Charytatywny turniej – Zagrajmy razem dla Pawła!

W sobotę (9 października) o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 25 w Olsztynie odbędzie się „Turniej tenisa stołowego”. Oprócz sportowej rywalizacji celem będzie zebranie pieniędzy na leczenie Pawła. 13-letni Paweł Parczewski, uczeń klasy 8 SP nr 25 w Olsztynie, walczy od 5 lat z ostrą białaczką szpikową. To już trzecia wznowa. Chłopiec walczy bardzo dzielnie, ale tym razem potrzebuje Waszej pomocy!

Pojawiła się możliwość leczenia w Stanach Zjednoczonych w Washington University School of Medicine St.Louis Children Hospital. Wstępny koszt to 770 000 USD!!! Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wpłacenie dowolnej kwoty na konto pomocy Pawłowi (kliknij w ten link)

https://www.siepomaga.pl/turniej-tenisa-stolowego-sp-25-w-olsztynie?fbclid=IwAR0TUZSB6GD1ZzrrAXSh7ys51071X-hZb71p3Ym11-6u4xAaQzYn8_Etosg

oraz wysłanie sms-a do sędziego głównego Jarosława Czerwienko z informacją o uczestnictwie w turnieju do dnia 7.10.2021. System rozgrywek uzależniony jest od ilości uczestników. Wszelkie informacje dotyczące turnieju u sędziego głównego Jarosława Czerwienko tel. 502 780 079

Serdecznie zapraszamy!!! Razem dla Pawełka!!!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x