Wakacyjny Mityng Lekkoatletyczny Pasłęk 2020 (pełne wyniki) – Szybkie kółko Jakuba Kozackiego

Fot. glospaskeka.pl
W środę (1 lipca) w Pasłęku odbył się Wakacyjny Mityng Lekkoatletyczny: Organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy „Gimpas” Pasłęk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku, a partnerem technicznym Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki. Przyjechała młodzież z całego regionu, gospodarze zadbali o bezpieczeństwo, stąd mityng był rozciągnięty w czasie.

Na pierwszy plan wysuwają się wyniki zawodników AZS UWM Jakuba Kozackiego na 400 m – 48.47, Dominika Smosarskiego na 100 m – 10.90 i 13-letniej Anastazji Kuś na 60 m – 8.44. oraz miotaczy ze Szczytna Karola Kijewskiego w rzucie dyskiem – 52.10 i  w pchnięciu kulą (5 kg) 14.51, Jakuba Borkowskiego w pchnięciu kulą (6 kg) – 17.94.

Ciekawsze wyniki

60m K U14, Anastazja Kuś (KS AZS UWM Olsztyn) – 8.44

– 60m M U14, Bartosz Piekarczyk (Oś AZS Poznań) – 8.00

Piłeczka p. U14 LDK, Nikola Jurek (LKS Korab Olecko)- 54.00m

– W dal U14 LDK, Aleksandra Auda (NKS Nowe Miasto Lubawskie) – 4.67m

100m K, Wiktoria Rutkowska (KS AZS UWM Olsztyn) – 12.50

– 100m M, Dominik Smosarski (KS AZS UWM Olsztyn) – 10.90

– 200m K, Aleksandra Lis (KS AZS UWM Olsztyn) – 25.69

– 400m M, Jakub Kozacki (KS AZS UWM Olsztyn) – 48.47

– 600m K U16, Małgorzata Leśniewska (MKS TRUSO Elbląg) – 1:46.99

– dysk M U16, Karol Kijewski (PKS Gwardia Szczytno) – 52.10m

– kula K U20, Daria Siemińska (LKS Lubawa) – 12.69m

– 400m K U18, Patrycja Wróbel (UKS Gimpas Pasłęk) – 61.24

– 1000m M U20, Adam Ochnik (KS Polonia Pasłęk) – 2:38.84

Pełne wyniki

Mężczyźni

60 metrów M U14 (+0.8)

1 PIEKARCZYK Bartosz 27.12.07 OŚ AZS Poznań WP 8.00 PB

2 CIESZEWSKI Adam 22.06.07 Orka Iława Athletics 8.28

3 SKOCKI Piotr 29.06.07 KS Zamek Kurzętnik 9.27 PB

4 BIRBACH Wiktor 17.09.07 KS Zamek Kurzętnik 9.48

5 KUCHCIŃSKI Seweryn 22.05.08 UKS Atos Woźnice 9.51 PB

6 KOPEĆ Bartosz 19.07.08 OLA Warmińsko-mazurskie 9.55

7 SKOCKI Kamil 07.01.2011 KS Zamek Kurzętnik 10.98

100 metrów

1 SMOSARSKI Dominik 12.09.99 KS AZS UWM Olsztyn 10.90 (+0.7)

2 OSTAPIUK Mateusz 12.12.93 KS AZS UWM Olsztyn 11.24 (+0.7)

3 TUREK Bartosz 22.05.02 UKS Atos Woźnice 11.25 (+0.7)

4 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.01 UKS Jedynka Bartoszyce 11.48 SB (+0.7)

5 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.05 NKS Nowe Miasto Lubawskie 11.68 PB (+0.7)

6 RUMIŃSKI Dawid 24.01.03 LUKS Orneta 11.72 PB (+0.7)

7 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.06 UKS MOSiR Działdowo 12.18 (+0.7)

8 POGORZELSKI Wiktor 21.01.03 KS AZS UWM Olsztyn 12.19 (+0.7)

9 ŁASKOWSKI Filip 17.01.05 MKS Truso Elbląg 12.49 PB (+1.3)

