie. To również okazja zetknięcia się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, nawiązania kontaktów w luźnej atmosferze. Nie wykluczone, że zabawa w wirtualne regaty stanie się niebawem oddzielną konkurencją, bo ta forma, choć stwarza tylko pozory wyścigów regatowych, jest niezwykle atrakcyjna i przynosi nie mniej emocji niż w realu.

{gallery}ski10{/gallery}

For. gryonline.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x