Złoty Puchar Warmii i Mazur – Główne trofea zostały w regionie

Złoty Puchar Warmii i Mazur w Węgorzewie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez w żeglarskiej klasie Optimist. Tym razem też zgromadziła na starcie wielu zawodników z kraju, także Litwy, ale oczywiście największa siłę stanowili reprezentanci naszego regionu. Należeli do faworytów i ze swej roli wywiązali się bez zarzutu. Główne nagrody zdobyli: w grupie A Konrad Pszczółkowski z Bazy Mrągowo i w grupie B Paweł Abramowicz z SSW Iława. Na podium w obu klasyfikacjach znalazł się tylko jeden zawodnik spoza Warmii i Mazur.

 

Wyniki

 

Klasa Optimist Grupa A

1. PSZCZÓŁKOWSKI KONRAD 99 BAZA MRĄGOWO 3 *8 1 1 5.0

2. MIK MARTYNA 96 UKS MOS EŁK 1 3 4 *OCS 8.0 1

3. ROSZKOWSKI PAWEŁ 97 BAZA MRAGOWO 2 5 2 *6 9.0

4. TARASIUK MATEUSZ 98 SWW IŁAWA *10 2 7 2 11.0

5. PODZIEWSKA GRACJA 97 GROT SUWAŁKI 4 1 *14 8 13.0 2

6. JĘDRYCZKA ALEKSANDRA 99 YK STAL GDYNIA 5 *19 5 3 13.0 3

7. BURCZYŃSKA AGATA 96 NAUTICUS OLSZTYN *7 4 6 4 14.0 4

8. DANISZEWSKA MAGDALENA 99 UKS MOS EŁK 6 *10 3 7 16.0 5

9. SZKLANNY NORBERT 98 SWW IŁAWA *15 6 8 5 19.0

10. KORSZUN OLIWIA 98 BAZA MRĄGOWO 8 7 9 *10 24.0 6

………………………………………………………………………….

11. ANZEL MONIKA 98 BAZA MRĄGOWO 9 9 *12 9 27.0 7

12. DĄBROWSKI PIORT 98 NIEGOCIN GIŻYCKO 12 12 10 *15 34.0

14. KAMIŃSKA PAULA 98 NIEGOCIN GIŻYCKO *19 11 15 16 42.0

 

Klasa Optimist Grupa B

1. ABRAMOWICZ PAWEŁ 02 SSW IŁAWA *4 1 4 2 7.0

2. STANIUL MIKOŁAJ 00 YKP GDYNIA 2 5 3 *12 10.0

3. DZIK HANNA 00 SSW IŁAWA 6 3 *9 3 12.0 1

4. KRUCZYNSKI MATEUSZ 00 OPTI CWM GDYNIA 1 6 7 *8 14.0

5. ŁOZAK KINGA 99 NIEGOCIN GIŻYCKO 8 2 *10 4 14.0 2

6. STORCH JAKUB 00 YK STAL GDYNIA 9 *35 1 5 15.0

7. FOLGA KACPER 00 SSW IŁAWA *40 5 2 8 15.0

8. LUDWIŃSKI KACPER 00 KS CŻ SZCZECIN 3 8 4 *19 15.0

9. JANOWSKA WERONIKA 00 OPTI CWM GDYNIA *9 8 1 7 16.0 3

10. SZYMCZAK RAFAŁ 99 YKP GDYNIA 3 7 *30 6 16.0

………………………………………………………………………………..