10 SZYŁEJKO Dominik 14.07.05 UKS Atos Woźnice 12.67 (+1.3)

11 MAJEWSKI Dawid 01.05.05 UKS Atos Woźnice 13.31 (+1.3)

12 CZAPSKI Mateusz 01.03.05 GUKS Asy Dywity 13.47 (+0.7)

13 KOSIOREK Stanisław 26.09.06 UKS Atos Woźnice 13.60 PB (+1.3)

14 KOWALSKI Marceli 22.01.06 NKS Nowe Miasto Lub. 13.62 (+0.7)

15 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.05 UKS Atos Woźnice 13.72 PB (+0.7)

16 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.06 UKS Atos Woźnice 14.60 SB (+0.7)

17 JANKOWSKI Michał 08.11.06 MKS Truso Elbląg 15.28 PB ((+0.7)

300 metrów

1 RUMIŃSKI Dawid 24.01.03 LUKS Orneta 38.33 PB

2 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.01 UKS Jedynka Bartoszyce 39.15 PB

3 DĄBKOWSKI Jakub 13.03.06 UKS MOSiR Działdowo 39.81

4 JANICKI Maciej 11.10.06 KS AZS UWM Olsztyn 40.23 PB

5 SZYŁEJKO Dominik 14.07.05 UKS Atos Woźnice 41.96

6 ŁASKOWSKI Filip 17.01.05 MKS Truso Elbląg 41.41 PB

7 KOZIBSKI Tomasz 15.03.06 Orka Iława Athletics 42.01

8 MAJEWSKI Dawid 01.05.05 UKS Atos Woźnice 42.81 PB

9 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.07 KS AZS UWM Olsztyn 44.17

10 MYSZKIEWICZ Patryk 19.03.06 Orka Iława Athletics 44.51

11 CZAPSKI Mateusz 01.03.05 GUKS Asy Dywity 44.61

12 KOSIOREK Stanisław 26.09.06 UKS Atos Woźnice 44.77

13 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.05 UKS Atos Woźnice 46.28 PB

14 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.06 UKS Atos Woźnice 47.95 PB

15 SIENKIEWICZ Miłosz 25.05.05 LKS Korab Olecko 48.72

16 ŁEMPIO Adam 01.10.06 LKS Korab Olecko 58.31 PB

400 metrów

1 KOZACKI Jakub 11.10.02 KS AZS UWM Olsztyn 48.47 PB

2 FLOREK Mikołaj 17.03.04 KS AZS UWM Olsztyn 51.89 PB

3 MICHALAK Sebastian 04.01.04 KS AZS UWM Olsztyn 52.33 PB

4 KIJEWSKI Michał 25.10.05 UKS Sokół Węgorzewo 53.91 PB

5 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.04 KS Polonia Pasłęk 54.47 PB

6 NIEDZIELA Mateusz 17.12.02 LKS Lubawa 56.01 PB

7 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.02 LKS Lubawa 60.10

1000 metrów

1 OCHNIK Adam 30.04.02 KS Polonia Pasłęk 2:38.84 PB

2 RODZIEWICZ Michał 06.05.05 MKS Truso Elbląg 2:40.08 PB

3 GÓRCZYŃSKI Bartosz 25.03.04 KS AZS UWM Olsztyn 2:44.95

4 ROGOZIŃSKI Karol 19.01.99 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:45.15

5 RAFIŃSKI Paweł 08.07.06 LKS Lubawa 2:51.60 PB

6 RUTKOWSKI Damian 02.07.04 KS Zamek Kurzętnik 2:51.96

7 GRAŻUL Alan 31.08.04 KS Zamek Kurzętnik 2:52.54

8 ARMANOWSKI Julian 11.09.05 KS AZS UWM Olsztyn 2:56.15

9 TUBIAK Kacper 24.01.05 MKS Truso Elbląg 2:56.96 PB

10 JUREK Krystian 14.12.02 UKS Sokół Węgorzewo 2:59.98 PB

11 NADRAUS Karol 23.07.04 KS Polonia Pasłęk 3:02.52

12 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.06 UKS MOSiR Działdowo 3:06.86

