Żeglarski Puchar Olsztyna na j. Krzywym – Amatorzy też mile widziani

Żeglarstwo jest pięknym sportem, kształtującym charakter, uczącym pracy w zespole i współzawodnictwa. W ramach tegorocznej edycji „Olsztyn. Aktywnie!” proponujemy zabawę w formie regat, które razem z olsztyńską edycją regat eliminacyjnych o Puchar Polski Jachtów Kabinowych złożą się na cykl regat o „Żeglarski Puchar Olsztyna”. Będziemy się ścigać na jachtach typu Omega Standard na jeziorze Krzywym. Spotykamy się zawsze o godzinie 10:00 przy wypożyczalni sprzętu wodnego na przystani Plaża Miejska. Do udziału zapraszamy żeglarzy oraz amatorów.

 

Przyjmujemy zgłoszenia kompletnych załóg ze sternikami w 3 – 5 osobowych wachtach, oraz załóg bez uprawnień żeglarskich, chętnych wziąć udział w regatach w 2 – 4 osobowych wachtach (zapewniamy sterników). Nad bezpieczeństwem regat będą czuwać ratownicy WOPR.  Dla miejsc 1-3 przewidziane są nagrody i upominki, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Opiekunem dyscypliny jest Piotr Wroński olsztynskiezagle@gmail.com
odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące regat oraz informacje o zapisach można uzyskać również u Ewy Krasińskiej pod nr telefonu 698 691 479.

Zapisy – Zapisy przyjmujemy pod adresem olsztynskiezagle@gmail.com , ostatecznym potwierdzeniem udziału w regatach jest wpłata wpisowego w wysokości 50 zł / załoga na konto Stowarzyszenia Olsztyńskie Żagle nr: 83 1600 1316 1847 2552 5000 0003 oraz przesłanie na adres olsztynskiezagle@gmail.com potwierdzenia przelewu. Zamknięcie listy startowej następuje w dniu regat o godzinie 9.30 (na pół godziny przed odprawą sterników) ilość załóg ograniczona.

Terminy:
12 maja, godzina 10.00 przystań Plaża Miejska
9 czerwca, godzina 10.00 przystań Plaża Miejska
11 sierpnia, godzina 10.00 przystań Plaża Miejska
8 września, godzina 10.00 przystań Plaża Miejska

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x