11. GOŁĘBIOWSKA WIKTORIA 00 SSW IŁAWA 1 *19 3 13 17.0 4

12. GRACZYK FILIP 99 SSW IŁAWA *13 4 13 1 18.0

13. GRANICA MARIA 00 SSW IŁAWA 10 1 7 *20 18.0 5

15. ABRAMOWICZ MACIEJ 00 SSW IŁAWA 5 17 *23 1 23.0

17. STRUPIŃSKI MICHAŁ 00 NIEGOCIN GIŻYCKO *25 18 6 2 26.0

18. BIAŁAŚ KRZYSZTOF 00 SSW IŁAWA 17 *33 6 3 26.0

19. KLIMASZEWSKI WOJCIECH 01 NIEGOCIN GIŻYCKO 11 6 *15 11 28.0

20. SZMIT FILIP 02 NIEGOCIN GIŻYCKO 7 14 *16 12 33.0

21. MALINOWSKI PIOTR 01 SSW IŁAWA 11 3 21 *28 35.0

22. WAŚNIEWSKA EMILIA 00 SSW IŁAWA *26 15 12 9 36.0 7

24. WEISS MARTA 99 UKŻ MOS PISZ 19 9 9 *23 37.0 9

26. LIPIŃSKI MACIEJ 99 UKŻ MOS PISZ 12 22 *27 5 39.0

39. LEYMAŃCZYK PIOTR 00 UKŻ MOS PISZ 24 16 12 *28 52.0

43. SKRODZKI DAMIAN 99 UKŻ MOS PISZ *30 27 24 9 60.0

44. WAŚKIEWICZ PATRYK 00 MOS PISZ 18 *37 14 29 61.0

45. KOWALIK JOANNA 98 SPINAKER WĘGORZEWO 32 19 11 *47 62.0 13

47. GUBIN WIKTORIA 99 NIEGOCIN GIŻYCKO *42 40 17 6 63.0 14

49. DZIK BARBARA 01 SSW IŁAWA 6 31 28 *39 65.0 15

59. MIK KACPER 02 UKS MOS EŁK *33 18 22 31 71.0

65. KOPERSKA EMILIA 00 BAZA MRĄGOWO *43 24 21 35 80.0 18

78. ŚLEDZIK BARTŁOMIEJ 00 BAZA MRĄGOWO 42 *48 23 35 100.0

89. SIWIK WIKTORIA 99 BAZA MRĄGOWO 38 42 *49 39 119.0 31

92. KRYSTOCHOWICZ ADRIANNA 02 UKS MOS EŁK 38 *50 50 42 130.0 33

94. MAJEWSKA MAGDALENA 99 BAZA MRĄGOWO 47 45 41 *DNF 133.0 34

95. BUTKIEWICZ DANIEL 00 BAZA MRĄGOWO *50 43 43 49 135.0

98. WIECHEĆ MATEUSZ 02 UKS MOS EŁK *DNF 37 57 46 140.0

100. TYDELSKI KRZYSZTOF 00 BAZA MRĄGOWO 51 41 *53 50 142.0

103. DAWIDCZYK KLAUDIA 00 BAZA MRĄGOWO 52 48 48 *56 148.0 36

112. PIASECKA MARTYNA 00 SPINAKER WĘGORZEWO *DNF DNF 57 54 171.0 39

113. KALINOWSKA LIDIA 02 UKS MOS EŁK *DNF DNF 56 55 171.0 40

114GASPEROWICZ MACIEJ 00 SPINAKER WĘGORZEWO *DNF DNF 58 55 173.0

115. STEER ZOFIA 02 UKS MOS EŁK *OCS OCS 54 DNF 174.0 41

116. NIEDZIÓLKA MAGDA 00 SPINAKER WĘGORZEWO *DNF DNF 59 DNF 179.0 42

118. JAKIMIUK GABRIEL 00 BAZA MRĄGOWO DNF DNF *DNF DNF 180.0

 

Rozegrano tez IX Regaty o Puchar Prezesa SPPH „Majonezy” Kętrzyn w klasie ISA 407

 

Wyniki

 1. JĘDRYCZKA PIOTR 93 YK STAL GDYNIA *3 3 1 1 5.0

2. KWARCIŃSKI MATEUSZ 92 WTR WĘGORZEWO 1 1 *4 3 5.0

3. BALMAS PAWEŁ 92 PORT TORUŃ 2 4 2 *5 8.0

4. BALMAS PIOTR 92 PORT TORUŃ 5 *6 3 2 10.0

5. CZYSIECKA ADRIANA 92 UKS KEJA ŚWINOUJŚCIE 4 2 6 *7 12.0 1

6. TARAUR MAREK 93 WTR WEGORZEWO *6 5 5 4 14.0

7. MILLER ADRIANA 94 UKS KEJA ŚWINOUJŚCIE *10 7 10 6 23.0 2

8. PYPLOK CORINNA 95 WTR WĘGORZEWO 7 *9 9 8 24.0 3

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x