13 JANIAK Paweł 09.08.04 MKS Truso Elbląg 3:15.41

14 ROŻENKO Michał 03.01.01 LKS Korab Olecko 3:18.66

15 CZERNIEWSKI Karol 18.12.05 UKS Jedynka Bartoszyce 3:22.30 PB

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.01 PKS Gwardia Szczytno 17.94

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.02 PKS Gwardia Szczytno 13.25

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 KOCIK Olaf 03.04.03 MUKL Brodnica KP 13.70

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.04 LKS Lubawa 13.50

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.04 PKS Gwardia Szczytno 12.69 PB

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.05 PKS Gwardia Szczytno 14.51

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.05 PKS Gwardia Szczytno 10.23

3 KRAWCEWICZ Kacper 20.02.06 UKS Atos Woźnice 9.68

4 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.06 UKS MOSiR Działdowo 8.52

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.04 LKS Lubawa 47.27

2 MAJEWSKI Jakub 09.02.04 LKS Lubawa 35.23

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 WYSOCKI Adam 27.07.05 UKS Gimpas Pasłęk 32.65

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.01 PKS Gwardia Szczytno 47.14

2 RUCIŃSKI Kacper 23.10.02 PKS Gwardia Szczytno 42.64 PB

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.04 LKS Lubawa 39.27

2 KOCIK Olaf 03.04.03 MUKL Brodnica KP 38.38

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.04 PKS Gwardia Szczytno 34.36 PB

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.05 PKS Gwardia Szczytno 52.10 PB

2 WÓJCICKI Antoni 19.08.05 PKS Gwardia Szczytno 33.55 PB

3 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.06 UKS MOSiR Działdowo 29.09 PB

600 metrów M U14 (12)

1 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.07 KS AZS UWM Olsztyn 1:51.93 PB

2 KNOWSKI Krystian 08.05.07 Orka Iława Athletics 1:53.84

3 PIOTROWICZ Marcel 17.05.07 KS Zamek Kurzętnik 1:58.41 PB

4 DUCHNA Grzegorz 16.02.09 UKS MOSiR Działdowo 2:08.41

5 KONOPKA Antoni 11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo 2:11.46

6 SKOCKI Kamil 07.01.2011 KS Zamek Kurzętnik 2:26.03

Kobiety

60 metrów K U14

1 KUŚ Anastazja 11.05.07 KS AZS UWM Olsztyn 8.44 (+0.4)

2 ZIĘBA Natalia 26.11.08 Orka Iława Athletics 8.83 PB (-1.0)

3 TROCHIMCZUK Milena 16.06.07 MKS Truso Elbląg 8.87 (-1.3)

5 DYMEK Iga 26.04.07 KS AZS UWM Olsztyn 8.96 (+0.4)

6 DRAGOW Patrycja 06.02.08 SKS Kusy Kraków MA 9.01 PB(-1.0)

7 EJDYS Emilia 16.01.07 KS AZS UWM Olsztyn 9.25 PB (-1.0)

8 SZYSZKA Paulina 18.02.07 UKS Gimpas Pasłęk 9.31 (+0.6)

9 FURMAŃSKA Amelia 06.12.07 CSiR Susz 9.31 (+0.4)

10 MALESZKA Patrycja 29.09.08 GUKS Asy Dywity 9.38 PB (-1.0)

11 DROZD Oliwia 07.07.07 UKS Sokół Węgorzewo 9.59 (+0.6)

12 NARWOJSZ Magdalena 16.11.08 UKS Atos Woźnice 9.75 (+0.6)

13 JASKULSKA Amelia 14.10.08 Orka Iława Athletics 9.76 (+0.4)

14 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.07 LKS Lubawa 9.79 (+0.4)

