Plebiscyt „Sportowiec 75 lecia Warmii i Mazur” pod patronatem Marszałka Województwa – Prestiż rośnie

Fot. azs olsztyn archiwum
Od 17 sierpnia trwa głosowanie w plebiscycie Fundacji „Olsztyński Laur Sportu” i portalu WAMA-SPORT na „Sportowca 75-lecia Warmii i Mazur”. Zachęcamy wszystkich sympatyków do oddania swego głosu, a jednocześnie informujemy, że patronat nad Plebiscytem objął marszałek Województwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Oczywiście podnosi to rangę wydarzenia, które jest i tak prestiżowe, biorąc pod uwagę nazwiska kandydatów do głównej nagrody.

To przekrój całego sportu na Warmii i Maurach po II wojnie światowej. Przez ten długi czas doczekaliśmy się sukcesów najwyższej miary z tytułami mistrzów i medalistów olimpijskich włącznie. Przeglądając wielkie postaci sportu wracamy do najpiękniejszych wydarzeń, które dostarczyły nam tylu wzruszeń. Dla starszej generacji kibiców to powrót do przeszłości, dla młodzieży nauka historii sportu na Warmii i Mazurach.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn sport seniorski Urząd Marszałkowski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x