15 TARANOWSKA Oliwia 01.02.08 Orka Iława Athletics 9.95 (-1.3)

16 BARICA Kinga 09.08.08 CSiR Susz 9.71 (-1.0)

17 JANKOWSKA Oliwia 24.10.07 MKS Truso Elbląg 10.11 (-1.3)

18 CYTLAŁ Maria 15.03.09 UKS MOSiR Działdowo 10.14 (+0.6)

19 GÓRNIK Martyna 28.08.09 CSiR Susz 10.23 (-1.0)

20 KNORPS Wiktoria 05.07.07 KS Zamek Kurzętnik 10.37 (+0.6)

21 CEGIELSKA Maja 23.09.2010 KS Zamek Kurzętnik 10.59 (-1.3)

100 metrów

1 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.01 LUKS Orneta 12.50 (- 0.4)

2 LIS Aleksandra 20.02.04 KS AZS UWM Olsztyn 12.79 PB (- 0.4)

3 CZĘCZEK Michalina 13.12.04 KS AZS UWM Olsztyn 12.90 PB (- 0.4)

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.00 KS AZS UWM Olsztyn 13.00 (- 0.4)

5 SZAUER Anna 26.03.05 LKS Lubawa 13.26 PB (- 0.6)

6 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.05 KS AZS UWM Olsztyn 13.27 PB (- 0.6)

7 WRÓBEL Patrycja 22.01.04 UKS Gimpas Pasłęk 13.33 SB (- 0.4)

8 PIECHOCKA Alicja 16.02.03 MLKS Ostróda 13.42 SB (- 0.4)

9 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.04 LKS Lubawa 13.55 (+ 1.2)

10 SZMIGIEL Julia 15.12.05 CSiR Susz 13.56 SB (- 0.4)

11 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.05 Orka Iława Athletics 13.60

12 STEĆ Patrycja 22.03.01 UKS Gimpas Pasłęk 13.61 (- 0.4)

13 CEBULA Aurelia 26.01.05 UKS Gimpas Pasłęk 13.74 PB (- 0.6)

14 KOPKO Zuzanna 08.02.05 UKS Atos Woźnice 13.74 SB (- 0.6)

15 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.06 MKS Truso Elbląg 13.90 PB (+1.2)

16 HULANICKA Patrycja 07.05.04 MKS Truso Elbląg 13.91 (- 0.6)

17 FALĘCKA Pola 18.12.07 KS AZS UWM Olsztyn 13.92 PB (- 0.6)

18 BIEGAJ Oliwia 11.06.04 UKS Atos Woźnice 14.07 SB (- 0.6)

19 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.02 Orka Iława Athletics 14.16 =PB (+1.2)

20 KUCZMARSKA Dominika 31.10.06 Orka Iława Athletics 14.25 PB (+1.2)

21 BARANOWSKA Weronika 08.02.05 LKS Lubawa 14.31 PB (+0.2)

22 BETLEJEWSKA Oliwia 03.03.03 MKS Truso Elbląg 14.35 PB (+1.2)

23 SASIN Weronika 26.09.07 KS AZS UWM Olsztyn 14.36 PB (+0.2)

24 BĄCZEK Wiktoria 16.02.06 Orka Iława Athletics 14.60 (+1.2)

25 BIAŁCZAK Maja 26.12.07 KS AZS UWM Olsztyn 14.65 PB (+0.2)

26 CEGIELSKA Roksana 05.07.07 KS Zamek Kurzętnik 14.70 =PB (+0.2)

27 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30.04.04 MKS Truso Elbląg 14.74 PB (+0.2)

28 CIESZEWSKA Amelia 22.06.07 Orka Iława Athletics 14.79 PB (+0.2)

29 KACA Amelia 04.07.07 CSiR Susz 15.01 PB (+0.2)

30 KAMINIECKA Milena 03.04.06 CSiR Susz 15.06 (+0,2)

31 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.07 Orka Iława Athletics 15.14 PB(+0.2)

32 IWICZUK Natalia 14.09.03 UKS Sokół Węgorzewo 15.32 (+0.2)

33 ŁUSZCZAK Emilia 25.10.05 UKS Jedynka Bartoszyce 15.39 (+1.2)

34 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.06 GUKS Asy Dywity 15.54 (+0.2)

35 POPŁAWSKA Katarzyna 17.03.04 CSiR Susz 15.62 (+0,2)

200 metrów

1 LIS Aleksandra 20.02.04 KS AZS UWM Olsztyn 25.69 PB (+0.8)

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.00 KS AZS UWM Olsztyn 26.38 SB (+0.8)

3 SADURSKA Lena 20.06.04 KS AZS UWM Olsztyn 26.44 PB (- 0.4)

4 JATKIEWICZ Izabela 28.04.00 KS AZS UWM Olsztyn 26.52 SB (+0.8)

5 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.01 LUKS Orneta 26.68 (+0.8)

6 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.04 UKS Atos Woźnice 28.10 (- 0.4)

7 SZAUER Anna 26.03.05 LKS Lubawa 28.20 PB (- 0.4)

8 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.04 LKS Lubawa 28.49 PB (- 0.4)

9 BIEGAJ Oliwia 11.06.04 UKS Atos Woźnice 29.50 (- 0.4)

300 metrów

1 ŻUK Natalia 23.12.00 KS AZS UWM Olsztyn 42.83

2 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.01 LUKS Orneta 43.24 PB

3 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.05 KS AZS UWM Olsztyn 44.55 PB

4 KOPKO Zuzanna 08.02.05 UKS Atos Woźnice 45.04

5 JELENIEWICZ Nikola 17.04.07 KS AZS UWM Olsztyn 44.90 PB

6 DUDZIEC Kornelia 03.02.06 KS AZS UWM Olsztyn 45.55

7 ZIELIŃSKA Martyna 27.06.05 Orka Iława Athletics 45.64

8 BORKO Amelia 31.01.06 KS AZS UWM Olsztyn 45.65 PB

9 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.06 MKS Truso Elbląg 45.89 PB

10 CEBULA Aurelia 26.01.05 UKS Gimpas Pasłęk 46.02

11 HULANICKA Patrycja 07.05.04 MKS Truso Elbląg 46.42

12 TARGOŃSKA Zuzanna 28.06.06 KS AZS UWM Olsztyn 46.69 PB

13 KUCZMARSKA Dominika 31.10.06 Orka Iława Athletics 47.19 PB

14 TROCHIMCZUK Milena 16.06.07 MKS Truso Elbląg 47.41

15 BĄCZEK Wiktoria 16.02.06 Orka Iława Athletics 47.43 PB

16 FALĘCKA Pola 18.12.07 KS AZS UWM Olsztyn 47.79

17 CZARZASTA Wiktoria 27.10.04 Orka Iława Athletics 47.79 PB

18 SMOLICZ Pola 26.06.07 KS AZS UWM Olsztyn 47.80 PB

19 EJDYS Emilia 16.01.07 KS AZS UWM Olsztyn 48.00

20 DRZEWIECKA Natalia 08.08.05 Orka Iława Athletics 48.21 PB

21 CIESZEWSKA Amelia 22.06.07 Orka Iława Athletics 49.50 PB

22 FURMAŃSKA Amelia 06.12.07 CSiR Susz 49.95 PB

23 CIELESZ Izabela 30.10.06 MKS Truso Elbląg 50.42 PB

24 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30.04.04 MKS Truso Elbląg 50.66 PB

25 KACA Amelia 04.07.07 CSiR Susz 50.73 PB

26 ŁUSZCZAK Emilia 25.10.05 UKS Jedynka Bartoszyce 50.77

27 KAMINIECKA Milena 03.04.06 CSiR Susz 51.02

28 URBAŃSKA Aleksandra 22.03.07 Orka Iława Athletics 51.82 PB

29 PIELECH Amelia 31.03.07 KS Polonia Pasłęk 52.05 PB

30 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.06 GUKS Asy Dywity 53.49

31 SZYSZKA Paulina 18.02.07 UKS Gimpas Pasłęk 53.52

32 CEGIELSKA Roksana 05.07.07 KS Zamek Kurzętnik 54.11

33 IWICZUK Natalia 14.09.03 UKS Sokół Węgorzewo 54.68 PB

34 SKWAREK Dominika 25.08.05 UKS Jedynka Bartoszyce 55.18

35 ŹREBIEC Katarzyna 27.07.07 UKS Sokół Węgorzewo 55.83

36 DROZD Oliwia 07.07.07 UKS Sokół Węgorzewo 56.84

37 KNORPS Wiktoria 05.07.07 KS Zamek Kurzętnik 60.60

400 metrów

1 KUBICKA Julia 09.12.02 KS AZS UWM Olsztyn 59.59

2 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.04 UKS Atos Woźnice 59.61 PB

3 TWARDOWSKA Julia 19.05.04 KS AZS UWM Olsztyn 60.06 PB

4 BIELAKOW Katarzyna 22.05.04 KS AZS UWM Olsztyn 61.00 PB

5 PIECHOCKA Alicja 16.02.03 MLKS Ostróda 61.20 SB

6 WRÓBEL Patrycja 22.01.04 UKS Gimpas Pasłęk 61.24 PB

7 LEMANOWICZ Maja 05.12.01 KS AZS UWM Olsztyn 61.71

8 CZARNECKA Aleksandra 29.06.02 KS AZS UWM Olsztyn 62.32

9 FUCZEK Alexandra 15.04.03 PKS Gwardia Szczytno 63.85

10 PAŻYCH Klaudia 26.03.03 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 64.35

11 DUDZIEC Martyna 27.08.04 PKS Gwardia Szczytno 64.86

12 TROŚCIANKO Kornelia 02.12.03 UKS Sokół Węgorzewo 66.39

600 metrów

1 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.05 MKS Truso Elbląg 1:46.99 PB

2 BULIK Patrycja 11.03.05 LKS Lubawa 1:49.09

3 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.05 MLKS Ostróda 1:51.88 PB

4 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.06 CSiR Susz 1:52.34

5 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.06 UKS Gimpas Pasłęk 1:52.71

6 GARBINO Maria 17.03.06 GUKS Asy Dywity 1:54.73

7 WASILAK Julia 11.06.05 MLKS Ostróda 1:56.79

8 OSTROWSKA Dominika 14.01.06 MLKS Ostróda 2:00.96

9 PIELKA Kinga 20.07.06 UKS Atos Woźnice 2:04.18

10 PIAŚCIK Weronika 12.05.05 UKS Sokół Węgorzewo 2:14.89

600 metrów K SP

1 JUREK Nikola 27.02.07 LKS Korab Olecko 1:54.17

2 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.07 KS AZS UWM Olsztyn 1:57.08

3 STEYKA Alicja 11.04.07 UKS MOSiR Działdowo 1:57.51

4 BARICA Kinga 09.08.08 CSiR Susz 1:58.24 PB

5 WOJEŃSKA Aleksandra 14.05.08 KS AZS UWM Olsztyn 1:59.04

6 SMOSARSKA Julia 05.03.08 MLKS Ostróda 2:00.74

7 JEZNACH Olga 16.04.09 KS Zamek Kurzętnik 2:02.09 PB

8 JACKIEWICZ Emilia 06.03.07 MLKS Ostróda 2:02.77

9 WŁODARSKA Hanna 19.05.08 MLKS Ostróda 2:03.57 PB

10 WOŁOSZ Maja 21.05.07 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:05.26

11 KLINICKA Natasza 21.10.07 KS AZS UWM Olsztyn 2:06.48

12 FELSKA Karolina 29.04.07 UKS Gimpas Pasłęk 2:09.25

13 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.07 LKS Lubawa 2:10.26

14 SZAUER Julia 09.08.07 LKS Lubawa 2:10.36

15 KOSZAŁKA Anna 30.05.07 KS AZS UWM Olsztyn 2:13.63

16 CEGIELSKA Maja 23.09.2010 KS Zamek Kurzętnik 2:16.25

17 GOŁĘBIEWSKA Kornelia 17.06.08 KS AZS UWM Olsztyn 2:23.91

800 metrów

1 MARCIŃCZYK Izabela 18.01.03 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:25.36

2 ZIÓŁEK Weronika 23.04.03 KS AZS UWM Olsztyn 2:27.52

3 ULIŃSKA Otylia 06.09.04 KS Zamek Kurzętnik 2:30.92

4 PIOTROWICZ Roksana 05.11.02 Orka Iława Athletics 2:34.92 PB

5 WIERZBOWSKA Małgorzata 06.05.05 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:36.26 PB

6 BOJANOWSKA Anna 20.04.03 PKS Gwardia Szczytno 2:42.86

7 KUKLIŃSKA Aleksandra 08.11.05 UKS Siódemka Ostrołęka MZ 2:53.47

Pchnięcie kulą (4kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.02 LKS Lubawa 12.69 PB

2 STEĆ Patrycja 22.03.01 UKS Gimpas Pasłęk 10.32

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 13.08

2 WENDOWSKA Klaudia 18.02.03 MKS Sambor Tczew PM 11.59 PB

3 DYBICH Daria 17.08.04 LKS Lubawa 10.83 PB

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.06 LKS Lubawa 10.94

2 LIGMAN Patrycja 09.09.06 LKS Lubawa 10.22

2 PIELECH Wiktoria 22.11.05 KS Polonia Pasłęk 10.60 PB

4 KAROLAK Weronika 18.12.06 MKS Sambor Tczew PM 9.82

5 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.05 UKS Sokół Węgorzewo 9.58 PB

6 PIELKA Kinga 20.07.06 UKS Atos Woźnice 8.74 PB

7 KONOPKA Zofia 15.11.06 UKS MOSiR Działdowo 7.27

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 WENDOWSKA Klaudia 18.02.03 MKS Sambor Tczew PM 31.60

2 GRUCA Gabriela 27.05.03 UKS Sokół Węgorzewo 28.14

3 GRZYWACZ Agata 06.04.04 LKS Lubawa 26.00 PB

4 DYBICH Daria 17.08.04 LKS Lubawa 23.47

Rzut oszczepem (600)

1 STEĆ Patrycja 22.03.01 UKS Gimpas Pasłęk 27.31

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.06 LKS Lubawa 32.36 PB

2 ADAMCZYK Martyna 04.01.06 KS Polonia Pasłęk 30.80

3 DŹWILEWSKA Daria 15.05.05 LKS Korab Olecko 30.26

4 LIGMAN Patrycja 09.09.06 LKS Lubawa 28.76

5 NIEDZIELA Julia 01.01.06 LKS Lubawa 25.64 PB

6 PIELECH Wiktoria 22.11.05 KS Polonia Pasłęk 25.15 PB

7 MIESIKOWSKA Marta 31.07.05 LKS Lubawa 24.36

8 KOSAKOWSKA Dominika 05.09.06 LKS Korab Olecko 21.76

9 KOŁODZIEJSKA Karolina 23.06.08 LKS Lubawa 20.92

10 RAMS Milena 10.08.07 LKS Lubawa 17.75

11 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.06 LKS Lubawa 15.54

Rzut dyskiem (1kg)

1 MENDYK Izabela 27.01.98 UKS Sokół Węgorzewo 40.07

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 KAROLAK Weronika 18.12.06 MKS Sambor Tczew PM 31.14

2 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.06 LKS Lubawa 28.90 PB

3 KONOPKA Zofia 15.11.06 UKS MOSiR Działdowo 25.37 PB

4 BANASIEWICZ Magdalena 03.07.05 UKS Sokół Węgorzewo 23.27

5 BARANOWSKA Weronika 08.02.05 LKS Lubawa 22.70

6 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.06 LKS Lubawa 21.25

lekka atletyla Olsztyn Pasłęk sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoria
Wiktoria
2 lipca 2020 16:32

Wiktoria Rutkowska- LUKS ORNETA *

Kasia
Kasia
2 lipca 2020 17:12

Wiktoria RUTKOWSKA – LUKS Orneta

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x